Poznáte kočík s vložnou vaničkou vhodný aj na leto?

muskasvetluska
19. nov 2010

Ahojte mamičky,
prosím poraďte, ktorá máte skúsenosti: sú kočíky s vložnou vaničkou / fusakotaškou / prenosnou taškou na dieťa alebo ako sa to ešte zvykne nazývať 🙂 vhodné aj na leto? Bývame totiž na 4. posch. bez výťahu, takže nosenie kočíka alebo aj klasickej ťažkej vaničky s bábom hore do bytu neprichádza do úvahy, preto potrebujeme alternatívu 😒 Lenže bábo sa nám narodí na konci februára, tak predpokladám, že o 3, najneskôr 4 mesiace už bude horúce leto. Sú tie tie vložné vaničky nejako prispôsobiteľné aj na letné mesiace? Niečo sa z nich odopína, alebo tak, aby tam bábätku nebolo teplo? Ďakujem a kľudne píšte aj iné postrehy na tieto typy kočíkov, ak máte niečo, na čo si treba dať pozor a pod. 🙂

dosa
19. nov 2010

ja som mala gesslein s vloznou taskou, tiez nemame vytah a vanicky su aj s babatkom naozaj tazke... konkretne gesslein ma tu tasku termoregulacnu, cize v lete chladi, v zime hreje... a vrch sa da uplne odzipsovat tak, ze ostane len mantinel okolo, akoby si mala klasicku vanicku... urcite mozes aj na leto... ja som bola maximalne spokojna s tymto typom kocika...