Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😕
zuzkakuli
17. okt 2015
Ahoj holky, nemate prosim nekdo na prodej kocarek Phil and Teds? Aktualne shanim...dekuku pekne
uzovicka
17. okt 2015
priadka
17. okt 2015
Ahojte,
predavam nas 3 rocny P&T Dash, cerveny, plne funkcny.
luthiel
27. okt 2015
Mame na predaj PT Vibe
luthiel
27. okt 2015
@zuzkakuli mame vibe
zuzkakuli
27. okt 2015
Uz jsem koupila minuly tyden. Dekuji za nabidky
mirka_st
8. nov 2015
Baby poradte nove plaste na Vibe za fajn cenu
mirka_st
11. nov 2015
@priadka
@luthiel ceny prosim... Moj phil dnes zomrel 😢😢😢
luthiel
11. nov 2015
@mirka_st je mi luto ale uz je predany ...
priadka
11. nov 2015
@mirka_st 100€. Hladas surodenecky? Lebo ja nemam pridavne sedadielko.
mirka_st
11. nov 2015
@priadka a da sa nan dat ti sedadlo z Vibe?
priadka
11. nov 2015
@mirka_st netusim, pozerala som diskusie o P&T na emimino.cz, kde je vela info, ale toto som tam nenasla. Som z Dubravky - mozeme sa stretnut a vyskusat, ci to sadne.
priadka
11. nov 2015
@mirka_st v tomto inzerate pisu, ze sa da pridavne sedadlo pouzit na kazdy typ kocika P&T: http://www.modrykonik.sk/market/kociky/m3cd45/p...
mirka_st
12. nov 2015
@priadka pozerala som to na youtube,z Vibe by tam nepasoval,skusila som napisat na ten inzerat co ste mi poslala uvidim ci je este aktualny..v sobotu ideme ku svokrovcom tak sa mi na to svokor kukne ci by sa to dalo este zvarit. Ak nie mozem si vas nechat do zalohy? 24.11. sa vraciame tak by sme sa po tomto termine mohli stretnut ak to bude neopravitelne
priadka
12. nov 2015
@mirka_st samozrejme, ozvite sa potom prosim
mirka_st
21. nov 2015
Baby zlomil sa mi VIBE,konstrukcia je vhodna do kosa. Chystam sa ho aspon za nejaku symb.sumu rozpredat na nahradne diely. Ak by ste potrebovali nieco z neho napiste mi - madlo,strecha,kolesa,double kit a pod...
mirka_st
21. nov 2015
@priadka ahoj,zatial z kocika asi nic nebude lebo neviem zohnat to pridavne sedadlo..ten panko co ho predava na bazari tu nereaguje a origos nova stoji 100€ a to chapes ze sa mi uz neoplati..ak by da nahodou ozval a nenajdem dovtedy nic,resp.ho ty este budes mat tak sa ti potom pripadne ozvem
fanny2101
26. nov 2015
@priadka ahoj mozem poprosit foto a cenu?
botkovka
28. nov 2015
Dobry nema tu niekto kocik p&t Promenade? Ake s nim mate skusenosti
mirka_st
28. nov 2015
@sashie @rossinka @amabilis @sophie1981
@stef311
Baby mam na vas otazku,docitala som sa tu ze ste mali resp.mate P&T Sport,ja som ho teraz kupila z druhej ruky,ozaj v super stave len neviem ci to tak ma byt ze je ta konstrukcia taka pohybliva..teda ak nadvihnem kocik za rucku napr.na obrubnik teda tie zadne kolesa este o kusok padnu nizsie..zda sa mi ako by tam bolo daco zle zacvaknute alebo co nechapem,pozerala som to a som z toho jelen..proste tak sa ta konstrukcia jemne hybe ako by sa isla pomaly zlozit,normalne sa bojim ci ju nezlomim
stef311
28. nov 2015
@mirka_st mne sa to tiez trosku hybalo, ako keby bol rozhegany - no nic strasne.
sashie
29. nov 2015
@mirka_st skús stlačiť tie dva plastové tlačítka (alebo akoby som to nazvala) na boku kočíka, keď sa kočík skladá. Stlač ich ako by si chcela zložiť kočík - konštrukcia sa začne skladať, ale nemusíš zložiť a hneď ho rozlož a potiahni kočík pri tom za rúčku hore. Pri rozložení kočíka (do stavu používania) by to malo zacvaknúť ten zvuk musí byť počuť. Mne sa toto stalo, že som ho raz zle mala zložený.
mirka_st
29. nov 2015
@sashie skusim vdaka 😃
sophie1981
12. dec 2015
@mirka_st aj mne sa pohojdava ale ten moj uz ma odjazdene, uz ma pravo na to...😃

inac dlho som tu nebola..ale nasla som vela krat s atu riesili nanozniky a dnes som nahodou natrafila na to ze uz su...

http://www.ebay.com/itm/PHIL-AND-TEDS-SNUGGLE-B...
amabilis
14. dec 2015
Ahoj! Jak koníky rozdělili, tak se mi upozornění na slovenského neukazují 😞 Takže jdu pozdě, ale zas si říkám, že to určitě někdo bude ještě hledat. Mně se taky jemně hýbe. Jestli to tak má být, si vůbec nepamatuju, ale nijak mi to vlastně nevadí. Cítím to jen při jízdě po schodech, jak hopsám po zaadních kolech ať už nahoru nebo dolů 😃
zuuzka
3. jan 2016
Kocky prosim kocik Mountain Buggy urban jungle mate niektora? Ste spokojne? Vyspi sa v nom pohodlne aj 1,5 az dvojrocne babatko? A v zime sa tam zmesti aj s fusakom? A este posledna otazka, zmestim sa s nim do vytahu, skor mensieho? Dakujem 🙂
anez9
27. jan 2016
ponúkam na predaj vanicku peanut
heronka22
11. feb 2016
baby ak by niektora potrebovala mam na predaj phil&teds navigator vo velmi dobrom stave. tuto znacku mozem len odporucit 🙂
mirka_st
11. feb 2016
Baby niekto tu nepredavate aj len zvlast striesku na pridavne sedadlo ktora by sedela na PT SPORT?
tinushka13
11. feb 2016
Ahojte kocky . ja som kupila novy navigator2 a ked som prisla domov a chcela dat maleho spinkat skoro ma porazilo.. ten kocik nema zadnu stenu.. uaaa islo ma roztrhnut od jedu 8-( 8-( v predajni na nom bola sietka. cize som to nejako nerisila resp. som myslela ze ta stena je zrolovana niekde v strieske. ako ste to riesili vy? Ja som si teda dala usit provizorne taku cast ale okrem plastenky existuje nieco original od P&T co sa tam dáva? a po dalsie.. predávate niektorá zadnú casť pláštenky na Navigátor?

Ja by som mala napredaj sieťku novú.. prednú aj zadnú. omylom kúpenu no mne nesedí. 😞

Začni písať odpoveď...

Odošli