Skejt na kočík

marcela22
9. aug 2009

Ahojte všetky už minimálne dvojnásobné mamičky, chcem Vás poprosiť o radu a pomoc. Mám v pláne kúpiť pre staršiu dcérku skejt na kočík, aby nemusela všade chodiť pešo, keď sa jej narodí súrodenec. Mám však problém v tom, že obidva naše kočíky majú krátku rukoväť a obávam sa, že by mi ten skejt iba zavadzal pred nohami a zle by sa mi kočík viezol. Naozaj sa dá skejt používať iba pri kočíkoch s dlhou rukoväťou - kde si dieťa stúpne medzi rukoväť a kočík? Chcem totiž kúpiť skejt použitý z netu, keďže netuším, či sa tam dcérka bude chcieť voziť a nechcem zaň dať zbytočne veľa peňazí. A nemám si to ako odskúšať...ďakujem za všetky názory🙂

gretocka
6. jan 2014

ten skejtik co ma na fotke @rolak mam aj ja. Je uuuplne skvely neviem si ho vychvalit, dokonca nasleduje stopu kocika aj na obrubniky, takze nam sa s nim chodi skvelo.
ma nastavovanie aj do sirky, aj do dialky, takze aj pre kociky s kratkou rukovatou je podla mna viac nez pouzitelny.

eunomia
15. feb 2014

@susy prosim vas aky je to skejtik aj na sedenie aj na statie. Aka znacka, prip. ak by ste nasli rovno link. Dakujem, velmi mi tym pomozete. Pekny vecer

eunomia
15. feb 2014

@rolak Dobry
vecer, prosim vas aka je to znacka skejtiku. Nie nahodou abc design? Dakujem

susy
15. feb 2014

@eunomia nooo skejt som mala cca 4 roky dozadu, tak ťažko povedať čo to bolo za značku. Kupovala som to v babymarkete.

rolak
15. feb 2014

@eunomia myslím,,že áno..

nufanek
18. feb 2014

Nevedel by mi niekto poradit skejt ku kociku hauck viper. Dakujem

jankastubka
25. jan 2015

Mate niekto skusenosti aj so skejtom na kocik bexa?
Oplati sa vobec kupovat skejt pre dieta vo veku 2 roky aj 4 mes? Vyuzili ste ho?
Neviem, ci sa nam so skejtom zmesti kocik do auta, da sa to nejak lahko skladat a zakladat, predtym, nez nalozkm kocik do auta?

poohie
25. jan 2015

@jankastubka ahoj, zalezi od toho, ci chodite na dlhsie vzdialenosti, kde by bol problem, keby malo dieta same cupkat. my napr. mame "daleko" do kostola (pre dospeleho 15 minut) a taketo dieta by tam slo viac ako polhodinu (4-rocny to dnes nezvladol za 20 minut). takze ja by som ho vyuzila este aj v takom veku dost. este aj 4-rocneho tam veru obcas dam. zalezi, ako casto chodite na take vzdialenosti a aj ako rychlo tam potrebujes byt. ale da sa kupit a potom predat. alebo kupit lacnejsie v bazari.
co sa tyka skladania, ja mam skejt lascal a ten sa lahucko odopina, takze kedykolvek behom sekundy...
a kocik bexa... myslim, ze ho ma kamaratka a mala nas skejtik pozicany a bola spokojna.
viem, ze su rozne druhy skejtikov, asi nie vsetky su dobre, ale mozno ako na ktory kocik. ja viem povedat len za tento. oni na stranke aj maju konkretne ku kazdej znacke kocikov napisane, ci je to vhodne alebo nie, ale vacsinou to vhodne je. skus pozriet: http://www.buggyboard.info/
zrovna tam bexa v zozname nevidim, nevola sa to este nejako inak?

jankastubka
25. jan 2015

@poohie dakujem krasne. Moj kocik naozaj v zozname nie su, co som si vsimla su tam take znamejsie a drahsie znacky. Bexa, je jedna z tych lacnejsich.
A netlacilo sa vam to tazko, nepotkynate sa o skejtik?
Najcastejsie budeme chodit asi len okolo domu, ale raz za cas sa urcite zadari aj dlhsia trasa.

poohie
25. jan 2015

@jankastubka tak ide sa s tym tazsie ako so samotnym kocikom, samozrejme. hlavne sa tazsie zataca. neda sa ostra zakruta len tak vytocit, len velkym oblukom. takze ked ide oproti mne clovek, tak pockam, kym sa uhne on, ak mam skejt 🙂 este aj ked su velke obrubniky, tak si to pridrzim zospodu nohou, alabo ak je ich viac za sebou, tak poviem dietatu, nech prejde kusok pesi. ale po rovine sa ide super a ryyychlo 🙂 take dvojrocne dieta cupita naozaj este velmi pomalicky. podkynat sa nepodkynam, ale samozrejme trosku to tam zavadzia, keby som chcela ozaj velke kroky robit, ale da sa na to zvyknut. no ale to asi zasa zavisi od kocika.

jankastubka
25. jan 2015

@poohie a aky mate kocik, ak sa smiem spytat?

poohie
25. jan 2015

@jankastubka quinny speedi. ale mozem skusit sa spytat tej kamosky, co mala ten skejtik pozicany, ci si dobre pamatam ten jej kocik, ci to je ten isty.

radlinka
25. jan 2015

Koceny da sa to pouzit aj na quinny buzz ? 🙂

poohie
25. jan 2015

@radlinka podla nich da, pozri tu: http://www.buggyboard.info/

radlinka
25. jan 2015

@poohie jeej super dakujem velmi pekne, uz som si nasla, musim si objednat a popozerat instrukcie 🙂

poohie
26. jan 2015

@jankastubka tak konecne som sa pytala. ano, ma kocik bexa a hovorila, ze super to bolo so skejtom, ovela lepsie ako tahat dieta pesi. a to mal jej syncek vtedy 2 a 3/4 roka asi. len dvihla rucku, aby sa zmestil medzi kocik a rucku a pohoda. uz neviem, kde presne a ako sme to tam pripli, ja som jej to tam davala, ale uz si nepamatam. ale na to by si prisla lahko. no a nevieme, ci mala vtedy este vanicku alebo uz sportovu cast kocika, bolo to tak na prelome, takze nevie. tak len tolko som zistila 😉

jankastubka
26. jan 2015

@poohie super dakujem velmi pekne za zistenia. Tak asi pojdem do toho, lebo aj teraz sa mala hocikedy pyta na ruky, ked uz nevladze.

poohie
26. jan 2015

@jankastubka no jasne, ved je este malinka 🙂 pre nu su to kilometre, co pre nas 200 metrov 😀 nie je za co.

foru
4. máj 2016

Dobry viete prosim vas dat konkretne nazvy tych skejtov univerzalnych s ktorymi ste boli spokojne aj novsie recenzie by pomohli 🙂 dakujem
Ja mam kocik gesslein m6

tankavranka
20. júl 2016

@duplicka môžem ťa aj ja poprosiť o foto skejtíka?
moj email: tatiana.konkolova@gmail.com

duplicka
21. júl 2016

@tankavranka to uz ani nemam, su to roky preroky spat 😀

timeaskokan
22. júl 2016

@valika_val dobry den, chcela by som sa spytat, ci ste nasla vhodny skejtik ku kociku casualplay S4. Dakujem

levuscik
22. júl 2016

Ak by mal niekto záujem... mam originál casualplay k S4 napredaj....

valika_val
22. júl 2016

@timeaskokan nakonuec som nejaky mala, ale pri tom mnozstve kociarov netusim, ci som ho pouzivala s casualom, a ani jeho znacku si uz zial nepamatam ☹

mojedeti111
9. nov 2016

@duplicka ahoj siceje toto stara komunikacia 🙂 ale chcem sa spytat aky tip skejtu si samala na concord neo?? lebo ja mam dilemu ci mi tam bude daky pasovat

duplicka
9. nov 2016

@mojedeti111 Ja uz si nepamatam....to je xy rokov 😉 ale mne sa zda, ze original concord

gabcag
25. máj 2018

Ahojte mamičky prosim poradte mi zhanam skejt ku golfovému kociku..v obchode mi vraveli ze na golfový skoro nič v predaji nie je...je to možné? Ďakujem! 😊

simonajahodnikova
24. júl 2018

Žienky😉viem,že je to starý príspevok,no skúsim aj tu.zhanam univerzálny skejtik, nemáte niektorá na predaj,prosim?alebo,kde by som kúpila za rozumnú cenu? vďaka a pekný deň