Rady ohľadom kočíka a popôrodného pásu

tweexe
4. jan 2021

Ahojte, termín mam na Veľkú noc a som prvorodicka. Musím sa priznať, že som už zúfalá z výberu kočíka, keďže je všetko zatvorené a nie je možnosť sa osobne zatiaľ poradiť. A vyber kočíka je pre nás veľká dilema.

Chcela by som Vás pekne poprosiť o Vaše rady ohľadom kočíka + popôrodný pás - ktorý sa vám osvedčil?

Prosím Vás o rady na kočíky, ktoré majú nafukovacie kolesá, sú vhodné aj do mierneho terénu (nie len do mesta a asfalt).,nehrkaju, nevrzgaju. Čo je dobré, aby kočík mal, čo je zbytočné?

Čakáme dievčatko, ale chceme neutrálny kočík. Možno, ak nejaký aj predávate, pokojne ma kontaktujte.

ĎAKUJEM 🙏

lenuska9999
4. jan 2021

Ahoj. Ja osobne som nadmieru spokojná s kočíkom Edrema Breva. Mali sme trojkombinaciu a rozhodli sme sa ju predať, že kúpime už len športový.. ale dodnes ten predaj ľutujem. Bol ľahko ovládateľný, mal nafukovacie kolesá, prešli sme s ním aj hrozný terén. Raz som na neho naložila ešte cca 15-20 kg tašiek a takto sme s ním išli cez terén plný blata... Okrem toho dala sa tam polohovať aj hlboká vanička, hodí sa vám to napr keby malo dieťatko reflux. Vajíčko bolo tiež super, a športová časť taktiež. Dala sa polohovať až do úplného ľahu, taktiež opierka nôh sa dala polohovať. Na kočíku sa celkovo ľahko prekladali jednotlivé časti, napr vanička za vajíčko atď. Dole mal priestranný izby priestor a bola k nemu aj taška. Dizajn bol celkovo pekný a určite pri ďalšom si kúpim zasa tento 😀

tweexe
autor
4. jan 2021

@lenuska9999 ďakujem Vám veľmi pekne, idem ho hneď aj pozrieť 🙂

coccienella
4. jan 2021

@tweexe ahoj, aj ja som mala dilemu, aj ked teren neni, som z mesta, ale tie chodniky su des 🤣 no... Tip, skus popozerat kocik co ma gelove kolesa (plnene gelom cize nehrozi defekt), dalej ide aj o to ako su rodicia vysoki (my sme dost, cize za mna vyhravali polske kociky, vysoke s velkymi vanickami). A samozrejme nechcela som vrazat do kocika majland. Mala som vo vybere touragoo alebo bexu, nakoniec som kupila bexu fresh z bazaru a som spoko 😉 bexa vyhrala aj koli spratnosti do kufra auta.

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciannka83
4. jan 2021

Na som msla obycajny polsky kocik bexa a ten co prezil🙈 zatazove testy som na nom robila a este po dvoch detoch bol taky, ze som sa ho nehanbila predat. Ircite grlove kolecka. Nafukovacie v terene su nachylne na defekt. Ak byvas v bytovke, tak tak aby ti vosiel fo vytahu. Sportove cadti z 3kombinacii su velke. Zaberaju vela miesta v aute, ale su pohodlne a narves do nich velky nakup🙈

hipuska
4. jan 2021

Radím ti, kúpiť lacnu trojkombinaciu, možno aj z bazara. Nový do 350, z bazara do 150 eur. Alebo iba hlboký, dajú sa do 80 v pohode. Autosedačku kúpiť zvlášť, určite nepoužívať tu z tej trojkombinacie. Budest v cca roku dieťaťa, (niekto už od pol roka) hľadať ľahký, spratny športový kočík a tam by som už investovala. Väčšina mamičiek všetky tie trojkombinacie mení...

mizu89
4. jan 2021

Som za čo vravi
@hipuska
Pri prvom som mala kočík z druhej ruky(dvojkombinaciu).vaničku som používala cca 6-7mes. a športovú časť asi do 1,5r.potom som prešla na buginu zase z druhej ruky😀
Teraz pri druhom mám zase kočík z druhej ruky ale 3 kombináciu.ratam že športovú časť nebudem dlho používať takže prejdem na nejaký pettit Mars kočík kde kúpim kolesá penové a aj nafukovacie aby športový kočík bol aj na asfalt a aj do terénu ☺️

tweexe
autor
5. jan 2021

Ďakujem Vám všetkým za cenné rady!! 🙂 @hipuska máš pravdu, ďakujem ti. Toto dom si vôbec neuvedomila, ani by mi to nenapadlo, keďže nemám zatiaľ skúsenosti. Takéto rady si veľmi od Vás všetkých cením.!!!! ❤️

sono2
5. jan 2021

@tweexe kúpila by som z bazára a potom kvalitný športiak ono už v máji nebudeš mať dieťa v hlbokom uvidíš. Plus otázka akí ste veľkí. Bude dieťa veľké? Vajíčko tiež z bazára otázka či budete chodiť moc autom.
Ja som pri prvej využila, pri druhej fakt krátko hlboký a buginu hneď. A pás som nemala, treba ti ho?
Pôrod bude kedy?

sono2
5. jan 2021

Ono dá sa kombinovať. Aj taký kočík aj taký ak máš priestory kde ich budeš mať. Ja používam momentálne len kvôli veľkému fusaku /ovčiemu/športovú cast z 3 kombinácie a na teren je super. To je loď mam wanderer do auta na mesto do lietadla qb gold

lala123
5. jan 2021

@tweexe stokke trailz, síce je drahší ale super...prejde fakt vsetko.A vanička je velka plus teraz na nových modeloch je predĺžená strecha čo je teraz v zime na nezaplatenie.Je síce trocha ťažší ale neskutočne ľahko sa s ním kocikuj.ja mam dievcatko a farbu brushed lilac .Ak by si mala záujem predávam vaničku plus strieška.Kupovana 12/2019.Podvozkov samostatných mas na nahodí kopec za rôzne ceny