Recenzie na stránku www.kocikyforbaby.sk

iwka678
1. apr 2017

ahojte mate niekto skusenost s touto strankou?chcem si stade objednat kocik ale nenasla som ziadne recenzie na tuto stranku

majkaal
17. okt 2021

Dobrý deň pripájam sa k hodnoteniu k obchodu kocikyforbaby a pridávam osobnu skúsenosť. Pred 4rokmi sme si objednali kocik v tomto obchode,už vtedy som vedela že to bola správna voľba,pán majitel je naozaj PAN odborník v oblasti kočíkov poradil z výberom,z tolkých krasnych kočikov sa tazko vyberalo,pri prevzatí bol veľmi ochotný poukazovať ak bolo treba povysvetlovat,kupili sme si kocik riko riviéra trojkombinácia ecco čomu som vďačná hlavne v oprsanom počasí že nás môže dážď zastihnúť hocikedy,dostali sme k nemu grátis fusak,rukavniky,slnecnik a led svetielka,ochotný bol dať prerobiť vajíčko na isofix a to bez príplatku. Kocik používame už pri druhom dieťati je plne funkčný naďalej i po rokoch aktívneho využívania. To co si najviac cením z pristupu tohoto obchodu a majiteľa je že Vám vezme telefón aj cez víkend a pomôže keď treba a že i po takej dlhej dobe kedy už reklamacne obdobie skončilo robí servis i na ďalej lebo si váži svojho zákazníka,priklad davam defekt na kolese,kde mi bol schopný hneď poslať do 2 dní novú dušu na jeho náklady v rámci servisu. Keby je nutné si kúpiť nový kočík určite sa znovu rozhodnem pre tento obchod.

pitonka
31. okt 2021

Majiteľ neskutočne ochotný, pomohol nám bezplatne nám poslal náhradný diel na kočiar, vrelo odporucame.

nikapetrasova
3. nov 2021

My odporúčame tento obchod. Veľmi milý pán , s ochotou pomôcť . Vrelo odporúčame !

elih
4. mar 2022

Ahojte,my sme si objednávali kočík minulý rok a s doručením a samotným kočíkom a sedačkou spokojnosť. Trosku problémy s kolesami,ale akonáhle sa vymenil skrutka,je to fajn.po roku sa nám podarilo mat rovno 2 defekty za sebou,ale napísala som sms a hneď nám boli duše dodané.cize spokojnosť celková.

papsik
7. apr 2022

Ústretovosť a ochota....týmito slovami by sa dala označiť vlastnosť majiteľa uvedenej firmy na stránke. Bol veľmi ochotný pri riešení problému so servisom kočíka. Takže môžem len odporučiť. Na takéhoto človeka je fakt šťastie natrafiť.

luptakovab
3. máj 2022

Musím uznať, že pán je veľmi milý a OCHOTNÝ. Kupovali sme kočík v 2020 a stratila som kdesi sieťku na vaničku - je na zips, tak som chcela originál, napísala som meil a pán ochotne a POHOTOVO riešil. Poslal mi síce univerzálnu sieťku ale som spokojná, lepšie ako nič. Takže vrelo odporúčam obchod.

19nanana89
29. máj 2022

Maximálna spokojnosť
Dobrý deň, pred rokom sme si cez Kocikforbaby objednali kočík. Som maximálne spokojná s kočíkom Roan Bloom ktorý je úplne úžasný a hlavne priestranný. Veľa kočíkov má malú vaničku a celkovo sú veľkosťou ako pre bábiky ale tento je úplne super. A čo sa týka predajcu tiež musím napísať že super prístup. Majiteľ mi po objednávke zavolal a podrobne rozobral objednávku. Veľmi milý človek a ešte aj kočík doviezli sľúbený termín až k nám domov. Takže za mňa 100%spokojnosť

ktt
4. jún 2022

Veľmi veľká spokojnosť s pánom majiteľom obchodu. Som druhým majiteľom kočíku (kocik je z roku 2018, čiže už po štandardnej dvoj ročnej dobe záruky), kupovaneho v tomto obchode. Obrátila som sa na majiteľa pri probléme zlomenej vydlice na prednom koliesku. Majiteľ objednal náhradnú časť a bezplatne osobne prišiel vydlicu vymeniť k nám domov. Veľmi pozitívne som bola prekvapená jeho prístupu, že zadarmo doniesol a vymenil súčiastku aj keď kočík už bol viac menej po štandardnej reklamačnej dobe. Vrelo odporúčam tento obchod.

andulka993
27. jún 2022

Dobry den, chcem pridať moju skúsenosť s kocikyforbaby. Mam kocik roan bloom uz po dvojrocnej zaruke a praskla mi suciastka na sportovej strieske a nedala sa pekne vystriet. V tychto teplach nepostradatelna vec a kocik nepouzitelny tym padom. Dopytovala som a obvolala viacero eshopov ale nikto mi nezdvihol alebo mi stym nevedeli pomôcť. Bola som zufala lebo kocik je nádherný ale koli takej drobnosti mi bol nanic. Nakoniec som tu na modrom konikovy nasla kontakt na stranku kocikyforbaby a na pana ktory bol ochotny mi pomoct. Do necelych dvoch tyzdnov mam suciastky doma pre istotu na obe strany striesky. Neskutocny pristup pana ma uplne ohromil, uz davno som sa nestretla s takou laskavostou a ochotov. Chcelo by to viac ludi ako on medzi nami. Dakujem a vrelo odporucam.

luckalatte
24. júl 2022

mali sme veľmi dobru skúsenosť s panom majiteľom Kocikyforbaby. Velmi prijemný, ochotný, srdečny pán nám pomohol s našim kočiarikom, aj ked sme ho nekupovali cez neho. Uplne náhodou sme ho našli na internete a kontaktovali ho. Pomohol mám vyriešiť problem a ponastavoval aj dalšie veci na kočiariku, vymenil lanka, nity, a poradil ako spravne manipulovat s kočiarikom a tym predisť jeho poškodeniu. Naozaj sa vyzna v tom čo robi, ma niekoľko ročne skusenosti s predajom a servisom.
Ďakujeme mu veľmi pekne.

matka_a
1. aug 2022

Potrebovala som vymeniť na kociku plast a gumu. Stačil jeden telefonát, fotky a mali sme to doma. Pan veľmi milý, ústretový. Zásielka zaslaná okamžite. S kočíkom Riko Naturo deleted sme veľmi spokojní a určite vrelo odporúčam .

monikakiri2707
10. sep 2022

Ahojte, my mame od nich kočík model Elite, maximálna spokojnosť, vajíčko nám zadarmo prerobili na isofix, teplucky fusak, pláštenka, sieťka, LED svetielka, za nás super a komunikácia s majiteľom p.Jurasim, za 100 bodov, milý, ústretový a hlavne vždy ochotný 👌

11. sep 2022

@diana1234567 ahoj..presne tento by som chcela aj ja...ste spokojní???

zuzana2989
14. sep 2022

Dobrý deň, skusenosti s touto strankou mam len dobré. Kupovala som kočik Riko basic pastel pred viac ako 2 rokmi. Keď som po vypršaní lehoty stratila šrubku z predného kolesa tak pán bol veľmi ochotny bezplatne zaslať náhradnu.
Hoci je kočik z tych lacnejšich skvele nám poslužil pri 2 deťoch, iné vady okrem vypadavania tej šrubky ani po 2 rokoch použivania som nemala.
Riešenie akéhokoľvek problému s pánom je bezproblémové.

silvia1113
19. sep 2022

Doporučujem čo sa týka kočíkov túto stránku www.kocikyforbaby.sk,veľmi milý pán ,pomôže poradí a hlavne zoženie ,veľmi dobrá skúsenosť,už nikde inde ☺️ďakujem

kacena1103
21. sep 2022

Odporúčame stránku www.kocikyforbaby.sk, máme krásny a kvalitný kočík čo sme si objednali.Sme spokojný,je nádherný🥰.Milý a ochotný pán predajca, poradil nám, čiže máme veľmi dobrú skúsenosť s nákupom.Ďakujeme.

monikakiri2707
28. sep 2022

Najlepšia komunikacia s p.Jurasim, po roku a pol používania kocika, som oprala nánožník, ktorý mi práčka natrhla na dvoch miestach a po telefonáte majiteľovi mi nánožník do troch týždňov bezplatne opravili. Nehovoriac o tom, že náhradnú dušu na koleso, posiela hneď na druhý den, samozrejme.e tiež bezplatné, my sme s výberom kočíka a komunikáciou nadmieru spokojný. Monika

gabika1795
24. okt 2022

Dobrý deň,

rada by som obnovila, zaktualizovala túto tému a pomohla budúcim mamičkám pri výbere toho správneho kočíka pre svoje bábätko. Samozrejme, každému vyhovuje niečo iné, ale ja by som sa rada podelila s Vami o svoju skúsenosť.

Z uvedenej stránky som si objednala svoj už dlho vyhliadnutý kočík - Riko brano ecco - cafe late. Ten kočík som mala vyhliadnutý ozaj už dosť dlho, ale váhala som, či ozaj bude spĺňať moje očakávania. Kočík si najprv objednala kamarátka, ktorá s ním bola spokojná ako aj s prístupom predávajúceho. Hovorím si, nakoľko som nenašla žiaden iný, ktorý by sa mi páčil, tak si ho objednám aj ja. Pre mňa bol kočík srdcovka na prvý pohľad a po kamarátkinom odporúčaní som si ho teda tohto roku objednala aj ja.

A teraz k samotnému nákupu, kočíku a prístupu predávajúceho. Po objednaní som dostala od predajcu telefonát, ktorý ma ubezpečil, že objednávku dostal, potvrdil ju a sám mi kočík dovezie. Tak aj bolo, kočík som dostala v priebehu dvoch týždňov od objednania. Doniesol mi ho sám majiteľ/predajca. Kočík mi poskladal, všetko vysvetlil. Predajca poskytuje svojím zákazníkom záručný aj pozáručný servis. V prípade akéhokoľvek problému, mu stačí zavolať a s ochotou svojim zákazníkom pomôže. Tak aj bolo. Mne sa podarilo odtrhnúť patent z nánožníka na vaničku, nakoľko sú tie patenty veľmi silné. Bola som spočiatku sklamaná, že hneď za nova som kočík "pokazila". Zavolala som predajcovi, vysvetlila problém, a on s ochotou a bez problémov prišiel pre nánožník a priamo u výrobcu mi ho zreklamoval. Behom troch dní som dostala svoj opravený nánožník, ktorý mi opäť doniesol priamo domov.

Kočík spĺňal a spĺňa presne všetky moje požiadavky a na živo je ešte omnoho krajší. Vrelo odporúčam kúpu z tejto stránky, nakoľko sú tu prijateľné ceny, čo je v dnešnej dobe rozhodujúce, ale s takým ľudským a nápomocným prístupom sa človek tak často nestretáva.

Verím, že aj vy budete spokojné presne tak ako aj ja.

tomme44
24. mar 2023

RIKO OZON - vysoká kvalita za priateľskú cenu s bohatým príslušenstvom.Dodanie bolo bez problémov . Skvelý prístup majiteľa, ktorý kočík doviezol a zaškolil osobne a v prípade servisu reaguje rýchlo. Nákup na jeho e-shope http://www.kocikyforbaby.sk/ určite odporúčam

miroslava737
11. máj 2023

Kočik sme kupovali este v roku 2019. Tolko kraasnych kocikov bolo z coho vyberat 🙂 vybrali sme Riko Brano Ecco trojkombinaciu s bohatym prislusenstvom... Najviac sa mi pacilo v pripade dazda vetra i snehu ze sa da strieska stiahnut nizsie aj co som pri inych kocikoch nevidela ze sa da pripnut o horny diel striesky a na babatko nefuka 🙂. Fakt celkovo super spokojnost 🙂 take nieco som v obchode este nezazila Servis 24 hodin denne 🙂 uzasny pan majitel vsetko vybavi k spokojnosti ci ked praskli duse na kolieskach zadarmo zaslal obratom a teraz po zaruke sme potrebovali nahradne diely ku kolieskam Az domov doviezol tiez zdarma co sa v dnesnej dobe nevidi. Kazdemu isto odporucam kupu z tohto obchodu 🙂

11. máj 2023

@iwka678 ano,už 3x som objednávala,dnes mi dokonca prišiel.kocik.. spokojnosť, pripadne reklamácie,súčiastky pan ochotne vybaví.. môžem.len odporučiť

lklucinka22
12. máj 2023

Pan majiteľ veľmi príjemný, zavolal mi ked som urobila objednávku, povedal mi predbežný termín. Potom mi volal kedy mi donesie kočík a doniesol ho osobne v presný dátum ako sľúbil. Vyniesol mi ho až do bytu a skontroloval, ci je v krabici všetko aj s príslušenstvom. Určite odporúčam tento obchod.

mia07
23. máj 2023

www.kocikyforbaby.sk odporucam vsetkym maminam, ktore hladaju kocik. Komunikacia s predajcom je viac nez vyborna. Velmi ochotne vie pomoct a poradit svojim zakaznikom a mne doviezol kocik v dohodnuty termin priamo domov, s poskladanim a prezentaciou vsetkych funkcii. Cely nakup prebehol na vybornu! ODPORUCAM 😊

mirka1310
21. aug 2023

Skúsenosti s obchodom www.kocikyforbaby.sk sú viac než pozitívne. Pan majiteľ je veľmi ochotný poradiť, má veľa skusenosti a je veľmi ľudský, čo v dnešnej dobe málokedy vidím. Nevedela som sa rozhodnúť, ale nakoniec sme našli najlepšiu voľbu. Bol veľmi trpezlivý. Onedlho budeme potrebovať športový kočík, tak ho určite budem kontaktovať.

30. aug 2023

Ahojte tak pridávam aj ja svoju skúsenosť. Pán je samozrejme veľmi ochotný a milý no o kočíku nemôžem povedať nič pozitívne čo ma veľmi mrzí. Mám Riko Sigma no od kedy ho používam ( 3mesiace) vŕzga neskutočne a vanička sa pri jazde posúva dole takže bábätko sa skĺzne až na spodok vaničky 😔. Vidím že ste všetky spokojné tak verím že to bol len chybný kus . 670€ pre mňa nieje malo dať za kočík takže som čakala že nebude s ním žiadny problém .

8. sep 2023

@kukulienkalenka paradoxne ...som.s pánom aj ja spokojná,ale.tiez mame Riko,,tiez sa.mi zdá,že vŕzga už a tiež je vanička mierne naklonená,stále sa.mi zosuva, nemôžem ho mat bez zavinovacky,takz3 v lete to bola Sranda.. a tiež 3m

9. sep 2023

@5katarina5 mám chuť ho dať ku košu a nech ho bere kto chce 🙈 ale tie zbytočne vyhodené peniaze 😭 ja som volala pánovi tak ho vezme na reklamáciu ale mám pocit že to sa opraviť nedá 😔

9. sep 2023

@kukulienkalenka volali ste? No dajte vedieť. Nam gz strieska vrzga, brzda rezonuje, taka gumička vyskakuje

16. sep 2023

@5katarina5 vezme ho koncom októbra. Som zvedavá či sa to dá do poriadku. Brzda nám vôbec nebrzdi 🙈 najradšej by som bola keby mi vrátil peniaze nech si kúpim iný kočík

17. sep 2023

@kukulienkalenka ani nám už brzda nebrzdi