Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosť s kočíkom Dorjan

zdenin
27. mar 2012

mate niekto skúsenost s takymto kočíkom?? nebude vadny ked je v takej dobrej cene? http://www.bambino-kociky.sk/index.php/e-shop/9...

janulka_ko
30. mar 2013

ja som ho mala moznost vidiet, ma ho moja suseda. no tazky.. a riadne. je tazko ovladatelny 😒 ma tiez verziu s tou kozou ale nema s tam problemy. zatial sa jej nesupe, len sa jej naboku zotrel ten obrazok, co je na tej kozenke naboku. ale nema tuto verziu s motylikmi ma taky ruzovo cierny.

kiakocikovsvet
30. mar 2013

@veldinka koža sa správa v lete a v zime stále rovnako, zatiaľ sme žiadnu reklamáciu neriešili

zdenin
autor
8. máj 2013

@staford nádherny je ten kočík aj tento sa mi páči.. už ste vymenili na športák?

zdenin
autor
8. máj 2013

skúsila som dať športák na konštrukciu...to je max ako sa to da sklopiť dolu? sa mi zdá že to ma sklon taky..

staford
8. máj 2013

@janulka_ko a prečo sa jej tažko ovláda lebo my ked sme mali tento problém boli mäkké gumy ako sme ich náfúkali super 😉

staford
8. máj 2013

@zdenin áno už máme športiak super veliký 😉

staford
8. máj 2013

@zdenin dá sa dat úplne na rovno pozri či nezavadzia strecha od spodu a preto vám nejde úplne do lahu 😉

zdenin
autor
8. máj 2013

@staford babka ma dobrý vkus musím uznať 🙂 A DOBRE SA NíM JAZDí? vela ludí je nespokojnych s touto športovou častou..ešte som vrátila vaničku ale už tam dlho nevydržíme (v pondelok má 6mes)

staford
8. máj 2013

@zdenin velmi dobre dnes sme boli vonku od 14,00-skoro do 20,00 aj sme sa vyspali aj posedeli my sme spokojní ale 100 ludí 100chutí lahko 1 rukou ovládaš celý kočík 🙂

zdenin
autor
22. máj 2013

@staford ozaj a ako vám sedia k športovej časti plaštenka a sieťka proti hmyzu čo boli k tomu mne to teda moc sedieť nechce ☹

bbarboraa
22. máj 2013

my sme mali/mame a super

zdenin
autor
22. máj 2013

prvá krát

staford
22. máj 2013

@zdenin túsietku blbo ale ked ju uchytíme dolu o to červené čo sa skladá kočík tak v pohode pláštenku sme ešte tuším nemali na športovom 😉

zuzka444
22. máj 2013

@zdenin ahoj ja mam tiez doma dorjan len este nevyskusany :D..a chcem sa ta opytat ze ako je to s kokesami.pocula som par komentov ze nafukovacie kolesa su neni dobre ze casto dostavaju defekt.no ale nikto nemal dorjan.ze ci ste mali volakedy s tym problem?my mame danny sport 5 line 2013

zdenin
autor
22. máj 2013

@zuzka444 ja zatial za pol roka ani jeden defekt.. a len raz sme dofukovali kolesá dobry je

zuzka444
22. máj 2013

@zdenin super som rada.mne sa velmi paci aj je super ze ma velku vanicku 🙂.,my sme si objednali kombinaciu cierny s bielymi kvetinkami a mozem povedat ze v skutocnosti je omnoho krajsi ako na obrazku co pri vela kocikoch tak neni.a vajicko jedna radost lahunke 🙂

kiakocikovsvet
22. máj 2013

@zuzka444 ak máte obavy, že dostanete defekt tak kúpte si nahradnu dušu

zuzka444
22. máj 2013

@kiakocikovsvet ak sa smiem spytat kolko stoji nahradna dusa?

zdenin
autor
22. máj 2013

@zuzka444 hej aj ja som zatial spokojná pekny kočík a u nas ho tuším nikto ani nema 😀

kiakocikovsvet
22. máj 2013

@zuzka444 2,50 € plášť 3.-€ skôr kým ju budete meniť viete si ju dať opraviť

zuzka444
22. máj 2013

@zdenin u nas su asi len 2 alebo 3 a z toho jeden nas a druhy ma svagrina :D...heh

zuzka444
22. máj 2013

@kiakocikovsvet vlastne to ako na bicykli nie?flakmi zalepit dusu a je dalsie fungovanie nie ?😀

terezka652011
4. jún 2013

@kocikovsvet Dobry den, nasla som ze robite servis pre kociky DorJan, chcem sa spytat ci sa da kupit len konstrukcia na kocik v ciernej farbe a kolko by stala, a je jedno aky sme mali model? pasuje nato kazda konstrukcia? dakujem

kiakocikovsvet
5. jún 2013

@terezka652011 pošlite tel. kontakt a poradíme

terezka652011
5. jún 2013

@kiakocikovsvet ja mam doma tento kocik:
http://www.kocikovsvet.sk/kociky-dorjan/580-dan...
ale chcela by som k nemu novu ciernu konstrukciu, videla som ze najnovsie Dorjan kociky maju aj taku modernejsiu konstrukciu, tak ze ci tie pasuju aj k tomuto kociku... Napr. ci by sa dala kupit tato konstrukcia k nemu:
http://www.kocikovsvet.sk/kociky-dorjan/2390-do...

detestazione
16. aug 2013

@kiakocikovsvet chcem sa spytat ci aj v okoli piestan su nejake kociky dorjan v predajniach ,dakujem

kiakocikovsvet
16. aug 2013

@detestazione Trnava, Hlohovec viem Vám poslať adresu predajne

detestazione
29. aug 2013

@kiakocikovsvet
Dakujem ,poprosila by som aj v Trnave aj v Hlohovci adresu

zdenin
autor
14. sep 2013

Kedy cca v aky mesiac ste zacali pouzivat ten nanoznik na sportiaku?

zdenin
autor
18. máj 2017

@kiakocikovsvet dobry den este sa niekde v Ba poskytuje servis nabkociky dorjan?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli