Rozdiel medzi nafukovacími a gélovými kolieskami

elly11
23. sep 2017

Ahojte. Prosím vás, vie mi niekto poradiť, aký je rozdiel medzi nafukovacimi a gelovymi kolieskami na kocikoch?
Najlepšie maminy, ktoré majú skúsenosť s oboma a vedia poradiť. Ďakujem pekne.

veronikaavikinka
23. sep 2017

Ahoj 🙂 Ja som mala skusenost s oboma.Teraz mam gelove a su pre mna top nafukovacia som musela sem tam dofuknut a hlavne ked som dostala defekt tak som bola hotova ked ze som si to sama nevedela opravit :/ s gelovymi defekt nedostanes 🙂 Neviem o akom kociku uvazujes ja mam baby jogger a kolesa si neviem venachvalit aj celkovy kocik 🙂

ka_ti
23. sep 2017

Super otazka :D ja mám Jane slalom a už ma totálne dožral kvôli defektom a uvažujem nad kočíkom s gelovými kol. Chcem pozrieť kočík Tako 4 Jumper tak som zvedava ako ma osloví.

elly11
autor
23. sep 2017

Tak mi to vychádza teda ze tie gélové sú asi praktickejšie. Ja som len chcela vedieť ci to nie sú náhodou tie tvrdé plastové.. Dakujem teda 🙂

gabona1
23. sep 2017

Ahojte, ja som mala nafukovacie, ale mala som tri krát defekt a teda bolo to ťažké dostať sa domov. Určite by som taký kočík už viac nechcela. Určite sú gélové praktickejšie.

adrianka01
20. máj 2018

Rada by som sa spytala ze tie ktore mate gelove kolieska, naozaj nehrkocu a zvladaju teren ako rozbite chodniky, kamienky na chodnikoch a cestach a podobne? Dakujem velmi pekne!

elly11
autor
21. máj 2018

@adrianka01 ahoj.. Gélové sú super. Teda iné som v živote nemala no s týmito nič nie je.. Nehrkocu. Oni su vlastne ako gumené..

adrianka01
21. máj 2018

Ahoj, super dakujem 😉 dufam ze zvladaju aj male kamienky lebo tych tu mame pozehnane a so starym kocikom to bolo niekedy na nervy, furt to sekalo.

elly11
autor
21. máj 2018

@adrianka01 jasne.. Všetko.. Hrby spoje vypukliny isla. Som s nim cez les.. Na štrku v snehu hlbokom.. Úplne pohoda

lusyc
21. máj 2018

Ahojte. A aky športiak by ste s tymi gelovymi odporučili?

elly11
autor
21. máj 2018

@lusyc tak to už ja neviem odporučiť keďže som žiadny ešte nikdy nemala.. Ale skus hodiť túto otázku do témy kočíky s nejakým dobrým nadpisom 😊