Skúsenosti Bebetto tito 2018

nikola7920
25. jún 2018

Zdravím vás má niekto prosím skúsenosti s kočíkom bebetto tito 2018? Nikde som nenašla recenzie a zaujíma ma aj ta konštrukcia lebo na obrázku nevyzerá byť pevná, či nie je kočík labilny? Bojím sa aby sa mi nezlomila 😀

lenqua_12325
3. júl 2018

Bebetto kočíky sú úžasné, ale konkrétne tento ma tiež odradila ta konštrukcia. Vyzerá veľmi slabá. Inak bebetto odvezie aj slona. Volila by som iný model 🙂

delka86
7. aug 2018

Ahojte. My mame kocik bebetto tito - pouzivame ju teraz 9-ty mesiac a kocik mozem len odporucit. Je super odpruzeny, ma velku vanicku (mame zimne babo a zmestil sa v pohode aj s fusakom do 6-teho mesiaca). Teraz pouzivame sportovu cast - tiez spokojnost. Keby som si mohla znova vybrat - tak by si tento kocik vybrala znova.

lucia787
11. aug 2019

@delka86 a mne vsetci pisu ze sportova cast je na prd a tazka. mne to tazke nepride vazila som ju ma 5 kg bez konstrukcie a ze skladat sa musi na 2 casti ( s cim som ja aj ratala ) sak klik a klik konstrukcia sup do kufra auta sportova cast do auta dozadu a babo do sedacky nakup dopredu.tak neviem komplikujem si to ??? mne sa ten nas kocik jednoducho paci a konstrukcia by asi uniesla aj mna mam pocit