Poradíte kočík s otočnou športovou časťou?

lulua22
22. máj 2014

Ahojte, chcela by som si kúpiť nový kočík a moje kritéria nespĺňa skoro žiadny 🙂 preto si idem po radu skúsených mamičiek aby mi poradili.Momentalne mám quinny buzz a v tom mi mala nechce spať. Malá má 6 mesiacov a chcela by som športový kočík, ktorý budem mať aspoň rok a pol. Mal by mat otočnú športovú časť a madlo, nánožník, polohovateľný skoro do ľahu, polohovateľné nožičky, skladný a dobré kolesá aj na zimu. Viete o niečom takom? cena tak do 500 eur. Ďakujem za pomoc 🙂

sense
22. máj 2014

gesslein s4, alebo maxi cosi mura ale ten je tazky....my mame maxi cosi a pouzivame vylucne na spanie cez den mala inde nezaspi. (teda okrem autosedacky)

zabka1987
22. máj 2014

ja by som ti odporučila Brio Go . aj ja ho mám nachystané pre bábo 🙂 a aj pri malom sme ho mali a fakt max spokojnosť .

jerryjanka
22. máj 2014

maxi cosi je ťažky, ak chceš niečo čo je velke na priestor ale malé na skladovanie, lahke, celoročne použivatelne - tak BJCM GT - akurat nie je otočny, ale pri 6 mesačnom to už nepotrebuješ, a super striešku s okienkami tak ho skontroluješ rychlo, cena je cca 350 bez madla ale da sa dokupiť asi za 25, vyrabaju aj nanožník, ale je drahy ale da sa aj ine kupiť alebo dať ušiť,

slnieckolu
22. máj 2014

Skus pozriet aj tu https://www.modrykonik.sk/blog/rora/album/sport... su tam aj referencie od mamiciek u niektorych

edita111
24. jún 2014

Ja by som poradila Chipolino Tiffany, mám s ním dobré skúsenosti 🙂