Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

krista
5. okt 2009

Sophie já právě koukala na stránky Emitexu a tam maji ty pláštěnky i pro děti děti, na ty tandemy, tak si myslím, že by tam nějaká pasovat mohla, ale jestli mi nikdo neporadíte, tak mi stejně nezbyde nic jinýho než koupit tu originál, ale ty peníze to je hrůza, za tu Emitex jsem kdysi dala snad 150,- max. 200,- a teď koupím pláštěnku za nějakých 800,- ne-li víc 😲 je to jen kus pytlíku 😅

reva
11. okt 2009

Prenosnu tasku mame Concor, je super velka a vpohode sa zmesti 😉

yucca81
14. okt 2009

Poraďte mi prosím ohľadom tohto kočíka. Vojde do prídavného sedadla fusak? Má prídavné sedátko striešku? A ešte jedna otázka čo je pri kúpe v cene kočíka? Ďakujem

keiko
14. okt 2009

No to by som aj ja rada vedela,či sa tam dá dať fusak...? striešku nemá, a v cene neni nič len kočík 😵

qetinka
14. okt 2009

da sa dat fusak mi ho mame a je to v pohode..mam cierny kaiser.. 🙂

yucca81
15. okt 2009

qetinka, ďakujem za info, ešte jednu otázočku má na všetky, vojde v pohode do výťahu, alebo treba sklápať rúčku poprípade prídavné sedadlo. Ď.

krista
15. okt 2009

Ahojky 🙂

My jezdíme teda taky jen s fusakem bez vložné tašky a máme Emitex 3v1 Combi, tu spodní část jsem odepla, je tam trošku fest, ale vejde se 😉

A jen tak pro info, zkusila jsem pláštěnku z golfek a pasuje mi tam parádně, takže máme ušetřeno 😉

Do výtahu se taky vejdeme a to máme asi ten nejmenší, jsme tam trošku nakřivo a dobrý 😉 ale zatím jezdíme v té variantě novorozenec/batole, nevím jestli se tam vejde i batole/batole.

qetinka
15. okt 2009

vojdes do vytahu..v pohode..skriža ale da sa...u nas to bola podmienka pri kupe kočika...

sophie1981
15. okt 2009

aj my mame maly vytah a zmestime a v poho aj verzia batola/batola....alp pise qetinka....krizom.....my jazdime cela rodina...ja v jednom rohu, kociar amm v druhom rohu a este sa k nam zmesti aj pes... 😀

reva
15. okt 2009

aka taska sa hodi ku tymto kocikom ..teda ake pouzivate ?? myslim na rucku

qetinka
16. okt 2009

nijaku ale maju skvelu v predeti.sk,ciernu..asi si ju pojdem kupit ..je to original PT,lebo ked je maly vo fusaku nejako nemam miesto v kosiku...pod kočikom..len malinko..
stala okolo 25eur,cierna a davala sa aj na d.kit

sophie1981
16. okt 2009

reva, ja mam univerzalnu a som spokojna....visi na rukovati.....a farba ladi.....stala nejakych 10eur

sophie1981
16. okt 2009

a este s predu

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ja som spokojna...je priestranna, zmesti sa mi tam vsetko(plienky, utierky, vreckovky, nahr. oblecko, hamky, moje doklady....)

yucca81
16. okt 2009

baby díky za odpovede, potešili ste ma, asi si ho ozaj kúpim, len mám ešte čas, som len v 3 mesiaci a druhý malý má zatiaľ necelých 8 mesiacov.
Našli ste na kočíku aj nejaké nedostatky? Ale pravdu..... 😉

krista
16. okt 2009

Yucca já mám nejlevnější verzi Classic, jezdím s ním necelý měsíc a zatím jsem nějaký velký nedostatky nenašla, snad jen, že se mi špatně přenáší když se složí, ale možná to dělám blbě 😅

yucca81
16. okt 2009

Krista: tak to je super, asi budem aj ja spokojná.

krista
16. okt 2009

Yucca já jsem hlavně strašně ráda, že se vejdu všude do obchodu bez problémů 😉 akorát jeden nedostatek bych teda měla když se zamyslím, už teď se mi tam malý těžko vejde dolů... jak to děláte vy ostatní, jak dlouho se vám miminka vešla pod batolata??

hoogy
18. okt 2009

chcem s apridat k tejto teme lebo si myslim,ze PT kociky su uplne perfektne. teraz som si objednala vibe tak sa nan tesim.sice mame este len jedneho krpca,ale keby nahodou tak sme pripraveny🙂))len sa chcem opytat aky nanoznik sa da dat na tento kocik?

krista
19. okt 2009

Hoogy já nevím přesně který tam pasuje, dala jsem si tam nánožník z golfek, akorát mi nejde připnout nahoře, tak ho mám připnutý "jen" na 4 zipech místo 6ti ale drží 😉

qetinka
19. okt 2009

krista ja som maleho davala do 6 mes.dolu...teraz už sedkaju za sebou
ako nedostatok na kociku-chyba predna brzda,ktora sa ovlada na rukoveti..na SP to nie je a zislo by sa..kocik naloženy dvoma detmi dole kopcom.. 😒
ešte by mohla byt polohovatelna strieška..by bolo dobre..ako to robi chicco...
ja mam svetlo zeleny..a stupatko a nakupny kosik aj od spodu bol v tej zelenej farbe..dala som to dole a dala som nasit na to čiernu latku...nepremokavu..ako na kocikoch...a kdo nevie že tam bola zelena ani by to nezistil.. lepšie sa to udržiava...ako take svetle..a inac už ziadne negativum 😉 🙂 🙂

krista
19. okt 2009

Jo to je pravda, ta stříška mi taky moc nevyhovuje 😖
Qetinka a tobě malý seděl od 6ti měs. sám? My máme líný děti 😅 naše Kristý seděla až někdy v 9,5měs. ne-li dýl, to se dřív stavěla k nábytku a obcházela než si sama sedla 😅

krista
19. okt 2009

Holky nemáte někdo na rukojeť tenhle kapsář??
http://www.spuntik.cz/phil-teds-hangbag-kapsar-...
http://www.spuntik.cz/phil-teds-hangbag-kapsar-...

Zajímalo by mě jak je to velký a co všechno se tam vejde, já teď používám klasickou tašku na kočárek, ale těžko se dostávám k malýmu když pláče a nevidím na něj 😉

levula
19. okt 2009

Tiez som ho zvazovala no nakoniec som sa prenho nerozhodla nakolko mam pocit ze by tam zavadzal aj ten, hlavne ak uz budu detvaky sediet za sebou

qetinka
20. okt 2009

krista nie nesedi sam ani teraz ešte..ale ked odzipsujes d.kit je v polohe asi takej ako v autosedacke...tak mi to nevadi...aj tak mava reflux takže mi to v podstate vyhovuje a zase velmi dlho v kociku nie je žeby tak spal..sem tam..sa stane..ale myslim že je to ok.

caira
24. okt 2009

cus holky, tak dneska jsem dala k prodeji nas quinnu buzz kocik a rozhodli jsme se, ze pujdeme do P&Tcka, akorat ted zvazuju jaky model - dneska ve meste jsem koukala na sport a co me teda dost odradilo bylo to, ze kdyz jsem malou zkusila dat do toho nasazeneho sedadla nahoru ( s tim, ze mimi bude lezet vespod) tak se hlavou flakla o tu zeleznou tyc nahore - coz mi teda prijde naprosto pitomy, ze to neni nejak zadelane latkou nebo tak neco - ja se ptala prodavacky jestli to tak jako ma byt, jestli to nemaji treba rozbite a ona, ze ne, ze tak to ma byt, tak ji rikam, ze to snad nemuze myset vazne, ze prece nemuze byt normalni, ze ta horni zelezna tyc proste jen tak cumi ven a mlati dite do hlavy...

No tak ted zvazuju jestli nejit do Vibe - u toho to vypada, ze je to kryte a vypolstrovane....

tak doufam, ze mi tu nekdo poradite co delat..? jestli vy co mate sport mate to same nebo to proste meli blbe udelane?

caira
25. okt 2009

haloooo? nikdo nam neporadi jake P&Tcko poridit???? potrebuju slyset uprimne pro a proti obou modelu .... 😉

sophie1981
26. okt 2009

krista....ta taska jemensia, je len na rokovati.....odhadom sa tam zmesta 2 plienky, cest. utierky a mala penazenka....pokial mas uz vacsie deti a sedia za sebou je idealll.... 😉

caira...na sp je ta tyc tak ako si ju videla...

krista
26. okt 2009

Qetinka díky za odpověď 😉

Holky o jaký tyči to tady mluvíte? 😲 myslíte tu jak vede stříškou? Já mám Classica a žádná tyč nám tam nikde nepřekáží 😕 ani se mi malá ještě o nic brutálně neflákla 😝

Cairo kdybych měla prachy tak vezmu Vibe ani neuvažuju 😉

reva
26. okt 2009

Caira aako pise krista, ak ti nezalezi na cene , tak jednoznacne VIBE 😉
je sirsi, pohodlnejsi pre obe deticky, mne sa aj dizajnovo viac paci 😉