Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte kočík, v ktorom dieťa sedí tvárou k mame?

katkanova
3. júl 2012

poradte prosim kocik - bugynu alebo iny ktory sa da premontovat na sedenie pre vacsie dieta - od 1 roku - a da sa otocit tak aby dieta videlo mamu, dakujem

luciahromadkova
3. júl 2012

golfovy kocik inglesina zippy, mozes otocit sedacku proti aj v smere jazdy..., mame sice z bazaru, ale som spokojna, ale podla mna su tieto kociky hlavne na jar a leto, jesen, s fusakom tam bol problem a nanoznik je malo teply, ked som tam chcela dat fusak, musela som vymenit popruhy za dlhsie, aby som tam mohla z dovodu bezpečnosti syna priputat a chudak v zimnom oblecení, tam mal fakt málo miesta. inak je tam super predlzovacia strieska, tienidlo, vdaka tomu nepotrebujem clonu.

boska79
3. júl 2012

Napis ci to na byt sportovy vacsi kocik, alebo lahsie golfky..ci buggy zo spojenou ruckou. Ake kolesa a cenu cca

A kedze si to sem dala ako otazku, to moc nepokecame :D

Bugaboo bee+
brio go
Mamas and papas - urbo a sola
Quinny -buzz, zapp
Mutsy -evo
Peg perego -pliko switsch - na mna rozhrkanee

A ine....

edie63
3. júl 2012

Mutsy 4rider.

olimon
3. júl 2012

Je ich veľa... Napr. Brio go, concord neo, jane rider, bugaboo bee, bugaboo chameleon, quinny buzz... Záleží od toho čo ocakavaš od kocika, či ho potrebuješ do mesta, do zlého terénu, do busu atd... A samozrejme aj cenová kategória je rozhodujúca 🙂
Ja som vždy pozerala na stránkach s kocikmi a potom som čítala recenzie na konkrétne modely 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli