Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte mi veľkosť vaničky pre júlové bábätko?

majka005
25. feb 2016

Ahojte mamičky, prosím vás poraďte mi aký kočík by som mala kúpiť pre júlové bábätko? Som prvorodička a chcem, aby nám kočík vydržal aj v zime. Potrebovala by som poradiť s rozmermi vaničky, aby som sa neprepočítala. Ďakujem

magdalenka1407
25. feb 2016

My sme malú jane slalom pro formula strata. A vanička bola super veľká ☺ kľudne sa nám tam potom zmestil fusak aj deka 😉A aj kára bola väčšia. .Tiež sme V nej mali fusak A super

26lenka6
25. feb 2016

My sme mali (krpec je júl 2013) Eurocart Passo a vanička mala tuším 80cm a bolo to super lebo mal kopu miesta aj s fusakom a síce sa narodil s ledva 3kg ale do pol roka bol už riadna buchta takže aj vanička bola rozmerovo super

cuklus
25. feb 2016

Väčšia je praktickejšia...naša malá sa narodila v máji a ja som ju ešte v zime mala vo vaničke...predsa len je tam teplejšie a dá sa lepšie zababušiť v pohode sa vošiel fusak aj deka... Kamarátka mala malú vaničku a bola veľmi nespokojná...Máme Adamex Retro Champion...je pre nás top...práve ho predávame...boli sme s ním maximálne spokojní....takže za mňa väčšia vanička spokojnejšia mama aj bábo...🙂

yanni
25. feb 2016

My name dve julovciatka. Najmladsia jul 2015 a do vanicky sa v pohode zmesti. Ma 7 mesiacov, sice nie je nejaka buchta, ma 7 kg ale 72 cm. A ma tam miestaaaa. Tucny teply kozuskovy fusak, sama nababusena v overale, deka atd.
TFK Joggster III Vanicka Multi X

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz