Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

veronikaka
24. okt 2012

@dana3262 Děkuju za odpověď. Snad mi tam malá bez madla vydrží.

veronikaka
24. okt 2012

@littlebubu Budu si nechávat posílat PT Explorer také z UK do ČR a chtěla jsem se zeptat jestli si nezjišťovala ceny dopravy, popř. u jaké společnosti. Děkuju.

littlebubu
24. okt 2012

@veronikaka zdravím, pravdupovediac, nezisťovala, pretože som si ho dala poslať ku známej v Uk, a odtiaľ mi ho zase ďalší známy priniesol na Slovensko. 🙂, takže vám neviem poradiť :(

dana3262
24. okt 2012

@veronikaka jestli si ho nechavas posílat, koukalas na phil and teds dot? Novej typ. A proč si nechavas explorer posílat? Ptám se jen informativne..

ivaanka
24. okt 2012

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jaký nebo jestli používáte k Philovi nánožník. Já mám Hammerhead a nevím, který vybrat.

veronikaka
24. okt 2012

@dana3262 Budu si ho nechávat posílat, protože mi vyjde fungl novej se zárukou se vším všudy co jsem popsala za 400 liber, což je v ČR skoro bazarová cena ... A ten dot je už o dost dražší.

dana3262
25. okt 2012

@veronikaka já kupovala za 14500.- bez pláštěnky a hlavne bez ty vlozny tasky, kterou urcite vyuzijes. Takze takový 4500.- urcite usetris. Uz víš jak to je sdopravou? To by me zajimalo. Ten dot je drazsi, jo? Já koukala http://philandteds.com/uk/Products/Push/DOT ze cena je nižší.. prijde mi mozna lepsi..i kdyz já jsem vyměnila verve za explorer a jsem spokojena teda..

garzonka
25. okt 2012

@ivaanka Ahoj, ja som nanoznik pouzivala. dala som si ho usit na zakazku. Mala som aj fusak, ale ten nam neskor uz bol maly (pouzivala som ho 2 sezony, druhu sezonu bolo malemu 1,5 roka) a dalsiu sezonu by sa syn uz do fusaku nezmestil. Tak som si nanoznik nechala usit , z nepremokaveho a neprefukaveho materialu, a dala som malemu pod neho este deku. 😉

veronikaka
25. okt 2012

@dana3262 Ještě jsem tu dopravu pořádně nezjišťovala, ale manžel pochází z UK, takže při nejhorším přežiju 1 týden s tchýní a ona mi ho doveze 😀 . Na jejich stránkách budou asi doporučený ceny a ty jsou jiný v reálu. Za těch 14500 to bylo i s DK? To by na ČR taky nebylo špatný ...

veronikaka
25. okt 2012

@dana3262 Dávala jsem rozměry a váhu na jedny stránky a tam mi to vyšlo na 35 liber / pořád lepší než ta tchýně 😀 . Poptávala jsem dopravu ještě přímo od výrobce, tak uvidím co pošle. Nevím jestli se to tady už neprobíralo, ale mohla bych Tě poprosit o změření kolik má kočárek na dýlku? Aby se mi nakonec vešel do výtahu. Kolečko přední jde zaaretovat, že jo?

veronikaka
25. okt 2012

@littlebubu I tak děkuju za odpověď.

dana3262
26. okt 2012

@veronikaka zmerim. Za tech 14500.- to bylo i s dk, ale bez ty vlozny tasky. Tu jsem teda nekupovala, ale plastenka za 890.- 😝 maj to na http://babydracek.cz me by se líbil ten dot.. nebo hammer. Ty trojkolaky jsou priserny. A kdyz ten dot je ještě užší, tak bude asi ještě nestabilnejsi..

veronikaka
26. okt 2012

@dana3262 Tak si mi dala brouka do hlavy a teď přemýšlím o tom DOT, líbí se mi na něm, že má polohovací DT. Mám ale takovej pocit, že je sice užší, ale o to delší a to já si nemůžu dovolit kvůli výtahu. Dokonce o 10 cm ... To je strašně moc. Někde jsem našla, že EXPLORER má na dýlky 94 cm a ten DOT 104 cm. Vzpomeneš si na mě s tím přeměřením prosím?

veronikaka
26. okt 2012

Máte někdo a nebo přemýšlíte někdo o P/T DOT?

dana3262
27. okt 2012

@veronikaka Jezis!! Vcera byl blázinec, dneska urcite zmerim! Hned si pujdu dat metr do kapsy. Promin.. jediný, co by me odrazovalo je ta stabilita. Uz explorer je hrozne nestabilní. Teda běžné jezdím s easy walkerem duo, tak mam blbý srovnání taky možná. Dopo pujdu nakoupit, tak zmerim explorera!

lidkax
27. okt 2012

Ahojky všem ,chci si koupit PaT ale pořád si nejsem jistá jaký typ....nejstarší sice tapka ale potřebuju ho pro miminko (dnes 7 týdnů) a k tomu dvouleták.Dvouleták je hubený a dlouhý a miminko je zatím pěkně baculaté a taky dlouhé.Původně jsem chtěla dash ale odradilo mě to že DK nemá stříšku a taky mi přijde že hlavní sedadlo je takové hodně zapadlé....ted u mě vede explorer,sice nemá polohovací DK ale dvouleták mi v kočárku usne jen vyjímečně a přes zimu by ted miminko bylo stejně v tý troubě.....vibe to prohrál že je krátký a sport zas úzký 😖 ale moc se v tom nevyznám...holky nemáte některá info jaké rozměry DK má navigátor?Hrozně se mi líbí ale nikde nemůžu najít rozměry

dana3262
27. okt 2012

@veronikaka tak jsem to zjistila:
delka od kola ke kolu je 94cm, ALE!!! s lezicim ditetem nebo s dk vzadu ma 110cm. A rekla bych, ze i rukojet je trosku dal nez zadni kola, ale ta se sklopit. Takze najedes prednim kolem do rohu vytahu, ale lezici dite asi vyndavat nebudes ne? Kdyz tam budes mit jeste jedno a pak jeste prazdny kocarek..

veronikaka
27. okt 2012

@dana3262 Děkuju moc.

dana3262
27. okt 2012

Holky, co mate vibe, jak dlouho jste vozily miminko polozene? Vesly se mu tam nohy? Me do toho verve jen asi prvni 3 mesice a to je maly docela maly. U exploreru se tam vejdou nohy i 2,5 letemu. Sice mu couhaj, ale prostrci je tam a jeste nad nima ma misto.

dana3262
27. okt 2012

@veronikaka a co? vejdes se?

veronikaka
27. okt 2012

@lidkax Dimensions: 59cm Wide
Folded = 76(L) x 59(W) x 30(H) cm's
Weight = 12kg + Double Kit

veronikaka
27. okt 2012

@dana3262 Manžel říká, že jo...

dana3262
27. okt 2012

@veronikaka a prosim te, kde jsi nasla ty delky? zni to logicky, ze kdyz je uzsi, mel by byt delsi..

dana3262
27. okt 2012

@dana3262 a taky koukam, ze dot nema strisku follow the sun

dana3262
27. okt 2012

@veronikaka a taky koukam, ze dot nema strisku follow the sun a zase ma tailfree harness a to nevim, co znamena
?

lidkax
27. okt 2012

@veronikaka a šířka je kolik?je o hodně menší jak dash nebo tak nějak nastejno?

veronikaka
27. okt 2012

@lidkax To bohužel nevím...

veronikaka
27. okt 2012

@lidkax Šířka je těch 59 cm.

veronikaka
27. okt 2012

@dana3262 Ta stříška mi neva, protože jsem to u starého kočárku taky neměla a mám kdyžtak slunečník. A to tailfree harness je blbost, podle mě, že se ti pásky jak připoutáváš dítě k sedačce nevyvlíknou. A ty délky jsem našla u prodejce. Jestli se teda nepřepsal, protože má 2 čísla stejný. Ještě jsem ho kontaktovala, tak mi snad někdo odpoví.

veronikaka
27. okt 2012

@lidkax Teď jsem se dívala, že jseš z Havlíčkobrodska. Já jsem z Jihlavy. Mám takovej pocit, že ten Navigátor se v ČR ještě neprodává. Po kolika budeš mít děti?