Poznáte dobrý golfáč pre veľké dieťa?

zuzul1310
2. mar 2010

Sorry, že začínam novú tému, nikde na nete som nenašla dostatočnú odpoveď na môj problém. Zháňam golfáč pre syna, má 16 mesiacov, 15 kg a 84 cm. Rátam, že ešte rok a pol ho budeme potrebovať takže to bude asi dosť problém. Mala som Espiro Magic 4, ale museli sme ho predať, lebo nám je malý, mala som vybratý Jané energy, ale podľa niekoho je úzky, podľa iných je dosť priestranný aj pre väčšie dieťa. Naživo som ho nevidela. viete mi niekto poradiť golfáč, ktorý je dostatočne priestranný?

zuzul1310
autor
4. mar 2010

Ešte k tomu Swiftu, nevykrivujú sa vám kolieska? Toho sa najviac bojím, videla som pár kočíkov Chicco Liteway a kolieska boli otrasne vykrivené, vyzeralo to hrozne.

zajo79
4. mar 2010

ee, su pevnejsie.

zuzul1310
autor
4. mar 2010

Prikláňam sa k nemu stále viac, na nemeckej stránke som pozerala 2010 verziu za 146 eur aj s dovozom by ma to vyšlo na 165, čo je super cena, u nás vychádza najnovší model o dosť drahšie.

soanpe
5. mar 2010

maxi cosi city
bebe confort loola
babypoint astro 😉

zuzul1310
autor
5. mar 2010

Babypoint rozhodne nechcem a maxi cosi a bebe confort sú na šiesty kočík dosť drahé 😅 , ale diky pekne

zuzul1310
autor
5. mar 2010

aký máte názor na dema kočíky, ešte som nemala, viem len že je to slovenská značka?

brisalek
5. mar 2010

soanpe a jake ma rozmery maxi cosi? sedadlo sirka, delka, operka zad....a kolecka?? Diky moc za informace

zuzul1310
autor
5. mar 2010

no na demu som si prečítala diskusiu a samé negatíva takže to nehrozí.

bihan
5. mar 2010

tiež som sa rozhodovala medzi buggsterom a swiftom a vyhral to nový swift...kvôli polohovaniu, aj keď mám rada trojkolky, pri golfáčoch upresnostňujem stabilitu 4 kolies, skladanie swifta mi príde skladnejšie a ľahšie a naň zháňajú adaptéry na maxi-cosi 😅 😀

Zuzul, kde si ho našla za 146€? V nem. obchodoch som ho snáď pod 165 nevidela.

zuzul1310
autor
5. mar 2010

bihan, poslala som ti link na tú nemeckú stránku a my sme už tiež skoro na 100 percent rozhodnutí pre swift, hľadám kde by sme ho videli naživo (niekde v okruhu 50 km od Komárna) a ak sa bude páčiť tak ho hned aj vezmeme ak by bola cena okolo tých 180, ak by bol za tých 200 tak by som ho objednala z tej nemeckej stránky.

bihan
6. mar 2010

Nová kolekcia stojí v aladdin kočíkoch 189e (bez pošty) a pozerám, že na tej nemeckej stránke majú za tú cenu len čiernu farbu.. ja chcem tyrkysovú a potrebujem k tomu aj adaptéry na sedačku, takže budem brať zrejme odtiaľto.
www.babykarre-kinderwagen.de Poštovné majú 12e (píšu do Čiech, tak sa určite bude dať dohodnúť aj na Slovensko).

cerkris
6. mar 2010

ahoj písala si , že babypoint nechceš, ale ja som mala teda mám babypoint saturn a ten má nosnosť 18kg, používala som ho pri prvom synovi a ten bol aj veľký aj ťažký mal dvojročný 18-19 kg bol vtedy aj vysoký, a mal v ňom dosť priestoru momentálne ho predávam lebo chcem zmenu, a jané energy bola aj moja srdcovka(mám jané slalom pro) ale videla som ho naživo a myslím, si, že pre velké dieťa tak maximálne použiteľné počas dovolenky pár dní, iste nie na stále vozenie sa. 🙂

zuzul1310
autor
6. mar 2010

aj ja som žiaľ upustila od jané energy, tiež mám rada značku Jané, tiež mám slalom a je to geniálny kočík ale hlavne nechcem poľský kočík, mala som Epiro Magic 4 a hrôza, maximálna nespokojnosť takže ten Swift sa mi zapáčil aj preto že je to nemecká značka vyrábaná priamo v nemecku, mám k nej väčšiu dôveru.

zuzul1310
autor
6. mar 2010

bihan: ja si teraz tiež dopisujem s aladdin-kociky.sk, tiež som si našla favorita v tej verzii 2010

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

ale majú staršiu verziu za veľmi dobrú cenu

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

142 eur je za ten kočík super cena

pepies
6. mar 2010

ahojte,
my mame Chicco Multiway a sme max. spokojni.
Nas prvy golfac bol Maclaren Quest a ten sa mi zdal dost maly .... bol sice lahucky a spratny, maly mal polroka, ked sme ho mali a ked spinkal, uz mu trosku viseli nozicky. 😝
Potom som kupila Chicco Multiway a sme max. spokojni. Je priestranny, malemu sa tam pohodlne spinka, ked niekam cestujeme, vyhodou je, ze sa da dat do uplne vodorovnej polohy a ma vacsie kolieska, ako ostatne golface. Takze zatial by som nemenila, hoci som maniak na kociky 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzul1310
autor
6. mar 2010

ahoj pepies, nad multiway som uvažovala aj ja, aký veľký je tvoj synček, myslím vek, váhu aj výšku, diky.

zuzul1310
autor
6. mar 2010

neviete niektorá aký je rozdiel medzi swiftom 2009 a 2010, všetky popisy čo som našla sa zhodovali takmer vo všetkom.

bihan
6. mar 2010

2010 má madlo 😅 ale mne sa tie staršie modely nepáčia farby, proste musí byť tyrkys a 2009 a 2010 majú rovnakú cenu.

bihan
6. mar 2010

Tak pozerám, že som tresla kravinu o farbách, lebo aj tie lacnejšie sú 2009. 😅

zuzul1310
autor
6. mar 2010

ved práve, aj mne sa síce viac páčia farby 2010, ale aj medzi tými šiestimi 2009nami si niektorý vyberiem, ten rozdiel 50 eur mi za to stojí, madlo stojí 20 eur, takže aj tak vyjde lacnejšie a z aladdin-kočíky mi napísali, že medzi tými 141 eurovými a 189 eurovými nie je iný rozdiel iba madlo.

violaf
8. mar 2010

Kočky a aké skúsenosti máte s Cosatto Pogo? Zháňam kočík pre 2,5 ročnú dcéru. Potrebujeme na dovolenky a keď chceme ísť na celý deň volakde, aby sa trošku pospínkala.

zuzul1310
autor
9. mar 2010

dnes som videla naživo swift a veľkosťou ma veľmi sklamal, čo sa týka ovládania tak je fakt super, asi ho objednáme.

zuzul1310
autor
10. mar 2010

Takže dnes išiel priateľ pozrieť Maclaren XLR, nosnosť 30 kg a hlbka sedu o 10 cm viac ako ako pri Swifte, dúfam že bude ok a príde už aj s ním.

zoeno.1
10. mar 2010

ahojte,tiez sa obzeram po kociku pre nasu malu,ale nejako sa nic nehodi k mojim poziadavkam,
a to su:

priestranny pre dieta,lahky,podvozok siroky max. do 60 cm,najlepsie spojena rucka a este aj vyskovo nadstavitelna (toto by som prezila,keby nebola,len neviem co MM 😀 ),nie zdvojene predne kolieska,polohovatelna opierka chrbta a aj noziciek,madlo,cena max do 150eur aj spostovnym a este aby sa mi aj na oko pacil.....mam normalne pocit,ze som strasne narocna a ze taky kocik ani neexistuje 😀 😀 😀 😀 😀

zoeno.1
10. mar 2010

a samozrejme ze moze byt aj z bazaru...len nie vysednuty a hrkajuci....

simonetka
14. mar 2010

Ahojte maminy,pridavam svoj prispevok..my pouzivame uzasny kocik per perego plico p 3,vozime sa v nom od pol roka a teraz mame 2.5 rocka..stale nam sluzi,je priestrany,maly sa v nom aj dobre vyspinka,chodime s nim do kazdeho terenu aj na velke nakupy...doporucujem 🙂

zajo79
14. mar 2010

simonetka, ale ten moc pre velke dieta nieje, lebo uz rok a pol rocne dieta je v nom v zime vo fusaku len tak tak. Viem to z vlastnej skusenosti. Inak je to kocik paraadny 😵 ale nie pre velke dieta

sheherazada
15. mar 2010

já mám teda ten chicoo multiway, dítě dlouhé 90 cm má dost místa do šířky a když leží, nožky sou rovně, nevisej. Mě by se líbil i ten peg perego pliko, ale na můlj vkus byl drahej a hlavně kde sem na něj sáhla už na lehce použitej, byl takovej nepevnej, rozvyklanej. Ale délka opěrky je taky 50 cm jako i chicca, takže by měl normálně stačit do těch 3 let. i v obchodech sem koukala jak v tom maminy vozej děti a na délku teda úplně v pohodě a i šířka teda. U mě rozhodla jak cena, tak pevná konstrukce chicca. Představovala bych si jen větší odpružení, jinak jem max spokojená. S tím fusakem, mě se do chicca vejde holka ve fusaku i s nánožníkem úplně v pohodě. Jsou jí dva roky. předpokládám, že za rok teda už ho potřebovat nebudem a pokud jo, tak už asi bez fusaku🙂) stejně bude už víc běhat. Jinak nánožník je u chicca pro menší děti, ale stačí prodloužit suchej zip a jde to pak i na delší dítko.