Skúsenosti s kočíkom Dorjan

sense
14. jún 2013

ahojte, chcela by som sa spytat ake mate skusenosti s kocikom znacky DORJAN, zvazujem kupu ale nie som si este celkom ista....Zaujimaju ma predovsetkym skusenosti k technickym zalezitostiam kocika....ako je kvalita koliesok, spratnost, kazivost atd.....a ak ste niekt. kupovali tento kocik cez internet ci sa zhodovala farba fotky so skutocnostou...dakujem za vsetky tipy....

petrife
14. jún 2013

Ahoj, my ho máme a ja som s ním bola spokojná. Používali sme ho vyše roka, teraz na leto sme kúpili ľahký športiak, lebo asi ako každá trojkombinácia, tak aj Dorjan športiak je ťažší a behať s ním za malou by sa asi nedalo 🙂 Ale vanička je dosť veľká, malá sa v nej vozila asi do 8m a aj tak mala ešte miesto. A športiak trošku nemotornejší, ale zasa my sme ho používali v zime a vtedy bol ok, lebo bol taký mohutnejší, tak ho tak neprefúkalo, nánožník bol až dovrchu. A kolieska zvládli aj naše kysucké zimy a návaly snehu 🙂 Len neviem ako často ho budete nakladať do a z auta, my sme ho vozili v aute len sem tam, tak mi to až tak nevadilo, ale naskôr treba zložiť vrchnú časť a potom osobitne kolieska, trošku pracnejšie, ale v pohode sa nám vošiel do kufra. V podstate som na ňom nenašla nič také, čo by mi tak veľmi prekážalo, že by som ho chcela vymeniť. A po vyše ročnom intenzívnom využívaní vyzerá skoro ako nový a je pekne zabalený a čaká na ďalšie dieťa, ktoré ho bude využívať 🙂 🙂 🙂

monaveral
14. jún 2013

My sme ho mali tiez,bola som s nim velmi spokojna,velka vanicka do 8m vpohode, len nemotorny sportovy,tazky,ale vyhodny na zimu,lebo tie male sportove kociare, maju male kolesa a v snehu kalamita.Z netu kde som ja objednavala,pani povedala,ze nemava na nich ziadne reklamacie a tiez ho poradila svojmu bratovi, kt.cakali babo,ak by bol zly tak ho neodporuci rodine. 🙂

ask
14. jún 2013

@sense U mna max!!!!!!!!!!!! spokojnost... no ako pisu baby, je to skor terenak 😎 Cize vynikajuci na horsi teren, na zimu a tak. No ak hladas nieco malicke a lahucke tak to nie je on 😉

alla24
14. jún 2013

My mame tento kocik a som max. spokojna. Nie je drahy ale podla mna 100x lepsi ako nejake drahe bugaboo ci concord. Tie maju kamosky a… Jedna vec ktora mi trochu vadi ze ho obcas treba premazat. Ale inak super. Tie nafukovacie kolesa a pruzenie su paradne. Dieta v nom nenatriasa ani ked chodime po mestskej dlazbe. Vanicka je naozaj priestranna. My sme v nej boli asi do 8 mesiaca a to by sme ju mali aj dlhsie ale potom malej uz nevyhovovala a stale sa mi prevalovala na brucho a vyklanala von aby videla ludi. Tak preto sme presli na sportiak. Sportiak je tiez krasne velky. Dieta vo fusaku ma stale vela miesta. Pri mensom babatku tak do roka je super aj ze sa spotrova cast da dat az do uplneho lahu. Tiez je velmi dobre rieseny co sa tyka roznych ochrannych prvkov /dieta ti v nom len tak neprefuka/ a ma aj rozne odkladacie prakticke vrecka. Je trochu tazsi ale ja osobne ani kupu lahsieho sportiaka na leto nezvazujem lebo nema to pre mna vyznam… Co sa tyka nakupu cez net tak farba je na 90% taka ista. My mame farbu sunflower. 😉

monaveral
14. jún 2013

ja som objednavala z ppluxbazar a ta pani je velmi mila, dokonca mi poslala ustrizky latok, ako v skutocnosti vyzeraju,lebo som sa tiez bala aka je realna farba 🙂 😝 😝

sense
autor
14. jún 2013

@petrife
@monaveral
@ask
@alla24
dievcata dakujem za info, my mame doma Britax Römer Smart 4, sme s nim velmi spokojni, spratny aj sportak lahko ovladatelny jednou rukou, jedina nevyhoda su umele kolieska....zijeme v zahranici a chystame sa na Slovensko a sme rozmyslali zeby sme kupili na Slovensku nejaky lacnejsi kocik kt. by sme mali vzdy len tam, kedze nebude tak casto vyuzivany, popr. ak by sa nam cez dovolenku osvedcil by sme nechali römer doma a vzali ten dorjan, kedze ma nafukovacie kolieska a mohla by som s nim chodit aj po "oracinach" a nielen na rovnej betonovej ceste. A nad Dorjanom som rozmyslala uz ako tehotna....este by ma zaujimalo ci niektora z vas nevie, ci sa da dokupit nejaky adapter na autosedacku od Römera SHR II plus

sense
autor
14. jún 2013

@alla24 presne nad tym prevedenim som rozmyslala aj ja, takze je taky ako je obrazok na nete?

alla24
14. jún 2013

@sense skoro ano ako som pisala tak na 90% V skutocnosti ta hnedasta farba je trochu viac "matna" - sivsia,nie az taka krasna ako na obrazku

alla24
14. jún 2013

inak ja som ho kupovala cez e-kociky.sk doprava bola zadarmo 😉

wilinkaa
14. jún 2013

my máme tiež, zatiaľ využívam len vaničku, takže športiak neviem posúdiť, ale tiež som spokojná, až na kolečká, lebo mi utekajú doľava, ale tak to je chyba buď nášho blbého nafúkania, albo kusu 😀 inak vanička super veľká a keďže máme zimné bábo, som rada, že baby píšu, že v zime využijem aj športovú časť, potom na leto tiež plánujem kúpiť niečo ľahšie, to už bude malá dobre behať, tak nech to za ňou nemusím vláčiť 😀

kiakocikovsvet
14. jún 2013

@sense my predávame, servisujeme túto značku a nemáme s nimi žiadny problém, skús si pozrieť test kočíkov
http://www.babyrecenzie.sk/clanky/detail/Test-k..., kde ako jediný z PL kočíkov získal známku kvality

lencika
24. jún 2013

ja som ho mala tiez a bola som s nim velmi spokojna, sportak je skor pre zimne obdobie moj nazor na leto je dost velky a nemotorny.

georgia333
25. jún 2013

@lencika všetky trojkombinácie majú väčšie športové častí, preto ja som kupovala na leto ľahký šporťák

lencika
25. jún 2013

@georgia333 aj ja som na leto potom uz kupovala iny kocik, ktory sme zacali zase pouzivat