Poradte šporťáky, čo sa dajú dať do vodorovnej polohy

zuzuj
22. nov 2009

Ahojte babenky potrebujem sa rozhodnut a pokukat športaky, ktore sa daju dat do uplne vodorovnej polohy kedže budeme mať jarne dieťaťko a cez zimu už vyrastie z vaničky ale ešte nechcem aby stale sedelo...A najlepšie nejaky aj do terenu ( odpruženy) ale nie je uplna podmienka, na cene nezaleží...nejaky fajný..Ja poznam zatial len Bertini, poradte ine
Dakujem

jajka82
22. nov 2009

Ahoj, zuzuj, my sme si kúpili zn. Aveo colleto, dá sa dať lehátko do troch polôh, do ľahu, polosedu a sedu , je aj odpružený, je 4 kolesový predné kolesá má bliššie k sebe, tieto kočíky bývajú aj š3 kolesové,. Ešte sa v ňom zatiaľ vozíme po byte lebo máme len 5 mesiac a nemám taký fusak čo sa zmestí do športiaku. Dostali sme ho na Vianoce, ale ja som si ho vybrala. mám ho odfoteny v mojom albume.

krpcek
22. nov 2009

zuzuj vsetky kociky zn. Teutonia sa daju dat vodorovne . . . su aj trojkolesove, aj stvorkolesove, vhodne aj to terenu, aj do mesta a co je fakt pecka je super odpruzenie. . . .krasne dieta uspis . . ja som mala zo zaciatku uspavala len v kociku hojdanim. 🙂

manika77
22. nov 2009

ahoj pp uno...je tam vyhoda prehadzovacej rucky...

dosa
23. nov 2009

zuzuj, pozri si kociky znacky gesslein. ja mam F6, da sa dat do uplneho lahu (ja ho teraz vyuzivam s vloznou fusakotaskou) a plocha na lezanie je super dlha. v zime by si ho mohla vyuzit s predlzovacim dielom a mas to ako uzavrety kocik. je odpruzeny a su k nemu dvojo kolies na vymenu - jedny bugy do mesta a druhe velke do terenu. a okrem toho ze sa da sedacka osadit v oboch smeroch ma aj prehadzovaciu rucku, takze viac moznosti vyuzitia. nemam mu co vytknut 😉

mmacko
23. nov 2009

zuzuj, ja mam abc design turbo 6 s (alebo je aj 4 s - ten ma v predu 2 normal kolieska, moj dvojkolieska) a je super. Je odpruzeny, vhodny do terenu. Je to sportiak s vloznou vanickou, ktora je porovnatelne velka ako normalne vanicky. Sportiak ide do 4 poloh (vacsina kocikov len do 3), co je super. Ja mam junove babo a teraz ho uz mam v tom sportiaku v lahu. Sportiak ide lahko nakliknut do oboch smerov (aj so spiacim babom). Cena sportiak + ta vanicka je cca 300 eur (najlepsie kupit cez nemecky e shop), u nas stoji o cca 100 eur viac.

casy30
23. nov 2009

peg perego A3 - lahučký a malý v ňom spinkal ako na posteli...🙂

zuzuj
autor
23. nov 2009

jejo babenky pokukam secko...dakujeem
ak su este nejake typy rada privitam..
a inak dosa ty si nemala kocik Bertini..tusim som ta tam v teme zahliadla...co nebola si spokojna??..

dosa
23. nov 2009

zuzuj, mala som bertini, kupili sme ho strasne skoro, moc som sa nan tesila a potom som ho pouzivala asi tri mesaice 😒 nebol zly, ale vanicka mi bola tazka uz na nosenie do schodov (byvame na tretom bez vytahu), lebo maly ma uz v styroch mesiacoch vyse 7 kil. a okolo striesky mi prisiel ten nanoznik taky dost otvoreny, chcela som aby tam bolo babo zakutrane a nefucalo nan. a ked teda bol on zaujem, tak som predala a kupila gesslein. som z neho nadsena, ako na zimu fakt super kocik. no ktovie, na jar uz ma bude mozno lakat nieco ine, ale ja sa zmene nebranim 😉

nanika
23. nov 2009

Cortina Evolution X3 Tris a Reverso Sport Tris obe priestranne sedacky, dobre sa s nimi manipuluje, ale nemaju pruzenie.