Recenzie na kočiarik Ricco Natural Ecco

8. apr 2021

Ahojte baby zaujímalo by ma či máte niektorá doma tento kociarik a ako ste s ním spokojné .
Na internete som na neho nenašla žiadnu recenziu .

stela1996
8. apr 2021

Znama ho mala a nazivo bol nadherny😍potom som revala ze som ho neobjavila skor 😫

8. apr 2021

@stela1996 fakt ?? A bola s ním spokojná ??? Lebo mne sa strašne páči len viete no to je také objednávat cez internet a proste ten pocit že si v tej predajní môžte vyskúšať kočík či je fakt dobrý je na nezaplatenie a recenzie na internete nemá tak preto sa pýtam keby ste sa mohla opýtať známej či bola spokojná a tak bola by som veľmi vďačná 😊😊😊

jullietka
8. apr 2021

@rybkastastia skusenosti nemam,ale ak sa pre neho rozhodnete alebo pre iny,prosim vas z tejto stranky neobjednavajte svetkocikov.sk ja som mala od nich kociar no a sodoma gomora....riesila som reklamaciu a nic nula bodov mudry boli velmi vobec nejavili zaujem o tovar ... Chlap mudry ako radio,potom nedvihali dlho dlho,potom ze to mam poslat im na adresu,poslala som samozrejme ho neprevzali vratil sa mi naspat,platila som 2x postovne...nakoniec som si dala opravit kociar na vlastne naklady a kociar predala. Maju lakave ceny(niektore) ale pristup velmi zly

8. apr 2021

@jullietka och tak toto keby som vedela skôr 🙈🙈🙈🙈 my sme ho už dnes objednali presne od nich a mal by prísť za tri týždne tak dúfam že bude v poriadku 🙏🙏🙏

oblecenie99
8. apr 2021

@rybkastastia Skúsenosť s tymto nemám, ale keby som si teraz vyberala kočík, tak by som riešila to, kde ho budem používať, teda terén. Poľské kočíky vraj dobre zvládajú aj horší terén, ale keď budete musieť kočík skladovať niekde v kocikarni, nebodaj bez výťahu v bytovke ci s mini výťahom, využívať MHD, tak tam už môže byť problém, sú celkom robustne.

Alebo skladnost..ci budete často chodiť autom. Trojkombinácia zaberá hrozne veľa miesta v štandardnom aute, a to sme mali menší kočík a veľmi skladny. Aj tá skladnost: dá sa zložiť tak športová časť, aby ste nemuseli sedaciu cast dávať dole? Pozerám parametre, 15 kíl je celkom dosť na kočík ja som mala trojkombi 10 kilove, a aj tak som mala pocit, že je ťažké, ale my bývame v bytovke bez výťahu ináč to vníma mamička, ktorá zaparkuje kočík napr v garáži ci v predsieni v dome 🙂

Ale NAJMA: vajíčko. Keď už trojkombi, ake to ma vajíčko? Mňa práve toto odradzalo od týchto znaciek, bud dvojkombi a dokúpiť kvalitné vajíčko, z ktorého dieťa navyše nevyrastie v šiestich mesiacoch a bude v bezpeci, alebo kúpiť trojkombi, ktoré ma dobre testy na vajíčko (takých je malicko).

9. apr 2021

@oblecenie99 ďakujem ale ja som chcela reálnu skúsenosť s týmto kočíkom , viem že je robustnejsi ale presne taký som potrebovala auto nemáme a terén je tu dosť no kopcovitý a pri tých ľahkých kočíkoch som mala pocit že sa mi do mesiaca rozpadnú takze som hľadala niečo väčšie a čo sa týka MHD s tým nebude problém máme tu elektrický autobusy aj metro ktoré majú dosť veľké dvere a dostať sa tam s kočíkom nie je problém 🙂 ale chcela som skôr počuť mamičky ktorý majú tento kočík kúpený že ako sú spokojné

oblecenie99
9. apr 2021

@rybkastastia Jasne, preto som aj písala, že zvážte ako prvé terén. Ak máte kopce a neide o mestský terén, tak by mohol byť fajn, tie mestské sa vedia rýchlo rozhegat, to je fakt, mam s tým žiaľ skúsenosť 😒 Snáď sa niekto nájde, kto aj reálne poradí 😉