Skúsenosť s kočíkom Dorjan

zdenin
27. mar 2012

mate niekto skúsenost s takymto kočíkom?? nebude vadny ked je v takej dobrej cene? http://www.bambino-kociky.sk/index.php/e-shop/9...

kocikovsvet
2. apr 2012

@zdenin jeden z najlepšie hodnotených kočíkoch keď porovnáte cenu s kvalitou,
kolesa sú obuté v pneumatikách od českého výrobcu BARUM, neporovnateľné s kvalitou chiny,
konštrukcia povrchovo upravená, veľkosť vaničky podľa toho,ktorý model si vyberiete, napíšte
o ktorý model od tejto značky máte záujem a poradíme viac,
Danny sport prestige alebo Danny sport 3 Line?
my pre tieto kočíky poskytujeme servis
tak sa podelíme o skúsenosti

lenocka84
2. apr 2012

@zdenin ja som mala danny sport prestige a bola som velmi spokojnaaaaaa, mozem len odporucat. 😉

zdenin
autor
2. apr 2012

@lenocka84 dakujem za názor. tak to je fajn budem uvažovať

zdenin
autor
2. apr 2012

@kocikovsvet ešte presne neviem aky model. budem mať novembrove babetko tak neviem ktory sa viac hodi.poraddte ktorý sa vam zdá vhodnejší. dakujem pekne

kocikovsvet
2. apr 2012

Ak chcete zabezpečiť pohodlie dieťaťu tak určite Danny sport prestige, väčšia vanička, odpružená konštrukcia, povrchovo upravená, dvojložiskové kolesá zabezpečujú ľahkú manipuláciu
záves zadnej nápravy, ktorý vyrovnáva nerovnosť terénu, vanička potiahnutá eco-kožou, určite Vám ju neprefúka
ak máte ďalšie otázky pýtajte sa, radi poradíme

lolko_lenka
2. apr 2012

ja som sa do Dorjanov zaľúbila na prvý pohľad, ale žiaľ, nemohli sme si ho zaobstarať pre veľmi malinký výťah, museli sme hľadať trojkolku.... Ale Dorjany sú krásne a spĺňali moje nároky....

baklik
2. apr 2012

@lenocka84 ahoj, my mame tiez prestige. na tom uvedenom webe je napisane, ze hlboka vanicka obsahuje aj 5-bodove bezp. pasy. Viem, je to trochu iny typ, ale vedlmi podobny. My tam tie pasy nemame. Ty ano?

kiakocikovsvet
3. apr 2012

@baklik 5-bodové bezp. pásy sú súčasťou športovej časti nie hlbokej

zdenin
autor
3. apr 2012

@lolko_lenka ved aj mne sa zapáčil hned

zdenin
autor
3. apr 2012

@kocikovsvet dakujem za radu.viacmenej som rozhodnuta pre Danny sport prestige. dúfam že ho budú mať v lete za nejaku dobru cenu 🙂 alebo si ho aj pozriet naživo v Ba kraji.

petulka3331
3. apr 2012

@kocikovsvet Čo s toho čo ste napísali ku tomu prestige nemá model danny sport 3 line, okrem tej eko-kože a toho, že sa dá športová časť predlžiť na kvázi vaničku? A aké príslušenstvo sa dodáva automaticky k tým kočiarom?

kiakocikovsvet
3. apr 2012

@petulka3331 ako príslušenstvo si môžte vybrať pláštenku,sieťku, originálny slnečník,fusak
ak tam nechcete mať eko-kožu tak potom doporučujem DS3Line

petulka3331
4. apr 2012

@kiakocikovsvet Ale toto príslušenstvo je v cene kočiara? Lebo pýtala som sa, čo sa dodáva automaticky, teda čo je v cene.

kiakocikovsvet
5. apr 2012

@petulka3331záleží na predajni čo Vám ponúkne
stále si treba vybrať z aktuálnej ponuku čo ponúkajú, alebo zavolať a dohodnúť si čo potrebujete
slnečník ,sieťka a fusak určite nieje súčasťou

zuzu119
8. apr 2012

@kiakocikovsvet aj ja uvažujem nad dorjanom (konkrétne asi Danny sport 3 Line), len aj tu vo fórach sa dosť mamičiek sťažovalo na športovú časť... tak ako chvália vaničku, tak sa im zdá športová časť veľmi ťažká, nebratná... a väčšina z nich si neskôr radšej kúpila ešte iný športový kočík...
aký je na to váš názor? ďakujem veľmi pekne za každú radu

kiakocikovsvet
9. apr 2012

@zuzu119 ak chcete vytvoriť pohodlie pre dieťa tak táto športová časť Vám to zabezpečí, dieťa sa v nej pohodlne vyspí a na rýchly presun,nákupy,dovolenky je dobré mať malý rýchlo skladateľny šporťák napr. LIRA
ale ten už zabezpečí pohodlie Vám nie dieťaťu.

zdenin
autor
15. apr 2012

Ozaj a aky je vysoky kocik?

diuska
23. apr 2012

chcem sa spytat, ci sa da kocik dorjan aj hupat?

kiakocikovsvet
26. apr 2012

nakoľko má štvorbodové odpruženie viete s ním aj hupať, ale nieje to štýl retro,ktorý sa hojda
značka DorJan v najbližších dňoch začne vyrábať aj retro štýl ak máte termín v novembri skúste počkáť

opelastra
28. apr 2012

@zdenin ahojky kde sa da pozriet kocik naživo nenašla som ho v BA dakujem 🙂

zdenin
autor
28. apr 2012

@opelastra no ved toto že ani ja neviem kde sa da pozrieť v Ba ☹

opelastra
28. apr 2012

@kiakocikovsvet ahoj da sa niekde v BA vidiet tento kocik 🙂

kiakocikovsvet
28. apr 2012

@opelastra tieto kočíky dodávame do predajne na ulici Pekná cesta 3, ak máte záujem o viac informácií tak nás kontaktujte e-mailom

mravvcek
6. máj 2012

@kocikovsvet aky je rozdiel medzi tymito kocikmi prosim vas Danny sport prestige alebo Danny sport 3 Line?

zdenin
autor
7. máj 2012

@mravvcek prestige ma vedsiu vanicku, a urcite su tam aj ine rozdieli

tomika
7. máj 2012

my sme kupili ten sport 3 line

kiakocikovsvet
7. máj 2012

@mravvcek rozdielov je niekoľko, DS3L má menšiu konštrukciu, je nižší, konštrukcia bez povrchovej úpravy,iný typ kolies,taška a kôš podstatne menší, veľkosť vaničky, poťahový materiál,viac info. na kocikovsvet

petulka3331
12. máj 2012

@kiakocikovsvet čo myslíte pod tým, že konštrukcia bez povrchovej úpravy? A iný typ kolies znamená, že na DS3L sú tie kolesá horšie? Ak áno v čom? A chcela by som sa tiež spýtať, či sa na konštrukcii na kolesách dá nastaviť mäkšie a tvrdšie pruženie, myslím na DS3L alebo tieto kočíky nemajú dvojitý systém odpruženia? Ďakujem za odpoveď.

kiakocikovsvet
13. máj 2012

DS3L má striebornú konštrukciu, bez možnosti výberu farebného prevedenia,
perovanie sa nedá nastaviť, od výroby je postavený na dvoch pružinách /dvojodpružená konštrukcia/
na štyroch je DSP, značka DorJan v najbližších dňoch predstavý nový typ konštrukcie s možnosťou
nastavenia odpruženia

zdenin
autor
3. jún 2012

kočky včera som ho videle naživo na Peknej ceste Ba. je úplne užasny mne osobne sa velmi páči (Danny Sport Prestige 2012 Flower) som rozhodnutá na jeseň objednávam