Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

atinkaa
24. sep 2013

ju a slnecnu clonu mame tiez nevyuzitu, dvojkovu...myslim ze pre vacsie dieta, ktore tam tiez sedi to uz nie je,aspon my sme jej neprisli na chut i ked pri jednom dietatku v inom kociariku sme ju mali takmer permanentne....

a do dazda som dostala taku univerzalnu pre rozne sportiaky ochranu a skusili sme a bola okejko tak sme dalsich 67 nedavali na ich originalnu....neviem v com je rozdiel...stale ked ju nasadzujem ma to napadne ale fotky s prsiplastikom su rovnako slabe vo vsetkych shopoch,...tak ak mate niektora cas a budete taka zlata tak budem vdacna i za pridanie takejto fotecky
Pekny den damy 🙂

barakr
24. sep 2013

@hemetre akoze starsi sa nevozil vobec?a mladsi bol v sportovej casyi v tej vloznej taske,hej?dobre som to pochopila?

hemetre
24. sep 2013

@barakr ano starsi sa v zime nevozil, mozno par krat som ho mala v DK hore, namiesto madla ked si das, inak behal , a maly spal v tej vloznej taske.

velvety
24. sep 2013

@atinkaa uf... 🙂 vdaka za vycerpavajucu odpoved.. mne vcera v predajni povedali,ze origos fusaky na p&t ani nepredavaju ze si to musim len objednat,cize ho nemozem vidiet nazivo,lebo mne sa na obrazkoch moc nepaci. Tak zvazujem lodger fusak.
Inak tie vlnene vlozky su fasa,ale tiez som na SK nikde nevidela 🙂

atinkaa
24. sep 2013

@velvety gugli spacak do kociara alebo kuk na kocky bodka eu,maju cervene to iste mam zelene a su fajne,neviem ci lodger je tiez tak priestorny.no ved uvidis🙂

hemetre
24. sep 2013

@atinkaa ahoj, tiez mam explorera, postranne tasky som velmi chcela kupit na leto, ale je to dost, vyriesili sme to normalne mensim batozkom, co sa nam nemestilo uz do kosa pod kocik, dali do batoha stiahli cez plecia tie snurky na minimun, a s nimi som uviazala batoh na bok kocika 🙂 .

Prebalovaciu nemam, ale len tu termo tasku, a mam ju ako tasku ku kociku, mam v nej plienky a ostatne veci, dost sa do nej mesti, sice je potom trosku nafuuuknuta 😉 ale naprace sa do nej dost.
http://www.babydracek.com/zbozi/3735-phil-teds-...

Este mam objednany ten kapsar na rucky, na ten sa tesim.

http://www.babydracek.com/zbozi/5641-phil-teds-...

atinkaa
24. sep 2013

@hemetre dikesko, pozriem sa na to..ak by si mala nejake blizsie fotecky alebo cas to nacvakat tak budem vdacna a co ta plastenka ? dik 😉 😵

niccolla
24. sep 2013

Ahoj holky, tak mám kočárek od nedělě doma 🙂 Kouplila jsem ten Explorer s DK ze Sportu. Taška na mimi je k tomu zase z Vibe, no prostě od každého něco 🙂
Dnes jsem kočárek vyprala, nebyl čistý tak jak bych si představovala, co šlo jsem narvala do pračky. Nechápu co paní s kočárkem dělala, konstrukce je pěkně poškrábaná, ale zatřela jsem to liháčem, tak to ani moc nejde vidět. A ten DK je potrhaný u té sedací části, taky nechápu, ale snad mi to známá nějak opraví. a až po příjezdu domů jsem si uvědomila, že ani v kočáru, a ni v DK nejsou takové ty látkové kryty na pásy, paní jsem psala, prý je neměla !? Ale podívá se, každopádně už se neozvala, takže ji zítra zkusím znova pisnout, ale nevidím to ... Už jsem se dívala, a v Anglii by měly být za cca 180,-, je tam sestřenka, tak ji zkusím poprosit. Štve mě, že jsem si toho nevšimla dříve. Kola jsou jako nová.

Ale jinak jsem zatím, ježdění po bytě, spokojená 🙂 Kluci se do kočáru hned narvali, a ten starší si z něj udělal křeslo, sednul, a večer koukal na pohádku. Mladší se ráno vzbudí, a první co, tak musí do kočárku, nejraději sedí v DK vzadu 🙂

Fusaky jsem ještě nezkoušela, máme Emitex combi a Lodger, myslím, že tam půjdou v pohodě. Zkoušela jsem nánožník z Jané nomad, a sedí perfektně i na DK nahoře. I přebalovací taška , nějaká no name sedí fajn, pokud bude mimi v troubě. A potom mám jěště na golfky koupenou tašku z Emitexu http://www.zbozi.cz/vyrobek/emitex-uni-vak-doub... (před dvěma rokama byla sice trošku jiná, ale levnější), a ta sedí super jak na DK když je vzadu, připnu ho pěkně na záda, a obepne celý DK, a skoro to není vidět 🙂 A taky jde připnout na kočár před DK (když je vzadu(, takže ani nemusím řešit žádné tašky, což je super, zase ušetřeno. Až kočár uschne, tak můžu nafotit. No, jsem zvědavá jak budu spokojená až se mimčo narodí.

Ještě jsem se chtěla zeptat, holky co máte Sport, když sedí dítě v DK nahoře, je normální, že ten DK se tak jakoby sesune, dítě jakby visí za rozkrok? Přijde mi to celkem nepohodlné, přemýšlím, že bych to nechala nějak zapošít, aby se to tak hodně nesesouvalo, snad to jde pochopit z mého popisu. Dělá to i vzadu, ale tam to tak není vidět. Zkusila jsem dát pod to sedátku tyčku (malou hokejku 😉 ), a konečně seděl rovně, přišlo mi to pohodlnější, tak nevím jestli je to normální? A je to u všech DK? Malý má 80cm, a už teď má pod tou tyčkou na DK tak max. 3 cm. 😒

Díky za jakékoliv postřehy 😀

hemetre
24. sep 2013

@atinkaa hore je ta taska, batoh nie je vidiet ale zajtra nafotim ked pojdeme von. Plastenku mam dvojitu na kocik, ta je super, prekryje ho cely, na zlozenie je potom ooobrovska , ale tu vyuzivam najcastejsie, tu slnecnu clonu som nemala este ani vybalenu.

@niccolla tie kryty na pasy som dala dole, z DK mi odpadavali - tak aby som ich nestratila som ich dala dole, a z kocika tiez. Ale ked mas moznost kupit, tak si ich kup.

niccolla
25. sep 2013

@hemetre jako na DK bych je ani nemusela mít, ale v kočárku jsou šíleně dlouhé ty pásy přes ramena, a připadá mi, že kočár je plný pásů. Do těchkrytů by se měly právě srolovat. No, ještě to zvážím. Díky za info 🙂

hemetre
25. sep 2013

@niccolla aj ja ich mam take dlhe, ked boli zrolovane, tak na chvilu, bud sa to vyvliekalo, alebo sa s tym maly hral a aj tak to rozobral, mam ich dane naspat do dierok na chrbtovej opierke, vyskusaj.

niccolla
25. sep 2013

@hemetre Díky za tip, vyzkouším 🙂 Teď schne, takže ještě nebyl čas to pořádně prozkoumat 😉

mary939
9. okt 2013

od kolkych mesiacov mozem dat dieta do DK vzadu?

hemetre
9. okt 2013

@mary939 AZ ked vie uz sediet a drzat hlavicku, skorsie asi nie...

mary939
9. okt 2013

@hemetre ale to mi do cca 7-8 mesiacov nevojde dole lezat ☹

hemetre
10. okt 2013

@mary939 ako myslis ze sa ti nevojde lezat?

mary939
11. okt 2013

@hemetre neviem ako to vyriesit s tou priehlbinou, ktora tam je, ked dieta v hlavnom sedadle sedi. potrebovala by som to mat vodorovne a nie do vecka. ako tam ma to dieta lezat????

hemetre
11. okt 2013

@mary939 moj bol novembrovy , tak ja som maleho davala do fusako tasky, a ked sa tam uz nezmestil tak som ho davala co najvyssie lezat, aby nebol v tej priehlbine, skus to vypodlozit s plienkou alebo mensou dekou....moj ma 11 mesiacov, ked zaspi, tak uz vlastne sedi, len ho pustim nizsie, a ked mu trcia nozky, nosim taku malicku podusku, tu davam pod nohy aby ich mal rovno, a zakryte dekou nikto nevidi 😉

mary939
14. okt 2013

@hemetre som to vypodlozila tensim vankusom a super. bala som sa, aby spiace babo vrchne DK neprivalilo, ale je to v pohode, sice len tak tak, ale zmestili sa. dakujem.

hemetre
14. okt 2013

@mary939 no neprivali, je to len tak tak, aj u nas, ked je starsi hore v DK, a najlepsie su tie pohlady ludi, ked zdola trcia este jedny nohy naviac 🙂

emmulienka
7. nov 2013

Ahojte ,chcela by som sa spýtať či mi tu niekto poradí kde zoženiem náhradné zadné koleso na VIBE ,dostali sme taký defekt že to naše je úplne v prdeli :(((

ivet6
11. nov 2013

Holky, kočárek explorer3, s DK bez stříšky, asi nebude polohovací, že ne? Zaujal mi jeden inzerát, ale dotyčný na tuto otázku jaksi nereaguje...

jankalac
11. nov 2013

@emmulienka ja som kupovala cez e-bay, cca 20e jedno koleso ☹

dagmarkaaa
12. nov 2013

@emmulienka v cyklosportu se poptej bude to levnejsi

garzonka
14. nov 2013

@emmulienka skus napisat sem, jana.basnarova@ags92.com
predavaju nahradne diely, mavaju aj pouzite ale zachovale za dobru a prijatelnu cenu 🙂

emmulienka
14. nov 2013

@garzonka jeej dakujeeem urcite napisem 🙂

emmulienka
16. nov 2013

Ahojte chcela by som sa spýtať na phil&teds Vibe ked to mensie dieta uz je vzadu v tej pridavnej sedacke tam sa nedá prikryt nicim aby nebolo tak otvorene do vonku? nejaká ako pláštenka co sa dáva dozadu ked je este v tej prednej casti sa tam nedáva? ďakujem

emmulienka
29. nov 2013

Ahojte baby, chcela by som sa spýtať ,mám kočík phil&teds vibe a malého už chcem dať do prídavného sedadla lebo by už rad kukal okolo seba ale neexistuje nič také ako vetrolamy alebo iný kryt aby bol po bokoch aj zozadu kryty? ved mi tam zamrzne :((

upam
29. nov 2013

prosim prosim kto ma navigator a vozil v nom babo narodene v zime /zatial 1ks/ - staci pre neho vlozna taska? ako to je ked sa da do lezacej polohy - nefuka / nesnezi na babo zhora? nikde neviem najst obrazok ako to vyzera z pohladu mamy v zime v leziacej polohe... ci kupit vanicku

garzonka
1. dec 2013

@upam Ja si myslim ze bude stacit vlozna taska. Ak chces, mozes kuknut do mojho albumu , nemala som sice navigator ale vibe, ale mozno tam bude vela podobneho... Moj syn sa vozil od narodenia (november) do cca 5 mesiacov vo vloznej taske.
https://www.modrykonik.cz/blog/garzonka/album/p...