Skúsenosti s Easywalker Jimmey

ninjah
16. jan 2023

Ahojte, chcem sa spýtať či máte niekto skúsenosť s kočíkom Jimmey od Easywalker konkrétne so športovou časťou, alebo celkovo športové kočíky od Easywalker okrem Harvey, ten má ak sa nemýlim korýtkové sedenie a to by som nechcela. Plánujeme mať ďalšie bábätko a s kočíkom ktorý mám nie som spokojná a rada by som ho buď vyhodila alebo darovala, keďže športová časť mi absolútne nevyhovuje. Syn sa odtiaľ zošmykuje a visí na pasoch, mám ho z druhej ruky - zopa mystic. Teraz už nejak dobojujeme s týmto lebo sa už dlho v kočíku voziť nebude. Easywalker jimmey som si vyhliadla že sa mi veľmi páči, poprípade mi dajte nejaké iné tipy na kočíky ktoré majú kvalitnú športovú časť vhodnú do dedinského rozbitého terénu, odpružené kolesá, dobrý úložný priestor, dlhú striešku...

lia2022
17. jan 2023

@ninjah
Môžem sa opýtať prečo by ste nechceli práve easywalker harvey s korytkovým sedením? My ho máme a som s ním nad mieru spokojná..máme jedno dieťa a ani ho neplánujem predať, odkladám pre druhé 😉. Spĺňa všetko čo popisujete , tiež využívame na dedinské cesty a práve koli tomu korýtkovému sedeniu sa mi malý nikdy nezošmykoval dole pri pásy ale krásne mu ritka zapadla tam kde ma byt a tam aj ostala. Aj on má rád náš kočík, takže za mňa práveže topka a to mne hoci čo nevyhovuje 🤣, som náročná.

ninjah
autor
17. jan 2023

@lia2022 ja mam blbý pocit z toho ľahu, že sú vlastne nôžky hore ohnuté v kolienkach ak to správne chápem. Ešte som nevidela v takom bábo spať, iba sedieť a aj som si myslela že ten sed musí byť super. Ale radšej by som bola za úplne rovný ľah 🙂. Ale ďakujem aj toto pomohlo že ste s tou značkou spokojná ved okrem korytkoveho sedenia vyzerajú skoro rovnako s jimmey 🙂

lia2022
18. jan 2023

@ninjah
Áno, máte pravdu. Nožičky sú trošku vo vyvýšenéj polohe ale čo som čítala, tak bábätkám to nevadí..práveže to korýtkové sedenie pomáha pri bolestiach bruška a aj refluxe čo náš malý aj mal. Keď bábätko nevie ešte samo sedieť a dáte do tohto kočíka do pololahu , tak je to super lebo tam má ritku zapadnutú tam kde má byť a nekĺže sa. Vážne by som ja iný už ani nechcela. Raz sme vyskúšali ešte jeden športový ale to bolo hrôza 🙉, tiež tam malý len tak lietal a ani ho vôbec nechcel..hneď plakal. Tak následne ako sme kúpili aj predali..od vtedy nikdy viac a žiadne špekulácie🤣..ale tak každému vyhovuje niečo iné len som chcela poukázať že ozaj to neni sprostosť a oplatilo sa aj za toľko peňazí čo sme doň investovali.

lia2022
18. jan 2023

@ninjah Easywalker kočíky patria medzi tie lepšie značky kočíkov na trhu. My máme na našom kolesá all terrain. Sú parádne 👍. Pri výbere by som určite zvážila ich kúpu. Ja na náš kočík stále vravím ze to je taký malý tank😁. Ten s nimi prejde všetko.

ninjah
autor
18. jan 2023

@lia2022 dakujem krasne, potrebujem kocik do terenu lebo nasa obec je riadne donicena a bud chodniky nie su alebo su derave alebo su na nich bubliny betonove. Takze ste ma len uistili, co som rada 🙂 dakujem este raz

ninjah
autor
18. jan 2023

@lia2022 skusim si o tom este nieco precitat ale to co pisete mi dava zmysel s tymi nozkami a hlavne to ze sa bojim toho sedu pri kocikoch ,lebo ak ma dieta overal jesenny alebo zimny, byva nepremokava klzka latka a tie materialy z ktorych byvaju latky na kocikoch su klzke tiez a proste sa to dieta smyka, aj ked som napriklad mala podlozku do kocika alebo fusak, tak to sa preistotu klzal aj s fusakom, no hnevam sa celu zimu :D uz cakam kedy z neho vyrastie a pri druhom si dam velky pozor na to co kupujem :D

bocka33
27. mar 2024

@ninjah kupili ste ho nakoniec? Ak ano ako ste s nim spokojny?

ninjah
autor
5. apr 2024

@bocka33 nakoniec som vzala cybex balios s lux 2023

sandrin_wing
18. apr 2024

Kočik neodporúčam
Kočiarik je v podstate výborný, akurát má vážnu výrobnú chybu - po čase sa rozklepávajú predné kolesá, čo bráni plynulej jazde, nedá sa s tým fungovať. Prvú reklamáciu v kociky.sk nám uznali, no vibrovanie neopravili. Druhú reklamáciu sme podali hneď na to, lebo s kočíkom sa nedalo chodiť - tu nám zamietli ale vymenili podvozok, ktorý síce momentálne funguje, ale bez záruky a možnosti vrátenia peňazí, ak sa chyba zopakuje - čo sa podľa slov predavačiek stáva. Takže, nie len že je kočík chybný - a to nehovorím len o našom kuse, stretávali sme ľudí na ulici, ktorí mali rovnaký problém, predavačky v kociky.sk to same priznali - ale s reklamáciou nepochodíte, lebo predajca to má veľmi dobre vymyslené. Takže naozaj veľmi zlá skúsenost aj s kočikom, aj s predajcom kociky.sk, kde nas oklamali a odignorovali.

ninjah
autor
24. apr 2024

@sandrin_wing na toto som už niekde narazila a zdá sa mi že to bola len nejaká jedna sarza podvozkov alebo ako to nazvať. Ale teda mrzí ma že toto zažívate. Ale ak vás to poteší, mam teda balios s lux a ten istý problém s kolieskami a akurát v reklamácii, čiže asi už ozaj všade poľavili na kvalite v každej značke...