Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte ohľadom kočíka Peg Pérego GT3?

babzy
5. feb 2015

Velmi ma oslovil tento kocik avsak vaham uz len koli tomu ze nema moznost obratit sedacku smerom ku mne. Preto prosim Mamicky co mate tento kocik, ake mate skusenosti s nim a Vasim dietatkom? Neplakalo Vam ked ste ho mali posadene v smere jazdy a nevidelo Vas? Neotacalo sa? Prosim poradte, mam strach ze moja dcerka bude plakat ked ma neuvidi a bude sediet v smere jazdy. Dakujem 🙂

elienka
5. feb 2015

nie neplakala, ja som bola s kočíkom max. spokojná, odložila som pre druhé baby, a teda nebudem meniť.

something
5. feb 2015

Kazde dieta je ine a to moje bolo zvedave a chcelo vidiet pred seba..GT3 som pred tym ako som mala jane, ktory sa otacal aj do protismeru a ja som to na jane nikdy nevyuzila :o) Takze otocna sedacka by a vooooobec neodradila. Pre mna bol GT3 pan kociarov...a to som ich mala 6..velmi velmi odporucam

misickab3
5. feb 2015

Neviem ako to je u novsich modelov, ale my sme mali na strieske cast, kde sa material dal zopnut a bola tam sietka, takze ked som sa chcela na nu pozriet, alebo ona na mna, stacilo sa jej otocit na mieste, ako sedela a bolo....Vobec nam otocna funkcia nechybala....v tom case je dieta viac zvedave na to, co vidi vonku oproti sebe a nie na maminu, ktoru ma doma 24 hodin denne 🙂

seahorse27
6. feb 2015

Ja ho mám kúpený, ale zatiaľ nevyužitý, lebo maly je ešte v hlbokej vanicke. Tiež som chcela kočík, ktorému sa bude dať otočiť sedačka, ale ked som si o tom viac študovala, tak som zistila, že kociky s touto možnosťou su malo priestranné a väčšie dieťa tam uz v 1,5 roku nemá dost miesta. Ja mám veľké deti, tak preto som sa rozhodla pre PP. Vyzerá úžasne aj naživo, riadny robustný tank 😊 Staršia dcérka sa vozila v x- landeri, ktorý bol tiež otočený len v smere jazdy a nijako jej to nevadilo, vôbec neplakala a to sa v sportaku vozila od 6 mesiacov.

katulka74
6. feb 2015

pre mna naj kocik,pan kocikov,priestranny,velky,kosik velky,fakt super,nam sedenie v smere jazdy vyhovovalo,maly pozeral pred seba,vobec nebol s tym problem🙂

jamira
8. feb 2015

Ja som ho mala pri prvej dcerke, max. spokojnost, nebola jedina vec co by mi na nom vadila, okrem toho ze je tazsi a zlozeny zaberie viac miesta v kufri, ale priestrannostou pre dieta sa mu tazko vyrovna iny kocik. otocenie sedacky nam vobec nechybalo, mala to nikdy nejak nedavala najavo, ze potrebuje vidiet na mna. Co porovnavam zase kociky, tak teraz pri druhom zase kupime GT3.

sonicika
8. feb 2015

slovne spojenie pan kocikov sedi aj ja ho mam a to uzasny velky prakticky je dokonaly
hladala som taky kocik 3 roky a nasla som

evka8756
9. feb 2015

Nie, myslím že dieťatko nebude plakať . Deti sa radi obzerajú na okolitý svet moja dcérka bola aspoň taká 🙂 všetko ju zaujímalo čiže to že mňa nevidela jej ani nechýbalo myslím že občas stačí malý kuk na dieťatko a bude to v poriadku a odporučila by som tento kočík určite http://www.mojanjelik.sk/p/gt3-2014-plastenka-a... 🙂

sheila2004
9. feb 2015

U nás top kočík. Nikdy by som nemenila. A vôbec nevadí, ze dieta pozerá len dopredu. Máme aj bugaboo a ked ma vidí, má väčší problém zaspať. 🙂

ninka1614
9. feb 2015

Baby, je stabilny? Pretoze pocula som ze 3kolky su nestabilne a hrozi,ze ked sa dieta nakloni na stranu, tak sa moze kocik prevratit.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli