Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

hemetre
17. apr 2014

@magdalenkami Maxi cosi a BEBE sh jedine s adaptermi, a viem ze tu v teme nejaka baba mala tak isto len vlozenu na presuny tusim Graco logico.

http://www.babydracek.com/zbozi/3953-phil-teds-...
Phil & Teds ADAPTER pro autosedačku MAXI-COSI, CYBEX
Phil and Teds Travel Systém Adapter MAXI-COSI adapter na autosedačku Maxi-cosi Cabrio fix a Pebble, CYBEX Aton - pro kočárky Phil and Teds EXPLORER, NAVIGATOR, DOT, SPORT, CLASSIC, DASH a HEMMERHEAD.

http://www.babydracek.com/zbozi/2978-phil-teds-...
Výrobce: PHIL & TEDS
Phil & Teds ADAPTER pro autosedačku BEBE SH
Phil and Teds Travel Systém: Adapter pro autosedačku BEBE SH - pro kočárky Phil & Teds NAVIGATOR, DOT, SPORT, E3, EXPLORER, CLASSIC a DASH.

magdalenkami
17. apr 2014

@hemetre dakujem velmi,mam moznost kupit autosedacku phil&teds tak dufam, ze bude sediet-rozhodujem medzi maxi cosi

hemetre
17. apr 2014

@magdalenkami Ja som mala maxi cosi aj adapter, a super vyuzitie , a tu v bazari je tusim aj adapter na autosedacku phil and teds za 13 e.

sashie
18. apr 2014

@magdalenkami pasuje originál PT autosedačka, teraz majú v obchode Pre deti takú konštrukciu, na ktorú nasadíš sedačku. len nám to na náš kočík nesedelo, bolo to úzke. neviem, či preto, lebo máme starší typ PT SPORT alebo mám od výroby zlý kočík. ale keď sme to skúšali na kočíky, ktoré mali v obchode, tam šla tá konštrukcia, na ktorú sa prichytí autosedačka ľahučko. Choď do obchodu a oni ti povedia.

sashie
18. apr 2014

@sophie1981 ďakujem za radu, len tomu veľmi nerozumiem /bola som teraz pozerať ten kočík ako je to tam/, košík a tá predná časť (tam kde má dieťa nohy keď je väčšie) to by som vedela, ale neviem aké madlo myslíš pri hlavnej sedacej časti. Myslíš madlo pre matku keď tlačí kočík? tam sú krížové šróbiky a z druhej stranby je taký oblí? tesne pri a tie šrobiky s tými plastovými podložkami - tie železné na boku, keď sa skladá kočík?
Už som na to pozerala tisíckrát, len som nevedela prísť na to, ako dať sedaciu časť dole. muž mi hovórí, to nerob, už to tam viac nedáme naspäť. ☹
bojím sa, aby som to nerozobrala a nepôjde to ľahko naspäť, ani madlo ani sedacia časť.

sophie1981
19. apr 2014

@sashie neskor ti nafotim ktore casti myslim, skor sa pochopime len to musim niekde mojho montera demontera demolatora niekde odlozit..... 😅

sashie
20. apr 2014

@sophie1981 ok, ďakujem ti veeeeľmi pekne. Musím to oprať, lebo to vždy umývam na zahrade, kefou a tak, potom to celé vabkou osprchujem a suším. Len by to chcelo poriadne oprať. Počkám na foto. Ďakujem.

magdalenkami
22. apr 2014

vie mi niekto poradit ako vyriesit podperu noziciek pre 6-12mes.dieta v hlavnom-prednom sedadle?velmi mi to chyba,mate nejaky zlepsovak?dakujem

hemetre
22. apr 2014

@magdalenkami ja som davala ,ked mi maly zaspal taky plysovy vankusik z jysku, pekne sa vopchal do tej medzery co je tam,a nohy boli v rovine, skus vyksusat, asi najlepsie riesenie 🙂

magdalenkami
23. apr 2014

@hemetre dakujem

barakr
24. apr 2014

Baby,kde zozeniem tu zadnu priesvitnu clonu?kupili sme vibe a nemame ho v zakladnej vybave :(

hemetre
24. apr 2014

@barakr pozri si uk stranky - Phil and Teds Vibe back flap
http://philandteds.com/uk/Buy/parts/vibe

barakr
25. apr 2014

@hemetre dakujem,vraj je to sucast zakladnej vybavy,dnes mi ho posielaju! Dakujen

hemetre
25. apr 2014

@barakr ano je sucastou zakladnej vybavy, tak mas poriesene, super. Mne takto zabudli pribalit slnecnu clonu , prisla som na to az po dvoch mesiacoch a nebol tiez problem , dodatocne mi ju zaslali. 🙂

barakr
25. apr 2014

BABY a nepredavate niektora cocoon vanicku na vibe?

magdalenkami
28. apr 2014

aka slnecna clona je najlepsia na pt sport,dakujem

jankalac
2. máj 2014

juuj baby , tesim sa, dnes som nasla ze sa da nakliknut hlboka vanicka aj pridavne sedadlo na moj vibe, je to tu na str.57 😉
takto budeme kocikovat s Ivankou babatko 😉

svistik
4. máj 2014

Ahojte mamicky... prosim vas napiste mi niektora, co je v zakladnej vybave Vibe 2.... ja sa k tomu neviem dopatrat a zabudla som sa spytat v obchode. Uz som ho objednala a neviem co este potrebujem dokupit 🙂

barakr
7. máj 2014

@jankalac jeeeej 🙂 a prosim ta aky typ vanicky mas?

jankalac
17. máj 2014

@barakr peanut na phil and teds vibe.

sophie1981
25. máj 2014

http://direct.asda.com/Hauck-Freerider-Twin-Bug...
dalsia lacnejsia verzia pt... 😉

mamamonka
7. jún 2014

Najlepsi kocik.nema chybu na to ze je to dvojkocik priestranny pri tom maly lahky.do terenu aj mesta. Akurat plaste sme vydrali ale kupila som nove na nete.inak max spokojnost.nosim v nom 3 rocne a rocne dieta nakup vsetko a lahko sa manevruje.odpirucam

priadka
11. jún 2014

V ktorej predajni v BA by sme si mohli vyskusat viacero modelov PT?

priadka
18. jún 2014

....tak uz sme boli v Pre deti, ale mali iba Verve a Navigator. Ja by som chcela Dash, mam vo vyhlade jeden konkretny starsi model v bazari, lenze predavajuca byva daleko, tak by sme si ho nechali poslat postou. Ale rada by som ho vopred vyskusala, aby som sa presvedcila, ze jej bude pohodlny. V obchodoch uz dash zrejme nemaju. Velmi by ma potesilo, keby sa mi ozvala mamina z BA alebo aj okolia a dovolila nam ich kocik trosku okuknut 🙂

hemetre
20. jún 2014

@priadka napis do skupiny Kocikovo, ci ho niekto v Ba nema, ja mam Explorer, ked sa ti nikto neozve dojdi pozriet.

priadka
20. jún 2014

@hemetre dakujem za tip, uz som tam napisala. Ak sa nikto neozve, mozno pridem pozriet aj Explorer, dakujem za ponuku. Len neviem, ci nam to pomoze, lebo mam pocit, ze dash ma lepsiu sedaciu cast ako explorer, ze tam zadocek dietata hlbsie zapadne. A to moja dcerka potrebuje, pretoze samostatne nesedi.