Recenzie na stránku www.kocikyforbaby.sk

iwka678
1. apr 2017

ahojte mate niekto skusenost s touto strankou?chcem si stade objednat kocik ale nenasla som ziadne recenzie na tuto stranku

21. sep 2023

@kukulienkalenka volala som aj ja
Len..cca 4 dní bez kočíka, no nvm

16. dec 2023

Ahojte, kupoval niekto kociar v terajšej dobe? Neviem sa pánovi dovolať, nedvíha a mal prísť po kociar na reklamáciu. Dakujem

mar_tina1212
16. dec 2023

@vivienne2011 dobrý deň mne práve prišiel mail ze pán zomrel

17. dec 2023

@mar_tina1212 dobry deň, aj mne prišiel mail, ze zomrel. A potrebujem riešiť reklamáciu. Neviem ako ďalej postupovať. Písala som im, ze ci sa to bude dat vyriešiť.

17. dec 2023

@vivienne2011 dobrý den, písali ze zomrel a mam presne ten istý problém ze riešim reklamáciu. Neviem co teraz ďalej.

17. dec 2023

@kukulienkalenka dobry den, ak sa môžem opýtať ako V vyriešil pán tu vaničku? Doniesol novú? Lebo aj ja mam ten istý problém, ze vanička naklonená dolu. Len problém je ten, ze pán zomrel a neviem co ďalej.

17. dec 2023

Mne mal prísť za 4 dni kočík a tiež správa,že zomrel..a teraz neviem čo ďalej, zatial nikto neodpisal.

18. dec 2023

@monicka499 mne odpisala jeho mama, ze ona sa v tom nevyzná takže sme všetci došli, lebo to nemá kto riešiť. Kočík už zrejme neuvidíte. Takže len obchodná inšpekcia.

18. dec 2023

@lklucinka22 fuuha, no neviem teraz mi nestihnú asi z ďalšej stránky dodať.. no počkám teda čo mi odpíšu..ale keď sa v tom nevyznajú, tak teda nemusim čakať zázrak..

18. dec 2023

@monicka499 no ja idem dnes volať na SOI do Košíc ze co s tým. Lebo v podstate u mňa už prešla aj reklamačna doba ja som mu to už pred viac ako mesiacom písala, povedal ze v decembri vyzdvihne no a nič teda. Som zvedavá co mi povedia na SOI. To bude isto na dlho.

18. dec 2023

@lklucinka22 dajte potom info čo vám povedali.. uplne som v strese. Kocik mal uz prist a teraz sme bez kocika a neviem ci stihne prist z druhej stranky do porodu

18. dec 2023

@monicka499 no pani zo SOI je totálne mimo,nič nevedela a ze mam počkať na dedičské konanie. To je taka odpoveď, ze nemá slov. Absolútne v ničom nepomohla.

18. dec 2023

@lklucinka22 tak pozerám radšej iné stránky, nemožem byť bez kočíka. Ďakujem za info

18. dec 2023

@monicka499 no to jednoznačne si kúpte inde, to odtiaľ to Vam už určite nepríde.

22. dec 2023

@lklucinka22
Pahrboze,som v šoku

11. jan 2024

Nevie niekto ako sa budu riesit reklamacie?

11. jan 2024

@vivienne2011 to by aj mna zaujímalo, no neviem asi napíšem rovno výrobcovi Riko do Poľska ci s tým nevie niečo urobiť.

14. jan 2024

@lklucinka22 das mi potom vediet co ti odpisali? Dakujem

kukulienkalenka

@lklucinka22 aj ja poprosím potom info čo povedali

22. jan 2024

@vivienne2011 písala som do toho Poľska, tak mi poslali zoznam ďalších predajcov a ze sa mame na nich obrátiť.
Nazwa Miasto E-mail
NAGY ZOLTAN KOLAROVO nagylizy@gmail.com
RENDRA TRADE S.R.O. BELA info@mravcek.eu
VERONIKA KAPRALOVA STAKCIN adoli.info@gmail.com

22. jan 2024

@kukulienkalenka poslali mi zoznam ďalších predajcov na ktorých sa mame obrátiť
Nazwa Miasto E-mail
NAGY ZOLTAN KOLAROVO nagylizy@gmail.com
RENDRA TRADE S.R.O. BELA info@mravcek.eu
VERONIKA KAPRALOVA STAKCIN adoli.info@gmail.com

1. feb 2024

@lklucinka22 ako na nich obratit? Myslite,ze by niekto z nich vybavil reklamaciu? Nemyslim,ze budu ochotny.

1. feb 2024

@vivienne2011 ja som včera volala s jedným pánom a akurát v pondelok ide do Poľska, tak chcel zobrat aj môj kočík ale ja nestíham do pondelka mu to poslať, tak som skúsila ešte napísať inému predajcovi. Normálne napíšte mail jednému z nich, ze kde ste kočík kúpili a co sa stalo a ze mate kontakt priamo od výrobcu Riko v Poľsku a ze potrebujete reklamovať. Tento jeden pán co som s nim volala bol milý a ochotný len do pondelka to nestíham a ze potom možno až o mesiac dva pôjde zas do Poľska mi vravel.

23. feb 2024

@lklucinka22 a ktorý bol taký ochotný prosím? Ja som mnapisala asi na 4 maily,ozval sa mi jeden.. aj to som,že.mam problém s kolesami.. tak odpísal.mi,ze mam možnosť si od neho zakúpiť všetky 4 kolesá.. za 70e
Takže... paráda! .. a v záruke a ja mam kupovať nové.koelsa a kocik ma 9m

28. feb 2024

@5katarina5 no jediný ochotný bol p. Nagy z Kolárova. Mam mu volať 10.3 pôjde do Poľska a zobral by aj kou kočík na reklamáciu. Ostatní mi povedali, ze mam sama poslať do Poľska do Rika kočík 🤣 no ochota nadovšetko 🤣

29. feb 2024

@lklucinka22 no,proste skončili sme...co vám poviem