Poznáte kočík Maked Wiki?

barbara088
12. máj 2013

mate niekotre skusenosti s tymto kocikom.dakujem

mirunka88
3. apr 2015

Ahoj, mám obrázok rozmerov, my už máme čieno-biely ale ešte odložený 😉
Moj muž má 190cm, tak aby nevyzeral pri ňom smiešne, chceli sme vyšší kočík.

mrnecica
10. apr 2015

Ja mam tiez tento kocik cisto fialkovy..mala ma za 2 tyzdne rok a kedze bolo chladno az teraz sme nasadili sportiak..inak v pohode tam spala az do teraz vo fusaku..baby ozaj je to super kocik..kolise,nie je tvrdy..da sa prat v pracke keby cosi ..ja som vanicku uz vyprala bo neskor ho chcem predat,tak aby to bolo ciste pre babatko.. mame 3kombinaciu tiez;)mam este letnu karu pe starsej tak aj tu potom vyuzijeme🙂doporucujem...

abigaile
20. apr 2015

Neviete nahodou niekto, ci sa da pozriet aj v nejakej kamennej predajni? BB, ZV alebo BA, dakujem 🙂

lusca5
24. apr 2015

Na tej stránke čo som si objednala kočík, tak písali iba Hlohovec a Poprad, ale chvalabohu mi poslali vzorkovník látok, tak som si mohla vybrať aj doma 🙂 🙂

hiihi
7. máj 2015

Dobry den ten kocik je vysoky?

fazulienka
17. aug 2015

ahojte, prosim tie co mate kocik maked wiki/lucky, aky je rozmer zlozenej konstrukcie s kolieskami (ci ho vpracem do kufra auta) . Dakujem 😉

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

nepoznám tento kočík ale recenzie naň ma veľmi pozitívne ovplyvnili 🙂 http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

agathachristie
7. nov 2015

Neviete kde sa dá naživo pozrieť kočík Maked? Ba a okolie ideálne 😊 vďaka

gabicka1212
20. jan 2016

Práve som jednej budúcej mamičke písala že sa chystáme kuknúť na Maked do Incheby vo februári 😉

katuskaka
2. feb 2016

Ahojte baby. Mám na predaj trojkombináciu Maked Lucky ľan. Kočík je v bezchybnom top stave, len bežne známky používania-pneumatiky a miesto kde sa nasadza športová časť. Boli sme s ním veľmi spokojní, predávam lebo sme kúpili golfáč. Cena 200€

jonkaamisiko
1. mar 2016

My mame kocik Maked Lucky v modrej farbe. Som s kocikom nadmieru spokojna, nasim kriteriam maximalne vyhovel. Ale ako kazda vec ma aj tento kocik zopar nedostatkov. Rozhodli sme sa pre neho kvoli nasledovnym kriteriam: je vhodny pre vysokych ludi, manzel cca 185cm do neho pri chodzi nezakopava ; ma velku vanicku ; lahucko sa ovlada aj s tazkym nakupom jednym prstom (dieta 10kg + nakup 8kg) ; velmi dobre peruje (babatko sa v nom pekne hojda) ; vyborne su kolesa, velmi dobre zvladaju aj tazky povrch a dobre tlmia rozne nerovnosti povrchu ; konstrukcia sa celkom dobre a lahko sklapa ; rukovat na kociari sa da vypolohovat aj do vacsej vysky. Toto su naozaj vyborne vlastnosti kocika. Ako negativum je pre mna na prvom mieste vajicko. To zatahovanie pasov ma vzdy privadza do zurivosti a z tej umelinovej latky z ktorej je vyrobene sa v nom nase babatko vzdy velmi spotilo z coho bolo vzdy velmi nervozne a placlive. Dalsou vecou je zapasovanie ci uz vajicka, alebo vanicky do konstrukcie kocika. Tie plastove poistky idu odistit velmi tazko a vzdy som mala problem to tam bezproblemovo napasovat. Pri kupe kocika vam urcite odporucam si dokupit clonu (cca 15eur), je to velmi prakticke. V kazdom pripade som s kocikom za tie peniaze velmi spokojna takze ho mozem vrelo odporucit az na tych zopar nedostatkov. 🙂

lwi
10. mar 2016

@katuskaka predavas este kocik? 🙂

majka005
14. mar 2016

Ahojte mamičky, chcela by som sa spýtať, či ste niektorá z TT a okolia a či nepredávate alebo či nebude predávať tento kočík? Termín mám v júli, ale pomaly sa chceme už vybaviť 🙂 Ď.

stftk
11. dec 2016

My mame tiez kocik Maked Lucky a sme velmi spokojni. Vyborna cena a super kvalita, zatial som nenasla nic co by mi prekazalo. Objednavali sme ho cez eshop, tak som sa trosku bala, ale dobre sme spravili. http://www.kocikymaked.sk/lucky----an--sivy.html

domca444
15. dec 2016

Babule, neviete mi poradit, ktory skejtik by pasoval na tento kocik? Pripadne, keby sa vam chcelo odmerat rozmer spodnych trubiek - sirku medzi nimi, kde by sa skate montoval.. Ja ho zlozeny na povale.. Moc by ste mi pomohli, dakujem