Používame cookies. Viac informácií tu. OK
dzejsik
1. okt 2019

@didiztt Britax B-motion plus 4 má ozaj dlhú plochu na ležanie aj odpruženie, len trošku tvrdšie, my máme Joie Mytrax terén zvláda a skladá sa super čo sme chceli keďže ho do auta dávame často

didiztt
autor
1. okt 2019

ano skúšala som tento Britax a tiež sa mi zdal dosť tvrdý a po pár metroch som z neho bola unavená. Do mesta máme Tako city, ten je super ide skoro sám, len to že je neskladný.
Mytrax som teraz pozarala, vypadá dobre len ich je málo, aj drahý na to aby ležal v aute.

vodavodickova
1. okt 2019

@didiztt teutoniu mam,mame 3combo, je super,ale podvozok je dost tazky.a do mensieho auta ho nezlozis.odpruzene kolesa tusim nema,ale maju podla mna dost dobru vydrz,odvozila som na nom svoje 2 deti,castokrat aj s nalozenymi vecami a idu stale dobre.
Je vhodna aj pre vyssie maminy,ja mam 183cm a rucku som si davala na najvyssi stupen a bolo to skvele.ked kocikovala moja mamina,ltora je nizsia,pekne sa da nastavit rucka aj nizsie.
A tiez sme kupovali tuto znacku kvoli vyske deti,sme s manzelom obaja vysoki takze sme vedeli ze decka nebudu malicke🙂 A naozaj sme ho vyuzili pri oboch cca do 2,5 roka,ked sa pohodlne v nom vedeli vyspinkat cez obed.

vodavodickova
1. okt 2019

@didiztt este som zabudla- ak si z BA,kludne sa pridi nanho pozriet,ja ho budem predavat,takze ho uz nepouzivam,aspon aby si videla ako sa sklada a aky je skladny resp. neskladny🙂ci by ti vyhovoval.

didiztt
autor
1. okt 2019

@vodavodickova a odkiaľ si z ba, ja som z TT ale zajtra pôjdem kuk pozrieť do Dúbravky aj Ružinov. určite je to combo, takú som nenašla, a akú máš farbu (hnedú nemám rada)

vodavodickova
1. okt 2019

@didiztt Ja som z Kramarov🙂Z Dubravky to neni daleko.
Len najskor okolo tej cca 2-3 by bolo v pohode,doobeda zial nemozem..
My mame taku netradicnu kombinaciu🙂Modra,zelena a to madlo vpredu na sportovej casti je fialovoruzove🙂Je dost unikatny teda,je taky nepomylitelny🙂

biela_sova
1. okt 2019

@didiztt Ahoj, my mame rocneho chlapceka, velmi vysokeho, nosi velkost 92. Mame Joie Literax Air a sme velmi spokojni, byvame pri lese a zvladne aj lesne cesty, skladanie jednym tahom, same plusy 🙂

didiztt
autor
1. okt 2019

@biela_sova aj ten som pozerala, tiež ich je málo na predaj.

biela_sova
1. okt 2019

@didiztt mame aj druhy kocik Concord Wanderer, super odpruzeny tano ale teds je naozaj velky, priestranny taka mala chodiaca postel...ale to je uz ina palka. Videla som ho ale na FB Market place za 60 eur v Bratislave pred par dnami.
PS 2. Tu na modrom konikovi je aj skupina Joie Litetrax, skus sa do nej zapisat a popytat, ci niekto nepredava...

didiztt
autor
1. okt 2019

@biela_sova dakujem, to ma nenapadlo takto, idem zajtra popozerat nejake, z concordu viac fusion sa mi pozdava, lepsie sa sklada aj je dlhsi, no este ze su tie bazary, len tam pozeram 😝

ajsha123
1. okt 2019

My máme 3kolku,ale je stabilna, bob revolution pro. Odpružena perfektne, do mesta aj do terénu, stabilná, da sa zložiť na plocho, aj ked kolesá su na širšie. Ale ked treba, daju sa dat kolesá dolu, velmi lahko. Zmestí sa tam 5 ročne dieťa v pohode. Moja 4 ročná meria vyse 104 cm a stále jej je kočík dobrý (aj ked ho nepoužíva....). Co sa tyka konštrukcie kocika, lepší kočík sme nemali.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli