Graco Quattro Tour Duo

valerya
17. apr 2012

Mali ste niekto GRACO Quattro Tour Duo , kočík pre dvojičky a súrodencov ? Ako ste boli spokojní? Ako sa ovláda?

dena10
24. apr 2012

Tak to by zaujímalo aj mňa 😉

4gubka
14. máj 2012

aj ja chcem vediet 🙂 ale vidim ze nikto nic 😀 chceli sme baby jpgger city select ten je ozaj super ale cena je ina 😀 ale aj tak nad nim uvazujeme 🙂

4gubka
14. máj 2012

@dena10
@valerya baby mne ale vadi ze to starsie dietatko vpredu nebude moct lazkato to sa da dat len do polohy sed a do polohy polosed ale keby to bolo apson trocha nizsie ale to je akokeby poleziacky spalo ved to sa neda.... ☹

erika1977
14. máj 2012

@4gubka
@dena10 Ahojte dievčata.Ja som nemala tento typ ale Quatro rally a bola som s nim maximalne spokojna. 🙂

valerya
autor
14. máj 2012

Stretla som v meste jednu pani. Mala tento model Graca, tak som ju oslovila 😀 Mala v ňom dvoch chlapcov asi 1,5 ročných. Povedala mi,že je veľmi spokojná, že sa ľahko ovláda a všade sa s ním dostane. Milá pani to bola 😀 😀 😀

irriss
14. máj 2012

@valerya
Ahojky! Ja jsem mela pro sve deti asi 6 kocarku znacky Graco - pro dvojcatka take GRACO nekolik typu - posledni byl Graco Stadium Duo a nemuzu si stezovat😉
Naopak...zvladl vsechno, zimu, snih, les i plaze...i obrubniky v Praze😉...snadne cisteni a NIKDY zadna porucha, manipulace snadna, lehky ...
doporucuju 🙂

4gubka
14. máj 2012

a nevadilo babu vpredu ze nemohlo uplne lazkat?
@irriss
@erika1977

irriss
14. máj 2012

@4gubka
proc myslis, ze nemohlo? moje tam spinkaly do urciteho veku obe dve 😉 za sebou
...dalo se to sklopit uplne.. 🙂

4gubka
14. máj 2012

@irriss ked som pozerala na videu tak dali len do takeho pololahu lebo zavadzalo to druhe zadne sedadlo.. tak sa mi zdalo...

irriss
14. máj 2012

@4gubka
jsou tam takove bezpecnostni pasy, povoluji se rucne vzadu...protoze to cele drzi pasy ..
jinak to madlo, za ktere to polohujes jakoby se zastavi drive...pomoci zadnich ksiru - lze upravit jeste niz...aspon ten muj jsem polozila...ja mela zkusebni vyrobek primo ze zdejsi tovarny -ale predpokladam, ze to pak bylo u vsech, tato moznost 😒

p.s. i kdyz je snizeny na maximum, miminka si nevadi, protoze nejsou sedacky v jedne rovine, zadni je zvysena..😉aby prave dala moznost vzadu videt a vepredu snizit..

4gubka
14. máj 2012

@irriss juuj dakuujem si ma potesila ;)

irriss
14. máj 2012

@4gubka
Ale doporucuju Ti podivat se na nej osobne driv nez se rozhodnes a koupis.. 😉
Je mozne, ze jsou ruzne varianty...vylepsovaky apod.. 😉
ja mela oranzovo cernosedy s puntikama 😉

p.s. kocarek je opravdu kvalitni, skladny...a neuveritelne lehce ovladatelny...
Mne na nem vyhovovaly i ty misky na svacinu..nevim, jestli sis vsimla..a spodni kos na nakupy odnesl uspesne nakup pro 6ti clennou rodinu😉

dena10
15. máj 2012

@4gubka Ja som si ho už kúpila a som spokojná. Mala som First Whels City Twin a ten som predala. Tento kočík je síce ťažší, ale nemusím sa báť že vylomím kolieska, keďže je u nás všetko rozkopané - robí sa kanalizácia a aj malý sa 2 krát vyspal v predu aj keď len v polosede 😉 (po zložení zadného madla, sa dá dať opierka ešte nižšie a zapínanie dieťatko dobre drží aj keď zaspí).