Poraďte športový kočík vhodný na dovolenku lietadlom

denullllka
11. jún 2021

Ahojte, prosím poraďte mi.
Chcela by som kúpiť pre synčeka (8m) športový kocik, ľahko skladatelny, taký do lietadla ideálny 😅 mame cybex priam ale to je moc veľké brat do lietadla na dovolenku.
Ďakujem moc krat ☺️

dzejsik
11. jún 2021

@denullllka Babyzen Yoyo má presne rozmer batožiny na palubu, potom ešte skúsiť Joolz Aer, Cybex Eezy S/S+, GB Qbit, ... prípadne pozri na Youtube TrendyBaby časť o cestovných kočíkoch

amelie2017
11. jún 2021

Yoyo je super, ale ak to chces ozaj len na dovolenku, zbytocne drahy. Napr. kinderkraft pilot stoji okolo 100€ a da sa zobrat do lietadla aj ako prirucna batozina.

saskia_98
11. jún 2021

Ja som si kvoli dovči kupovala Greentom a bola som maximalne spokojná aj drobec 😊

lienka9
11. jún 2021

@denullllka za nas top na cesty petit and mars,easy.precestovali sme toho kooopec aj lietadlom.ten kocik unesie aj slona :D pisu do 13kilo,ale bezne nabalene aj 30 ked sme sa presuvali..oproti povolenej batozine sme vzdy este dalsi "kufor" mali nabaleny v spodnom kosiku.kedze sa to super sklapalo,pekne nam to povolili odniest az k lietadlu,kde sme to len sklopili a nechali v kociku..za nas topka.

saskia_98
11. jún 2021

@lienka9 kmotra ho mala a sa jej na nom zlomila opierka pri 15 kilovom dietati 🥴

lienka9
11. jún 2021

@saskia_98 vzdy sa najde chybovy vyrobok,moze sa stat..
ja som ale velmi spokojna,odporucila mi ho kamoska ktora s nim taktiez odvozila 3 deti.velakrat aj vsetky naraz (dvaja na sedadle) a jeden v kosiku :D :D takze za nas prakticky kocik..xi

natalala
11. jún 2021

@denullllka my tiez mame priam a ten som nechcela teperit. Kupili sme joolz aer, za mna je fajn skladny/lahky, da sa zobrat na palubu ako prirucna batozina. Nevyhody su, ze sa na neho neda zavesit taska (iba lahka kabelka), lebo sa prevrati a to, ze sa neda dat do uplneho lahu. Inak ucel ako cestovny kocik plni dobre. 1x sme ho brali v zime, to dcerka mala 10 mesiacov. Asi ziaden cestovny kocik nebude taky pohodlny a nebude mat take ovladanie a stabilitu ako priam 🙂

vsetkopredietatko
13. jún 2021

@denullllka ja by som odporucala Easywalker Jackey, pretoze moze do neho ist dietatko do 22kg, ma 35cm sirku a 87cm dlzku, sklada sa sam a sucastou balenia je aj taska na prenos s moznostou nosenia na pleci ako “kabelu” 🙂 je to velkost vhodna na palubu lietadla a ma len 7,5kg. Cena zacina od 266e, zavisi od obchodu. Mam ho aj na osobne a som spoko, ale hlavne je spoko moj syncek. Kocik je velmi pohodlny, stabilny a ide do uplneho lahu. Tolko v skratke. V pripade zaujmu, mozem napisat aj viac moznosti v sukromnej sprave, nakolko sa venujem individualnemu poradenstvu aj v oblasti kocikov.