Quinny Buzz 3

lenocka2
8. júl 2013

Mamičky ahojte,mám otazočku.Kupila som použitý kočík quinny buzz a chcem sa spýtat ktoré ho máte či aj vám sa hojdala vanička,alebo to je už opotrebovaním.Vanička sa hojdá,ked pohnete kočikom,tiež na športovej časti.Akoby tam kde sa vkladaju tie adaptery bolo niečo vylogané,myslite že to pojde opravit??dakujeeeem 🙂 😉

melanka21
8. júl 2013

myslism, ze tie kociariky ktore niesu odpruzene to robia vsetky. Mne to tiez robi na abc designe.

radkanika
9. júl 2013

Ja som mala pri dcerke quinny buzz a aj teraz sme ho kupili pre synceka...ano, ma to tak byt, je to tak schvalne urobene, aby ked s kocikom chodis po vonku, nebol pre babatko ziadny otras neprijemny a nehadzalo ho. Toto zabezpeci take mierne hojdanie ci kolisanie babatka na prechadzke a to babatka ukludnuje. Zajdi sa pozriet do nejakeho obchodu, kde maju novy a povedia ti to iste. My sme sa 1x tiez presne na toto pytali, ked sme kupovali 🙂

lenocka2
autor
9. júl 2013

Baby dakujem ste zlaté ,tak super som rada ,dobre sme kupili 🙂

mimca20
11. sep 2013

@lenocka2 Ahojky, zatial asi nemate vyskusany kociarik vsak?? Premyslam pred druhe nad Quinny buzz tak hladam recenzie 🙂 ohlasy nan

mimkao
11. sep 2013

@lenocka2 dobre si kúpila aj ja ho mám a je u mňa zatiaľ top. Aj dizajnovo, a aj praktickosťou.

lenocka2
autor
11. sep 2013

Máme ho vyskušaný 2týždne a je supeeeeeeeeer.odporučam 🙂 😉