• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

28. februára 2017 
Ahoj holky, nemate prosim nekdo na prodej kocarek Phil and Teds? Aktualne shanim...dekuku pekne
17. okt 2015 o 16:56  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. okt 2015 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
predavam nas 3 rocny P&T Dash, cerveny, plne funkcny.
18. okt 2015 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mame na predaj PT Vibe
27. okt 2015 o 09:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakuli mame vibe
27. okt 2015 o 10:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz jsem koupila minuly tyden. Dekuji za nabidky
27. okt 2015 o 13:09  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby poradte nove plaste na Vibe za fajn cenu
8. nov 2015 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@priadka
@luthiel ceny prosim... Moj phil dnes zomrel :cry::cry::cry:
11. nov 2015 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka_st je mi luto ale uz je predany ...
11. nov 2015 o 19:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka_st 100€. Hladas surodenecky? Lebo ja nemam pridavne sedadielko.
11. nov 2015 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@priadka a da sa nan dat ti sedadlo z Vibe?
11. nov 2015 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka_st netusim, pozerala som diskusie o P&T na emimino.cz, kde je vela info, ale toto som tam nenasla. Som z Dubravky - mozeme sa stretnut a vyskusat, ci to sadne.
12. nov 2015 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka_st v tomto inzerate pisu, ze sa da pridavne sedadlo pouzit na kazdy typ kocika P&T: http://www.modrykonik.sk/market/kociky/m3cd45/pridavne-sedadlo/
12. nov 2015 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@priadka pozerala som to na youtube,z Vibe by tam nepasoval,skusila som napisat na ten inzerat co ste mi poslala uvidim ci je este aktualny..v sobotu ideme ku svokrovcom tak sa mi na to svokor kukne ci by sa to dalo este zvarit. Ak nie mozem si vas nechat do zalohy? 24.11. sa vraciame tak by sme sa po tomto termine mohli stretnut ak to bude neopravitelne
12. nov 2015 o 02:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka_st samozrejme, ozvite sa potom prosim
12. nov 2015 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby zlomil sa mi VIBE,konstrukcia je vhodna do kosa. Chystam sa ho aspon za nejaku symb.sumu rozpredat na nahradne diely. Ak by ste potrebovali nieco z neho napiste mi - madlo,strecha,kolesa,double kit a pod...
21. nov 2015 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@priadka ahoj,zatial z kocika asi nic nebude lebo neviem zohnat to pridavne sedadlo..ten panko co ho predava na bazari tu nereaguje a origos nova stoji 100€ a to chapes ze sa mi uz neoplati..ak by da nahodou ozval a nenajdem dovtedy nic,resp.ho ty este budes mat tak sa ti potom pripadne ozvem
21. nov 2015 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@priadka ahoj mozem poprosit foto a cenu?
26. nov 2015 o 21:23  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry nema tu niekto kocik p&t Promenade? Ake s nim mate skusenosti
28. nov 2015 o 13:53  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sashie @rossinka @amabilis @sophie1981
@stef311
Baby mam na vas otazku,docitala som sa tu ze ste mali resp.mate P&T Sport,ja som ho teraz kupila z druhej ruky,ozaj v super stave len neviem ci to tak ma byt ze je ta konstrukcia taka pohybliva..teda ak nadvihnem kocik za rucku napr.na obrubnik teda tie zadne kolesa este o kusok padnu nizsie..zda sa mi ako by tam bolo daco zle zacvaknute alebo co nechapem,pozerala som to a som z toho jelen..proste tak sa ta konstrukcia jemne hybe ako by sa isla pomaly zlozit,normalne sa bojim ci ju nezlomim
28. nov 2015 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka_st mne sa to tiez trosku hybalo, ako keby bol rozhegany - no nic strasne.
28. nov 2015 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka_st skús stlačiť tie dva plastové tlačítka (alebo akoby som to nazvala) na boku kočíka, keď sa kočík skladá. Stlač ich ako by si chcela zložiť kočík - konštrukcia sa začne skladať, ale nemusíš zložiť a hneď ho rozlož a potiahni kočík pri tom za rúčku hore. Pri rozložení kočíka (do stavu používania) by to malo zacvaknúť ten zvuk musí byť počuť. Mne sa toto stalo, že som ho raz zle mala zložený.
29. nov 2015 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sashie skusim vdaka :smiley:
29. nov 2015 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka_st aj mne sa pohojdava ale ten moj uz ma odjazdene, uz ma pravo na to...:D

inac dlho som tu nebola..ale nasla som vela krat s atu riesili nanozniky a dnes som nahodou natrafila na to ze uz su...

http://www.ebay.com/itm/PHIL-AND-TEDS-SNUGGLE-BUGGY-UNIVERSAL-FOOTMUFF-NAVIGATOR-DOT-SMART-CLASSIC-VERVE-/221374138225?var=&hash=item338aed4771:m:m0-uQUpYlFfILGHCtejy7GQ
12. dec 2015 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj! Jak koníky rozdělili, tak se mi upozornění na slovenského neukazují :frowning2: Takže jdu pozdě, ale zas si říkám, že to určitě někdo bude ještě hledat. Mně se taky jemně hýbe. Jestli to tak má být, si vůbec nepamatuju, ale nijak mi to vlastně nevadí. Cítím to jen při jízdě po schodech, jak hopsám po zaadních kolech ať už nahoru nebo dolů :grinning:
14. dec 2015 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky prosim kocik Mountain Buggy urban jungle mate niektora? Ste spokojne? Vyspi sa v nom pohodlne aj 1,5 az dvojrocne babatko? A v zime sa tam zmesti aj s fusakom? A este posledna otazka, zmestim sa s nim do vytahu, skor mensieho? Dakujem :slight_smile:
3. jan 2016 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ponúkam na predaj vanicku peanut
27. jan 2016 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ak by niektora potrebovala mam na predaj phil&teds navigator vo velmi dobrom stave. tuto znacku mozem len odporucit :slight_smile:
11. feb 2016 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby niekto tu nepredavate aj len zvlast striesku na pridavne sedadlo ktora by sedela na PT SPORT?
11. feb 2016 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky . ja som kupila novy navigator2 a ked som prisla domov a chcela dat maleho spinkat skoro ma porazilo.. ten kocik nema zadnu stenu.. uaaa islo ma roztrhnut od jedu :rolling_eyes: :rolling_eyes: v predajni na nom bola sietka. cize som to nejako nerisila resp. som myslela ze ta stena je zrolovana niekde v strieske. ako ste to riesili vy? Ja som si teda dala usit provizorne taku cast ale okrem plastenky existuje nieco original od P&T co sa tam dáva? a po dalsie.. predávate niektorá zadnú casť pláštenky na Navigátor?

Ja by som mala napredaj sieťku novú.. prednú aj zadnú. omylom kúpenu no mne nesedí. :frowning2:
12. feb 2016 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok