Prídavný skejt/stupienok ku kombinovanému kočíku Camarelo, ktorý aj bude pasovať

Zodpovedané
6. jún 2019

Ahoj,

hladala som medzi Tvojim odporucaniami temu na skejtik ku kociku, no nenasla som. Mam doma Camarelo kocik a mesacne babo v nom a hladam pre dvojrocneho skejtik, ktory by som mohla na tento kocik nainstalovat. Mas s nejakymi skusenost (mala som jeden skejt neznamej znacky pozicany, no nepodarilo sa mi ho namontovat na kocik). Surfujem po nete uz par dni, ale vsade najdem ku skejtom len info ze sa da instalovat na vacsinu kocikov - ja vsak nechcem nieco kupit za 60 € a doma zistit, ze to neviem pouzit.

Dakujem ti velmi pekne za info

Ahoj,

neviem presne, o ktorom Camarelo kočík hovoríme, ale oni sú typovo relatívne podobné. Myslím to skôr tak, že nie je Camarelo kočík, ktorý by mal vyslovene neštandardnú konštrukciu najmä čo sa zadnej časti (kde budeš skejtík upevňovať) týka.

Ku modelom značky Camarelo preto poradím najuniverzálnejšie a najlepšie sediace skejty, a to konkrétne Bumprider alebo, poprípade, Lacsal Buggy Board (existuje Mini aj Maxi, podľa toho, či potrebuješ skôr väčší, alebo skôr viac priestoru pre nohy). Dajú sa tiež dobre kúpiť v bazároch, tak sa oplatí ich kuk tiež.

Camarelo Malaga

Camarelo Sevilla

Camarelo Elix

Camarelo Dakota

Camarelo Q12

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli