Skúsenosti s kočíkom Mamas & Papas Ocarro

virgina13
29. jan 2018

ďakujem za všetky postrehy 😄 🙏🏼

livuska124
29. jan 2018

Ahoj, my máme Mamas&Papas Occaro, kupovali sme ho ako novinku minulý rok. Čo konkrétne by si chcela vedieť?

virgina13
autor
29. jan 2018

@livuska124 konečne niekto 🙌🏼😀 zaujímajú ma jazdné vlastnosti, celkovo či ste spokojní, či je fajn na údržbu, či je športiak dosť veľký a dobre skladný.. či nemáte niečo čo vyplň nevyhovuje alebo tak.. žiadne recenzie neviem naň najst a nemajú ho u nas na predajni len na objednávku.. ďakujem veľmi mi tym pomôžete v rozhodovaní 🙂

livuska124
29. jan 2018

@virgina13 nuž, ja ti poviem tak, že druhýkrát by som ho už asi nekúpila za tú cenu 😁 ale tu ide o to, že naša malá sa nie veľmi rada kočikuje, takže by mi kľudne stačil aj kočík od ruky na tú hodinu denne, čo sa v ňom vozí, keďže zaspať mi tam nezaspi...
Čo sa však týka kočíka ako takého, myslím, že je dosť veľký, oproti iným kocikom (95 cm Športová časť, ......ale keď je strieška zložená, látka zavadzia, čiže vtedy tá ležacia časť má cca 87cm). Čo sa týka hlučnosti, je celkom tichý. Nepáči sa mi, že ťažisko ma nejak divne položené, preto keď s ním vystupujem na obrubník, sa ťažšie dvíhaju predné kolesá. Ďalšie mínus je ešte to, že operadlo sa nedá dať úplne do 90° uhla, proste je stále tak málinko naklonený (naša sa preto casto priťahuje za madlo a tým pádom sa neopiera)...nuž neviem čo by som ti ešte k tomu...predtým som mala od švagrinej Britax go, teraz by som skôr brala ten...ak ťa ešte niečo zaujíma, pýtaj sa 😊

livuska124
30. jan 2018

@virgina13 aha ešte som ti zabudla odpovedať - čo sa týka údržby, je to v pohode, dokonca rozložiť ho úplne zvládnem aj sama, aj kolesá vybrať.... skladnost kočíka - no nie je to žiaden golfáč, čiže nejaké to miesto zaberie, ale my napr. nemáme auto s nejak extra veľkým kufrom a s prehľadom sa nám tam zmestí. Aha a ešte jedno mínus - keď chcem počas prechádzky otočiť sedaciu časť - do alebo proti smeru jazdy, je to veľmi náročné, teraz keď je mala už tazsia, to dokonca sama nezvládan, keď tam sedí....musím ju vybrať a tak manipulovať s kočíkom, lebo s ňou tu sedaciu časť nezdvihnem....nie žeby bola tá časť nejaká ťažká, ale tiež ma to ťažisko zvláštne riešené, musíš to dvíhať a ťahať do určitého smeru a so záťažou to teda nedám, jedine môj muž....

montemotherone
30. jan 2018

@virgina13 odporúčam písať názov témy "Kočík mamas & papas ocarro- skúsenosti" ..."ahojte... ďakujem"... píš do ďalšieho odstavca 🙃

virgina13
autor
30. jan 2018

@livuska124 veľmi pekne ďakujem za tvoje skúsenosti aspoň viem, že treba kočik vidieť a vyskúšat naživo dobre že sme nekupili hneď
pekný deň želám a ešte raz ďakujem za tvoj čas 😊

lindushka86
1. mar 2019

@livuska124 ahoj a môžem sa opýtať aké vajíčko ste dokupovali k tomuto kočíku ? Ďakujem

livuska124
1. mar 2019

@lindushka86
Ahoj. My sme mali predtým od brata požičaný Britax go, čiže vajíčko sme mali k nemu. Až športový sme kupovali.

darinelainey
15. mar 2019

Baby ak by mal niekto záujem predávam náš ocarro z limitky grey twill

virgina13
autor
16. mar 2019

@darinelainey poprosím cenu ďakujem 🙂

darinelainey
16. mar 2019

@virgina13 skopirujem text k inzerátu 😊
mamas&papas ocarro z limitovanej edície vo farbe grey twill. Ku kočíku dám aj bjallra kožušinu a rukavice na kočík (90€).
Kupovaný 7/2018 za pôvodnú cenu 720€
V prípade záujmu nafotím detailnejšie a na všetko odpoviem 🙂 cena 500 € doprava dohodou

princess271
19. apr 2020

@darinelainey zdravím ja by som sa len rada informovala ako ste boli s kočíkom tejto značky spokojná. Mám vybratý tiež limitku od tejto značky a kedže to nieje najlacnejší kočík chcela by som nejaké recenzie, ďakujem

darinelainey
19. apr 2020

@princess271 pre nás to bol z tých lacnejších ale asi najlepší na skladanie, používanie a jazdné vlastnosti 🙂 veľmi spokojná keby som mala ďalšie dieťa chcem jednoznačne tento kocik plus nejakú stylovku k tomu

lucina1100
22. aug 2020

@darinelainey ahoj, do kolko rokov ste ho pouzivali? a da sa ta cela vlozka vybrat aby sa stal sirsim? ta novorodenecka? a ako je to z fusakom? vsetko sa tam zmesti? toto bol vas hlavny kocik ci taky vedlajsi na presuny? lebo ja chcem tento strasne do auta na presuny, ale bojim sa ze je moc velky robostny na dovolenky.
Prosim si radu ak sa da🙂

lindushka86
26. aug 2020

@lucina1100 ja som bola veľmi spokojná s ním teda ešte som aj fusak vojde super . Je ľahko skladateľny a vojde snáď všade . U nás bol ten problém že popraskala konštrukcia 🤷🏻‍♀️ Keďže som ho mávala v byte dnu . Vôbec som si to nevšimla až keď prišla jar . Von mraz dnu teplo a už to išlo . Veľmi krásny kočiar super ovládanie len tá konštrukcia . Stačí že máte gelove nechty a už sa poškriabe . Ja som veľmi sklamaná a ešte mi vadí tá strecha . Vnútro tak visí . Inak je top

lucina1100
3. sep 2020

Baby potrebujem poradit ohladom tohto kocika, kupila som ho z druhej ruky rok pouzivany, ale cela konstrukcia beha lieta mne sa zda ze je rozhegany, chcela by som vam ukazat videi ci to tak ma byt alebo nie. Lebo ja mam stokke a konstrukcia je tam pevna. Prosim baby ozvite sa mi.

livuska124
3. sep 2020

@lucina1100 ahoj, naša konštrukcia je úplne pevná, nič nie je rozhegané (jedine predné kolesá sú poriadne odpružené, len tie perujú).

lucina1100
3. sep 2020

@livuska124 a nemáš náhodou mesenger alebo whatsap? Poslala by som ti video čo robí mne konštrukcia? Lebo ten pán mi tvrdí že to tak na byt a potom že som to ja urobila po 5 minútach ako som rozbalila balik

salonmonika
25. okt 2020

@darinelainey ešte je aktualny? Aj hlboká vanička je k tomu?