Recenzie na stránku www.kocikyforbaby.sk

iwka678
1. apr 2017

ahojte mate niekto skusenost s touto strankou?chcem si stade objednat kocik ale nenasla som ziadne recenzie na tuto stranku

markus1808
6. júl 2020

Ahojte. Odporúčam predajcu www.kocikyforbaby.sk. Som absolútne spokojná s kočíkom, ale aj s predajcom. Som rada, že som stretla takéhoto ochotného a spoľahlivého predajcu. Kočík nám pán BEZPLATNE vyreklamoval aj napriek tomu faktu, že už bol po záruke. Ochotne prišiel do týždňa po kočík a vymenil nám súčiastku bezplatne. Taktiež nám bezplatne dal novú pláštenku, ktorú som mala poškodenú. Pán okamžite komunikuje, reaguje a jeho ústretovosť je 100%. Kočík opäť používame. Vrelo odporúčam tento obchod a nesmierne si cením jeho ochotu a ústretovosť, pretože v dnešnej dobre sa bohužiaľ nestretávame s takýmto prístupom každý deň. Určite odporúčam.

mariana_
17. júl 2020

Okamžitá komunikácia. Pan veľmi milý a komunikatívny. Rýchle dodanie. Kočík aj celé príslušenstvo splnili očakávanie. Taktiež cena prijateľná a dokonca s mnohými darčekmi 🙂 Tento eshop vrelo odporucam

katkabianka
19. júl 2020

Ahojte....určite odporúčam predajcu www.kocikyforbyby.sk. Komunikacia s predajcom je prefektná. Máme kočiar RIKO NESA 2020 v nugátovej farbe. Je odpružený tak ako som si to aj priala 🙂 ku kočiaru su doplnky v cene čo je velké plus 🙂 ...tak šup objednavajte určite neolutujete 🙂

richard2509
24. júl 2020

Ahojte,chcela by som aj ja prispieť pozitívnou recenziou na stránku www.kocikyforbaby.sk Pred viac ako dvomi rokmi sme si kupovali surodenecký kočík RiKo Team . Bohužiaľ začiatkom týždňa sa nám nešťastne zlomil a pán majiteľ nám konštrukciu pomohol opraviť za čo sme mu veľmi vďační. Napriek tomu, že kočík už nebol v záruke !!!! V stredu bol posielany a dnes sa už na ňom naše detičky vozili 🙂 Je úžasné , že v dnešnom svete a uponáhľanej dobe sa nájde človek s takou neuveriteľnou ľudskosťou a empatiou akú pán majiteľ má .🙂 Ak ešte stále neviete a váhate kde kúpiť kočiarik tak jednoznačne ešte raz odporúčam www.kocikyforbaby.sk . Pekný večer

nicolebotkova
10. aug 2020

Ahoj 🙂 rada by som sa podelila o skusenost. Vrelo odporúčam stránku www.kocikyforbaby.sk,oceňujem rýchle jednanie prostredníctvom e-mailu,príjemný prístup.Na svoj kocik magnetico 2018 som zháňala súčiastku ktorú mi bezplatne zaslali. Odporúčam pozrieť 🙂 pekný deň

martin2255
11. aug 2020

Vrelo odporúčam, dnes nám prišiel kocik sme nad mieru spokojný. Majiteľ príjemný pan, uctivy čo sa dnes málo vidí. Všetko bolo tak ako nám to hneď po objednávke zatelefonoval. Super cena, rýchle dodanie, a veľa veci k tomu. 👍👍👍😀

raduska89
27. aug 2020

Ja som kocik objednavala cca dva roky dozadu a bola som veľmi spokojná . Bol to Riko vario fialový . Všetko čo k tomu malo byt ako darček prišlo vrátane super fusaku. Telefonická komunikácia bez problémov dokonca aj keď som mala termín pôrodu 6.10 ale kocik som objednavala v july tak minponukli že záruku mi budú rátať až od októbra . Takze za mna super a odporucam www.kocikyforbaby.sk

iva1829
16. sep 2020

Obchod môžem len odporúcit. Maximálna spokojnosť. Kočiar je super. 👍👍

diana1234567
2. okt 2020

Mne prišiel kocik dnes a môžem len odporúčať 😊pan majiteľ pred odchodom všetko skontroloval ci je všetko ako ma byť v krabici😊a fusak zadarmo tiez super😊kocik je krásny

mirus25
3. okt 2020

Pozdravujem všetkých. Chcela by som aj ja prispieť mojou skúsenosťou s nákupom na stránke kocikyforbaby.sk . Kočík som si objednávala 2 mesiace pred termínom, konkrétne Riko Basic plus. Predajca ma okamžite kontaktoval, a dohodli sme sa ohľadom dodania a záruky,ktorá mi začala plynúť až po pôrode (čo by podľa mňa nikto neurobil). Uz tu som videla, ze je to velmi milý človek. Nakoniec pán Juraši nemal cestu okolo nás, tak nám kočík poslal kuriérom. Kočík sme nevedeli poskladať, tak som kontaktovala predajcu, ktorý nás veľmi rýchlo navigoval kde nájdeme diely a ako ich poskladať. Nakoniec sme zistili, že vajíčko máme bez možnosti pripnutia k isofix základní. Pri tomto type kočíku je iba základný typ vajicka s uchytením bezpečnostnymi pásmi, ale skúsila som znova kontaktovať pána Jurašiho, a ten nám veľmi ochotne a bez ďalších nákladov vymenil vajíčko. Tento pán je veľmi ochotný, rád robí svoju prácu, garantuje za tovar, aj len drobné chybičky je ochotný odstrániť . Človek ho môže kontaktovať kedykoľvek. Ak by som mohla odporučiť nákup kočíku, tak určite u neho, môžete si byť istý,že vám príde tovar,ktorý si objednáte. Veľmi pekne Vám ďakujeme za všetko, pán Juraši !

lubkaricardo
8. okt 2020

Objednala som si kocik z tejto stránky super kvalita ,je krásny bez chýb. A ak sa nejaká objaví vašou vinou, dodávateľ vám ochotne a rýchlo požiadavku splní.. či už od kolesa k taške... splnia všetko! Pre nás top!

luptakovab
9. okt 2020

Ahojte, odporúčam danú stránku. Príjemná komunikácia a veľmi ochotný predávajúci. Poskytol mi všetky potrebné informácie, na základe ktorých som si objednala kočiar RIKO SIGMA. Kočiar bol doručený v stanovený termíne, dokonca večer prišiel rovno k nám domov. Pán nám ukázal všetky komponenty, ktoré k nemu boli. Dal nám pár rád ako správne používať niektoré časti a pod. Ku kociaru sme dostali fusak, rukavice, dáždnik, svetielka, držiak na nápoj .... Ja som spokojná s nákupom. Kočiar je úplne ľahko ovládateľný, ľahký na údržbu. 100% garancia reklamácie, odporúčam naozaj tento obchod, nakoľko je to jeden z mála, kde pohotovo reagujú na všetky podnety a objednávky.

flaberka
10. okt 2020

Ahojte ja som tiež objednala kočík a je krásny a taký istý ako na obrázku . Ešte aj všetky veci som k nemu dostala luxusný fusak,aj rukavice aj svetielka a plastenky.Velka spokojnosť a super Pán majiteľ doniesol mi to osobne až do bytu lebo som bola 9mesiaci . rýchlosť dodania a veľká ochota zo strany majiteľa a ešte super servis môžem len odporúčať všetkým tehulkam 😁

katja_kysova
31. okt 2020

Ahojte, rada by som sa podelila o skúsenosť. Maximálna ochota a ústretovosť, s čím sa v tejto dobe len tak nestretnete... dievčatá od sestry som dostala kočík Melody 2018 a v 39.týždni tehotenstva som zistila, že na jednom koliesku mám defekt, tak som hľadala riešenie. (Len pre upresnenie-som bez partnera, sestra býva 200km od mňa a je práve 2.vlna Covid-19) Na internete som našla stránku (www.kocikyforbaby.sk), kde predávajú presne taký model kočíka, aký mám doma. Zavolala som tam, či mi náhodou nevedia pomôcť, alebo aspoň poradiť... nie som veľmi technický typ. Pán bol práve na ceste na tovar, no, hneď mi ponúkol pomoc a riešenie môjho problému... o deň neskôr, pán prišiel, opravil, ešte mi aj poukazoval, na čo si mám dať pozor pri používaní kočíka. Za mňa teda vrelo doporučujem a hoci som kočík dostala, tak si myslím, že aj takáto recenzia sem patrí... a ešte raz, veľmi pekne ďakujem!

masasko
7. nov 2020

Ahojte, mate od nich niekto športový kočík Expander Vivo alebo Riko Nuno? Ak ano ako ste spokojní?

misqa48
17. nov 2020

@zuzanka111222 prosím vás tie poťahy sú z akej látky, dajú sa aj prať?? Ďakujem

veronika1436
23. nov 2020

Ja som velmi spokojna s kocikom. Kocik je z roku 2018 zn. Largo. Stale je kocik ako novy. Co sa tyka servisu a otazok, to Vam obchodik velmi rad poskytne. Su velmi ustretovy, prijemne so mnou komunikovali. Z ich strany bola aj rychla odozva - islo o emailovu komunikaciu, ked som riesila bezny servis kocika. A zaroven aj dorucenie zasielky z ich strany bolo cca do 5 kal. dní.

nina_ninu
7. jan 2021

ahojte, odporucam stranku kocikyforbaby.sk. seriozne jednanie, komunikacia na urovni a konecne obchod kde viete, ze zakaznik je na prvom mieste. mame kocik paradisebaby verso. syn bude mat 28.januara rok a este stale sa zmesti do vanicky.je uzasny, priestranny a plno doplnkov k nemu. ak by som si mala opat vybrat kocik, jedine z tejto stranky. ak budem pre deti este nieco potrebovat tak urcite budeme objednavat z kocikyforbaby.sk. uz davno som sa nestretla s tak serioznym pristupom.

13. jan 2021

Kociarik expander vivo military☺️ Uzasny pristup predavajuceho, kociarik doviezol priamo k nam domov, mile a ustretove vystupovanie 🤗 kocik nadherny presne ako na obrazku, vsetci mi ho chvalia 🤗 mala mi v nom vydrzi spat aj hodiny 🙏 co predtym v kociku nevydrzala dlho, kolieska odpruzene, skvele jazdia po snehu aj v terene 🤗 komunikacia uzasna, mali sme defekt zdarma nam zaslali dusu, nechtiac sa nam vysunula snurka na polohovanie, mailova komunikacia okamzita, zaslali fotky a sama som si to upevnila, udrzba kocika jednoducha krasne vsetko umyjem. Kocik sme si vybrali kvoli kvalite,prevedeniu, doplnkom zdarma a hlavne co je dolezite je to ze mala ma kopec miesta na sedenie lebo kocik je priestranny a strieska sa da jednochucho odzipsovanim predlzit ☺️ Taska nadherna miesta je v nej dost a skladanie jedna basen, kocik sa zlozi vcelku a vojde do kufra bez problemov. Zdarma pridany drziacik na pitie, plastenka a rukavice ktore su nadherne a teple 🤗 a zatepleny nanoznik ☺️ co v tychto zimnych mesiacoch ocenujem 🤗 S kociarikom sme maximalne spokojni, zasielam aj fotky ako sa moja dcerka vozi 🤗

sona_baranay
5. feb 2021

Tak a už aj my sme zabezpečený na príchod malého princa. Kočík sme objednávali po fakt dobrých recenziách či už zo strany známych alebo recenzií na tejto stránke. Veru NEĽUTUJEME!! 🙂 Kočík nám prišiel dnes ráno. Pán Juraši nám volal v predstihu že kočík sa nám už nesie, nakoľko žiaľ je situácia (Covid) taká aká je. Pomer cena a kvalita je myslím si že super. Už sme sa s manželom nevedeli dočkať kedy ho poskladáme tak sme ho ešte pred odchodom manžela do práce dnes ráno skladali. Kočík je nádherný. Dostali sme k tomu aj krásny fusak, svetielka, rukavice a dáždnik na kočík. Vybrali sme si kočík RIKO Brano Ocean Blue. Tá kombinácia je super. Ešte krajší ako na obrázku. Veľké ďakujeme patrí hlavne pánovi Jurašimu, ktorý sa snaží zákazníkovi vyhovieť po všetkých stránkach. Dnes sa už taký ochotný a milý predávajúci len tak nevidí. Obchod odporúčame všetkými desiatimi. Teraz už len čakať na príchod nášho malého princa 🙂 😍 ĎAKUJEME!!

makorama
5. feb 2021

Tak dnes nám bol doručený kočík Riko Nano pro 2020. Majiteľ uprednostňuje telefonicky kontakt, čo je veľká výhoda nakolko mi bolo vysvetlených mnoho vecí, na ktoré ma ani nenapadlo sa opýtať. Ku kočíku bolo vela doplnkov v cene kočíka, Podla jeho slov , Čo sa týka prípadnej reklamácie, radšej vybaví náhradné diely (zadarmo) ako by si mal robiť nejaké problémy. Takže super prístup a môžem len odporučiť.

5. feb 2021

@masasko ahojky ja som davala recenziu na expander vivo military

veronca19
11. feb 2021

Rada by som sa podelila o svoju skusenost s tymto predajcom. kupovala som si u nich kocik roan bass soft v roku 2017,sluzi uz pri druhom babatku velmi slusne. travime vonku mnozstvo casu a kocik vobec nesetrime, je skvely. zial ale stalo sa nam, ze sa pri poriadnej vaje mojho rocneho synceka zlomil klb na jednej strane. jedina zachrana bola pre mna volat im, aj ked po tolkych rokoch. ustretovost majitela je neuveritelna. zdvihol mi telefon v sobotu, a kedze mal nahodou cestu okolo, podvozok mi bezplatne vyzdvihol a zobral na opravu-vymenu zlomenej casi! zaroven urobil celkovu generalku. v dnesnej dobe, kedy sa vacsinou stretavam s neochotou riesit reklamaciu v ramci dvoch rokov, bol tento zazitok pre mna prijemnym sokom! pozarucny bezplatny servis som uz roky nezazila a som za neho velmi vdacna! teraz uz len cakam, kym mi posta doruci podvozok a mozeme sa vozit dalej. 😊 som naozaj velmi spokojna a vrelo odporucam nakup u tohoto dodavatela!

masasko
11. feb 2021

@hrasocek12 ďakujem pozerala som 😉, som rada, že ste takí spokojní lebo veľmi nad ním uvažujeme

Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anicka9366
15. feb 2021

Dobrý deň. Určite vrelo odporúčame túto stránku. Predávajúci je veľmi milý a ústretový pán, ktorý nám vybavil náhradné diely, kolesá po defekte, vždy keď sme to potrebovali. Ďakujeme.

klaudia1510
17. feb 2021

Ahojte my sme tiež kupovali kočík zo stránky http://www.kocikyforbaby.sk/ a vrelo odporučame... aj keď kočik sme maly už po záručnej dobe pán nám ochotne poslal bezplatne sučiastku na kočik, ktorú sme niekde na prechadzke stratili 🙂)

luptakovab
18. feb 2021

@klaudia1510 mame taký istý len olivový

lostang
23. feb 2021

Dobrý deň, v nedeľu sme kontaktovali pana ohľadom toho, že sme dostali defekt na našom kočíku a či to vieme nejako vyreklamovať pán nám okamžite poslal zdarma 2x dušu ktorá presne sedí bez problémov. Komunikácia s predajcom super, čo sa týka reklamácie nášho problému super, korektne a prijemne jednanie a rýchle riešenie problému. Môžem len odporučiť tohto pana!!! 👍🏻

pistaaveronika
1. mar 2021

Tiež by sme radi pridali našu skúsenosť s kočíkom a firmou.... kočík /Riko Brano Eco/ je jednoducho úžasný ..všetky tri jeho časti vajíčko, vaničku aj športovú časť dokonale využili už naše dve deti a nemali sme za 3 roky s ním absolutne žiadne starosti. Drobné kazy ktoré vznikli po dhlšom používaní ako brzdné lanko alebo defekt veľmi rýchlo a promptne vyriešil majitel firmy. Celkovo ak by takto fungovali všetky firmy na Slovensku boli by sme teraz niekde úplne inde. Vždy keď zavoláme s akoukoľvej požiadavkou ihneď vyriešia k našej spokojnosti. Vrelo odporúčam ak chcete mať úžasný kočík ktorý čo to vydží a čo to odnesie a štýlovo vyzerá a tiež ak chcete riešiť váš nákup jednoducho s profesionalnou firmou!