Rozdiel medzi športovým a golfovým kočíkom

katarinatibi
19. júl 2013

😉 okrem vyzoru ...🙂

hradnapani
19. júl 2013

@katarinatibi ked ich poskladas do kufra v aute, tak uvidis 😀 Ale nie, vazne: golfac je lahsi, skladnejsi, obvykle uzsi, nie vzdy sa da polohovat do uplneho lahu, kolieska nie su stavane na velmi zasnezene chodniky, obvykle nema spojenu rucku - cize ma dve rucky, takze sa moze tazsie manevrovat jednou rukou... v zasade je to take pohotovostne vozitko, ale niekto ho vyuziva namiesto sportoveho,vratane mna 🙂

katarinatibi
autor
19. júl 2013

A na zimu su asi moc neni vhodne ze?
@hradnapani

simca06022011
19. júl 2013

@katarinatibi ja som mala golfac taky ze prezil v pohode aj dve zimy... cize podla toho aky si vyberies. Ak iba látku natiahnutu medzi palickami tak asi nie, ale iny urcite aj na zimu... sportak je velky s tym treba ratat, inak je ok 🙂

hradnapani
19. júl 2013

@katarinatibi tak v zime su urcite lepsie vyuzitelne sportove kociky. Hlavne kvoli kolesam, to by som jedine vytkla golfacom. Ale fusak sa tam da v pohode zmestit. Ale vsetko zavisi aj od modelu kocika, velkosti dietata... ja ho pouzivam aj v zime, lebo tu mam najma odpratane chodniky, takze sa to da. Ale na dedine a tak, by som s nim asi velmi nepochodila...
Uplne najlepsie je mat aj sportovy , aj golfovy kocik, ak si niekto moze dovolit a urcite vyuzije naplno obidva, podla situacie...

hradnapani
19. júl 2013

@katarinatibi a to co spomenula simca06... tu latku medzi palickami, to je uplne najjednoduchsia verzia golfacov, vhodnejsia pre starsie deti. To je len sedatko s opierkou, neda sa ani polohovat, ani striesku to nema, ale je to extra skladne do auta, na take rychle behanie po obchodoch, aj v jednej ruke to odnesies. Teraz som to kupila synovi a neviem si to vynachvalit 🙂
Takze vsetko zavisi od situacie, kde sa chce kocik vyuzivat, na aky ucel...

katarinatibi
autor
19. júl 2013

jasne kocky uz rozumiem🙂 a ake mate vy kedze ste spokojne?
@simca06022011
@hradnapani

simca06022011
19. júl 2013

@katarinatibi ja mam obycajny babypoint orion, jediny co tu v obchode mali ked som SOS potrebovala vozitko... a prezil to s nami :P a dlhsie aj sportiak :P Mala som vybraty este jeden sportiak co som chcela, ale povedala som si, ze na co... 🙂

hradnapani
19. júl 2013

@katarinatibi ten celorocny (no, akurat ked je meter snehu, tak je to o nicom 😉 mam Cybex callisto a ten najobycajnejsi je Hauck, ktory maju teraz v tescu za 17 eur 🙂

kattrin5
19. júl 2013

Ja mam aj sportak aj golfac ale velky rozdiel, golfac ma hrozne kolieska hrkaju a strasne trasu vobrc ho nepouzivam len ked idem trebars do OC a viem ze budem vnutri, sportak mam Maxi Cosi Foray XL a veelka spokojnost a hlavne jemna a ticha jazda lahke manevrovanie