Skúsenosti s Graco Quattro Tour Elite Travel System - Lemongrass

wild.horses
30. nov 2008

Mate, prosim, niekto skusenosti s tymto travel system. Akekolvek- dobre aj zle. Rozmyslame nad kupou tohoto kocika, este stale mame par mesiacov cas, ale predsa len, radsej sa pytat skor ako neskor.
Budem naozaj vdacna za vsetky pre a proti.
vdaka. 🙂

imanuel
18. feb 2014

@sassi
Ahojte, chcela by som sa poradiť, už som aj písala jednej mamičke, chcela by som sa totiž uistiť, keď už máte s kočíkom Graco Quatro skúsenosti.... Je výškou vhodný aj pre 180cm maminku, či je skôr rozmerovo nižší? Bojím sa, aby som sa nemusela hrbiť, to by ma akurát bolela chrbtica. ☹ Cez internet je ťažké vyskúšať a osobne sa do BB neostanem... Ešte som sa chcela opýtať na tie kolieska, je to hrkotanie moc? Ospravedlňujem sa za obťažovanie, ďakujem Vám veľmi pekne. 😵 😵 😵

imanuel
18. feb 2014

@xena22
Ahoj, môžem prosím aj teba poprosiť o tvoj názor ohľadne kočíka Graco Quatro, či je vhodný aj pre 180cm maminky, či nie je rukoväť a kočík celkovo veľmi nízky? Ospravedlňujem sa za obťažovanie, nemám sa s kým poradiť, do BB sa nedostanem a mám troška strach ho kúpiť bez poradenia, veľmi pekne ďakujem. 😵 😵 😵 Ešte tiež ohľadne kolies, vééľmi hrkocú? ďakujem. 😵

7katka
15. jún 2014

@imanuel ahoj, kupila si kocik graco?