Poraďte dobrý športový kočík - rýchlo skladný do auta

86
15. máj 2013

Prosím Vás poradte mi nejaký dobrý športový kočík, rýchlo skladný do auta, čo nezaberá vela miesta a môže sa v ňom dať dieťa aj do ľahu. ďakujem

eliska07
15. máj 2013

My sme mali hauck condor 2010 (už je iste aj novšia verzia) a boli sme s ním spokojní 🙂. Je stabilný, dobre sa s ním jazdí, ľahko sa skladá a nepatrí k tým úplne najmenším kočíkom - v pohode aj pre 3 ročné dieťa. Do spodného košíka sa dá toho dosť pridať 🙂
Pridávam Ti foto - aby si si vizuálne vedela predstaviť 🙂

Ale sú aj mnohé iné dobré kočíky 🙂

miub
15. máj 2013

@eliska07
Jeeej eliska aka zlata....ako si to pekne nafotila 🙂

eliska07
15. máj 2013

@miub Ďakujem 🙂 to som fotila, keď som ho predávala, preto toľko fotiek 🙂

86
autor
15. máj 2013

eliska07 ďakujem velmi pekne za foto aj za príspevok 🙂

eliska07
15. máj 2013

Ešte ti pridám fotky z reality 🙂 a aj na porovnanie - sestrina malá v kočíku Peg Perégo Sí - tiež veľmi dobrý kočík 🙂

kattrin5
15. máj 2013

Britax B ready, alebo ja mam maxi cosi foray xl, taktiez jjcole broadway, je ich kopec...

danadany
15. máj 2013

ja mám neonato piuma, je ľahký má 8kg, skladný, dá sa nastavovať rúčka, má madlo, malý sa mi v ňom aj vyspí, žiadne poľsko je to talianska značka to isté ako cam, má veľký košík je k nemu aj nánožník aj pláštenka
práve ho predávam ak by bol záujem ešte je v záruke na cene by sme sa vedeli dohodnúť, v sobotu mi príde ďalší kočík, čo sme dostali a iba mi bude zaberať miesto 😉

georgia333
16. máj 2013

@86 ja mám babyzen yoyo, úplne najlepší, kamarátka išla na dovolenku a chcela niečo skladné do lietadla, tak sme si vymenili kočíky ale jej nuna sa s ním nedá ani porovnať, je drahší ale za spokojnosť to stojí, hlavne manžel si ho chváli, že v aute nám nezaberá priestor, vozím ho pod autosedačkou 🙂