Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte športový kočík

bobino11
12. feb 2016

Ahojte mamicky potrebovala by som poradit.Neviem si vybrst znacku sportoveho kocika.Aku odporucate?

nelinka2009
12. feb 2016

A kolko.ma drobec? V akom obdobi sa tm bude vozit? Chces aj do aiuta, alebo radsej nieco pevnejsie na vacsie nakupy a prechadzky?

bobino11
autor
13. feb 2016

Mala ma 9 mesiacov.Taky co sa lahsie sklada no a hlavne na prechadzky

nelinka2009
13. feb 2016

No ja by som nevyberala znacku, ale vlastnosti... Podla toho na co sa bude najviac pouzivat a uzcsportiak by som si poriesila novy

klaudulenka
13. feb 2016

ahoj-záleží aké máš požiadavky na kočík..myslím malý či veľký,polohovateľný na chrbátik i nožičky,preklápacia rúčka ,veľký nákupný košík a podobne...vyskúšala som viacero kočíkov a každý má nejaké výhody i nevýhody

bobino11
autor
13. feb 2016

Ja by som taky potrebovala ktoremu sa da do uplneho lahu sklopit opierka,preklapacia rucka a hlavne taky s ktorrym sa da ist na prechadzky na hradzy a tak.vy mate aky?s akym ste boli spokojne?

miskondro
13. feb 2016

@bobino11 My sme mali Gesslein, super na spinkanie vonku. Navyše sme chceli otočený k nám, aby sme na drobca videli. Je trochu robustnejší, ale penvý. Boli sme veeełmi spokojní. Inak, ešte ho mám.

magnesia
22. feb 2016

@miskondro Ahoj a nahodou ho nepredavas? mi hladame sportovy kocik na spanie na vonku pre 6,5 mesacne babo

miskondro
22. feb 2016

@magnesia Napíšem do internej pošty 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli