Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosť s kočíkom Dorjan

zdenin
27. mar 2012

mate niekto skúsenost s takymto kočíkom?? nebude vadny ked je v takej dobrej cene? http://www.bambino-kociky.sk/index.php/e-shop/9...

anja31
1. aug 2012

sportová časť kočíka sa dá zložiť s podvozkom alebo sa musí odkliknúť

kiakocikovsvet
7. aug 2012

@anja31 športová časť sa musí odkliknúť

dusika11
7. aug 2012

mam dorjan duo. pre dvpjicky.kolesa menime..aj brzdy sme menili..ale to sa pri nasich chalanoch ani inac neda ..za tu cenu je to ok..ocenujem ze ma velke kolesa a prejdem aj cez zly teren

sasena12
12. aug 2012

@kiakocikovsvet chcela by som sa opytat ci do kociku dorjan je vhodny fusak kaiser? a taktiez kde v Bratislave sa tento kocik da vidiet? vopred dakujem

kiakocikovsvet
13. aug 2012

predajňa na ulici Pekná cesta 3

sasena12
13. aug 2012

@kiakocikovsvet Dakujem pekne. A co sa tyka toho fusaku kaiser? viete mi poradit ci je vhodny do kocikov Dorjan?

kiakocikovsvet
13. aug 2012

áno, určite sa hodí

yasmin0001
16. sep 2012

@kiakocikovsvet Dobry den, nasla by som v BA na Peknej ceste vystaveny aj Evo one City?
Dakujem

kiakocikovsvet
19. sep 2012

áno

babenqa
20. sep 2012

My sme tiez kupili kocik od DORJAN - DANNY SPORT , musim povedat , ze maximalna spokojnost po vsetkych strankach . Mala som tento kocik uz dlho vyhliadnuty a som rada,ze ma moja volba neomrzela a ze som sa pren napokon predsa len rozhodla )) Myslim si, ze je velmi pohodlny pre dieta, pretoze mala nema najmensi problem v nom vydrzat aj tristvrte dna ) je velmi priestranny a prakticky , do kazdeho pocasia . Material sa Da v pohode ocistit aj cistou a neostavaju ziadne flaky na nom , mam ho uz pol roka , prave pred tyzdnom som vymienala vanicku za sportovu cast a vyzera stale dobre - ako novy .)) vela ludi mi ho pochvalilo , dokonca aj mamicky, ktore mali mozno omnoho drahsie kociky ...

zdenin
autor
23. okt 2012

tak už ho máme u maminy doma. a čakáme kedy príde jeho majitelka a vyskúšame ho praxi. a je krásna farba Pansy 🙂)))

zdenin
autor
23. okt 2012

@babenqa tak super aj ja ho m už mam už len čakame kedy ho otestujeme v praxi z jeho pasažierka 😀

babenqa
23. okt 2012

@zdenin tak super 🙂 myslim si ze budete velmi spokojni 🙂 budete mat dievcatko?kedy mate termin? ... farba Pansy to je ta vojenska zelena, pamatam si.lebo som velmi ale velmi zvazovala medzi tou farbou a medzi farbou grey,akoniec som zobrala ten sivy, lebo v obchode.kde sme ho kupovali ho mali ako vystavny kus a zeleny by sme museli objednavat,tak som ho rovno zobrala :D .

zdenin
autor
23. okt 2012

@babenqa mojmu muzikovy sa pacil ten pansy z vonku je taky vojensky ale krasny je. Ano dievcatko bude 4.11 mam termin

kiakocikovsvet
23. okt 2012

@zdenin je to obľubená farba pre poľovníkov a vojakov

aaalena
23. okt 2012

@kiakocikovsvet Dobry den, chcem sa opytat, ci Dorjan pripravuje nejaku novu kolekciu kocikov pre rok 2013. Babatko cakame v aprili a som uz pravdepodobne rozhodnuta pre nejaky ten Dorjan. Zapacili sa mi na prvy pohlad a aj podla recenzii uzivateliek som zhodnotila, ze by mal byt ten "pravy" 🙂 Chcela by som poradit, ktory by bol najvhodnejsi, kedze vanicku budeme pouzivat od aprila asi pol roka a v zime sportovy. Bývame na severe Slovenska a v poriadnom kopci, v zime tu máme aj poriadnu nádielku snehu. Tak aby sa s nim dobre islo aj po neupravených cestách v takomto teréne. Vopred dakujem za radu.

kiakocikovsvet
23. okt 2012

DorJan má natrhu nový typ konštrukcie, je dostatočne odpružená, konštrukcia s dvojbodovým závesom, postavená na tlmičoch perovania, ktoré pomocou poistky si viete nastaviť na systém pevný a systém hojdania, tak čo sa týka konštrukcie nová nebude, možno doplnia farebné prevedenie tkaniny, pred mesiacom predstavili nový typ kočíka, štyl retro
Ladybird. Pri tejto značke je výhodou to, že si viete vybrať farebné prevedenie tkaniny a oni Vám to výrobia na koštrukcií, ktorá z ich ponuky Vám najviac vyhovuje. Ak Vás zaujíma rozdiel medzi konštrukciami napíšte tel. kontakt a vysvetlíme

zdenin
autor
24. okt 2012

@kiakocikovsvet no my niesme ani jedno ale páči sa nám..hlavne mužovi 😀

kiakocikovsvet
24. okt 2012

@zdenin nevadííííí aj mne sa táto farba veľmi páči

zdenin
autor
24. okt 2012

@kiakocikovsvet hlavne ked sa bude páčiť maličkej (zelená ukludnuje) a hádam raz aj jej bračekovi 😀 teším sa na prvú jazdu

ljenka
24. okt 2012

@opelastra ahoj, nasla som v historii diskusie, ze mate taky kocik, aky sa paci aj nam, ste s nim spokojny? my chceme tiez butterfly, trosku ma ale odradza, ze to je poslka vyroba

lencika
24. okt 2012

Ahoj, ja som sice uz predala svoj dorjan, ale bol to skvely kocik, ja nedam naneho dopustit, sice ta sportova cast je troska vacsia, ale ja som mala zimne babo takze parada, fusak tam mohol ist akykolvek

georgia333
8. nov 2012

@ljenka väčšina kočíkov sa vyrába v Polsku alebo Chine

jelka21
27. nov 2012

Aj my máme DS 3 Line a bola som maximálne spokojná. Hlavné je pohodlie pre drobca a športová sedačka vydrží až kým nebude dieťa behať samo. Za nova sa zasekávala brzda, ale nastriekala som WDčkom a bolo po probléme. Určite odporúčam.

zdenin
autor
29. nov 2012

takže dnes bola prvá prechadzka. danny sport prestige je zatial skvelí

gulina
9. jan 2013

@zdenin ahoj 🙂 rozmýšlam nad kúpou tohoto typu kočíka, ale poprosila by som ťa o radu, kedže máš s ním skúsenosť. Našla som používaný tento model desať mesiacov(viem, že ho máš menej) za cenu 230eur plus komplet príslušentvo a ešte v záruke. Ak máš čas sa mi k tomu vyjadriť, oplatí sa podla teba? Kedže si ho kupovala nový tak poznáš aj cenu a tak 🙂 Ďakujeeem

zdenin
autor
9. jan 2013

@gulina ahoj no ja som ho novy kupila za 410 vanicka sportak a autosedacka.podla toho ci ho ta maminka setrila alebo nie bi mohol byt v dobrom stave vyzera odolne konstrukcia ja som s nim uplne spokojna.ked maz moznost si ho pozriet nazivo a vyskusat pred kupou tak si ho obzri.cena sa mi zda primerana ak nebude velmi opotrebovany.a ze je v zaruke to je fajn.

staford
10. mar 2013

@zdenin rúččka sa dá nastavit podla potreby 😉

staford
10. mar 2013

toto je náš kočík žiadne výhrady nemáme je super Dominik sa narodil v lete 7/2012 a stále sa zmestí do vaničky onedlho ideme do športovej časti možno troška tažší ale nevadí 😉 inak vybrala som ho ja babka a velmi dobre 🙂 sama chvála

veldinka
30. mar 2013

Mne sa veľmi páči Dorjan - butterfly. Len neviem ako sa správa tá ekokoža. Nepopraská po nejakom čase? Alebo nie je v nej v lete teplo? Aké máte skúsenosti? Ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli