Poraďte kočík pre dvojičky

1236lenca
30. dec 2020

Chcela by som vás poprosiť o radu. Čakáme dvojičky a riešim aký kočík vybrať. Hľadám nejakú predajňu kde by som aj reálne tieto kočíky videla. Viete mi poradiť kde ich majú? Ďakujem

nika82
30. dec 2020

@eliniatko poradi... co som vedela z netu tak cisto predajna duo kocikov bola www.prenasedeti.sk ale uz tu predajnu asi zrusili

nika82
30. dec 2020

alebo skuste tu v skupine https://www.modrykonik.sk/group/1811/

andrea_ff
30. dec 2020

@1236lenca ahoj, bugaboo donkey myslim.
Tam su sedadla vedla seba, ale nie je tak strasne siroky....
Potom baby jogger city select, tam su sedadla za sebou. Tento som mala ako surodenecky a bol super.
Obe tieto znacky by som sa nebala kupit aj z bazaru, lebo su kvalitne. Maju ale korytkove sedacky a teda su trosku mensie. Do tych 2 rokov by mali vydrzat. Mne sa tam vosiel aj 3 rocny, ale uz nie az tak komfortne....
Potom je aj od Valco snap myslim. Tam su sedadla vedla seba a mam pocit, ze ten asi vydrzi aj pre vacsie deti.
Ale su aj ine znacky....tieto ma napadli, ako naj....

marrydreamkas
30. dec 2020

ahoj, my mame z druhej ruky Trends for kids, starsi model twinner twist duo a sme s nim spokojni.ma nafukovacie kolesa, co sme vyuzili pri chodeni po kopcoch,aj do kufra sa fajne a rychlo sprace a top je rucna brzda ako na bicykli, co je mega pomoc pri jazde dolu kopcom.Nie je ani siroky a velmi dobre sa ovlada aj 1 rukou.Vyuzivame ho kazdy den,nakolko cez den deti spia iba v kociku.