Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte športový kočík do 25 kg a viac?

evka_evka
27. feb 2015

mamičky viem, že je tu toho veľa ale skúste mi poradit dobrý šporotvý kočík pre staršie dieťatko vhodny na leto aj na zimu.za primeranu cenu.vdaka

sisu1ka
27. feb 2015

My mám Baby Jogger City mini ten je do 25 kg a sme skojný, neviem čo je pre vás primeraná cena ale na bazáre ich je v ponuke veľa za dobrú cenu.

yanni
27. feb 2015

tfk joggster. Je az do 34 kg. Ale no ja neviem, 25 kilove zdrave dieta este vozit v kociku? Nas zatial najmladsi ma cerstvych 5 rokov, 20 kg a neviem si predstavit, ze by som ho mala este v kociku tlacit 😕 Ufffff
Ale inak, super kocik, odporucam.

tarifa
30. jan 2017

@yanni nedalo mi nezareagovat aj ked vidim, ze prispevok je stary. Pani sa nepytala na nazor ci ma alebo nema kupit kocik alebo ci s tym vy suhlasite. Nechapem preco odsudzovat, ked vobec neviete na co ten clovek kocik potrebuje. Su mamicky, ktore su doma na materskej a chodia max di parku a do potravin a su mamicky, ktore byvaju vo velkomeste, denne prechodia pesi kilometre, casto chodia po letiskach, na dovolenky, dochadzaju vlakom, v lete, v zime, ci leje, ci je 30°. Skuste cele dni behat s 4 rocnym dietatom v Barcelone tak som zvedava, kolko pochodite a ake spokojne dieta budete mat. Kazdy ma ine aktivity a ine poziadavky. Mozno ma dietatko nejaku poruchu alebo ho bolia klbiky, ten co odsudzuje vacsie deti v kociku tak vacsinou vobec nevie o ich situacii nic. Pani asi ma svojez dvovody preco sa pre kocik rozhodla. Keby ste si vymenili role s tou mamickou pravdepodobne aj vy by ste sa rozhodli pre kocik v jej situacii. Alebo je snad lepsie nosit unavene dieta na rukach ked nevladze? Nie kazdy si moze dovolit chodit slepacim krokom ked je napriklad mamicka sama a pracuje na roznych projektoch kde musi zobrat neraz aj dietatko, ked nema nikoho kto by jej ho postrazil. Moznosti je vela. Nie kazdy chodi von len pred panelak. Skusme trosku viac tolerancie a menej odsudzovania.

yanni
30. jan 2017

@tarifa no mne tiez nedalo. Ked nemáš co povedať k téme, tak radšej ani nereaguj.
A to co tu opisuješ, mám vyskúšané s 3. Dieťaťom a aj teraz do 4. Mala ma 18 mesiacov, žijeme v 6 miliónovom meste a len ako príklad nákup potravín nam trva pol dňa.
Lietame a cestujeme po svete uz roky, nie raz za rok ale takmer každý mesiac, mám vyskúšané výlety, celodenné behacky nie len s jedným dieťaťom sama ale rovno s 3-4mi a kočík je často väčšia oštara ako byt bez neho. Ked sa 30 kg decko Rado vozí, pre mna za mna, ale ja nie som ochotná take veľké dieta tlačiť, plus ten kočík ma tiez určitú váhu aby toľko kíl uniesol.
Ked ma niekto choré postihnuté dieta, tak určite s ním nebeha 24 hodín poBarcelone.
Ak je dieta zdravé tak take 4-5 ročne po prvé malo ktoré ma 25 kg a vozenie v kočíku je len o jeho lenivosti.

bajom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli