• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

11. júla 2017 
@mirka_st Miri a ten sport sa v com lici od Vibu napr? s cim si bola viac spokojnejsia ked hovoris ,ze si mala aj aj ,,teda pises :slight_smile:
20. jún 2016 o 11:37  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatusa24 vies co vibe bol super keď som mala dolu novorodenca a hore starsieho. Teda lepšie sa mi tam s nim manipuloval keď som sa chcela cez strechu dostať k miminku. Lenže ja som mala to šťastie že mne sa VIBE konštrukcia zlomila. Je to hliník a ten sa nedá zvarat, teda dá ale už nie je natoľko stabilný a nosnosť sa výrazne zmenšuje. Presedlala som teda na SPORT, kvôli pevnejsej konštrukcií, ale za mna teda isto víťazi sport, lebo sa ozaj lahunko manipuloval aj ľen jednou rukou čo teda bolo pri dvoch deťoch niekedy nevyhnutné...a navyše tieto kočíky majú nafukovacie kolesá. Pri zaťažení dvoma detmi som mala defekt často. Na SPORTe ti to spraví na počkanie každý cykloshop. Aj dušu aj plast vymenia ak je treba. Ale VIBE ti vedia spraviť len dušu, plast musíš originál objednávať z netu, kde kus vyjde cca okolo 30€. Pri troch kolesách teda 90€+ posta len tak fukne. A sport je aj o niečo užší ako vibe ale zase nemas neskôr problém pri manipulácii v obchode, prípadne vo výťahu...kludne ak máš ešte nejaké otázky sa pytaj :wink:
20. jún 2016 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predávam kočík Phil&Teds Explorer. Kupovaný v r. 2013 vo veľmi dobrom stave. https://deti.bazos.sk/inzerat/62801513/PhilTeds-surodenecky-kocik.php
27. jún 2016 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviko25 nahodou nepredavate aj tie bocne tasky na kocik? pripadne dvojplastenku a sietku? dakujem :grinning:
28. jún 2016 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepredáváte prosím někdo náhradné kolečko na Vibe (duši i plášť)? Naše se nám prodrelo. Dakujem pekne
29. jún 2016 o 09:08  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinushka13 Dobry den, sietku potrebujete prednu aj zadnu? mam nejake, nam na navigator nepasuje, mozem vam poslat foto a miery.
29. jún 2016 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka_1 a nahodou zadnu zastenu nemate? alebo neviete kde by som kupila? dakujem
29. jún 2016 o 15:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinushka13 bočné tašky nemám. Plastenku jen na jedno dieťa a sieťku som mala univerzálnu z DMky.
29. jún 2016 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka_1 budem rada ak mi poslete tie foto dakujem
30. jún 2016 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silesias ja som kupila zadnu stenu (plastenku) v predeti.sk ale cakala som 2 mesiace. a latkovu som si dala usit podla tej zadnej sietky co je. a je to super vec pretozeked dam maleho do spodneho sedadla tak ta sita zadna stena mu vytvori sukromie a tien. super v lete.
30. jún 2016 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silesias ono je to v podstate site na hlavne sedadlo ked mi maly spinka v nom. ale super to sedí aj na spodne sedadlo. dolu je nasita gumicka, hore suchy zips . po bokoch su gumicky na uchytenie. super vec. vrelo odporucam.
30. jún 2016 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silesias pripájam ešte jednu foto. tu je to žiaľ vidieť iba tak na polovicu. jedna je uchytena a druhá už dolu. vyberala som malého
30. jún 2016 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka_1 Katka teraz mi napadlo. ja mam tiez navigator takze ani mne pasovat nebude. jednu som si kupila tu na MK ale zial zips mam iny ako na sietke :frowning2:
30. jún 2016 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitaa777 ahoj este tu podlozku mas? to je predna zi zadna ? ja zhanam na pridavne sedadlo :frowning2:
30. jún 2016 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinushka13 jeej to je super,presne to idem takto poriesit.dakujem za napad. :wink:
30. jún 2016 o 13:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silesias urcite najdes vyuzitie a spokojnost. ci ty ci drobci. ja som dala taku hrubsiu bavlnenu latku dvojko. nevyjde to draho a nie je to nic zlozite. potom pridaj foto
30. jún 2016 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinushka13 a ked mas navigator, nebola ta zadna zastena resp.je to slnecna clona k nemu?lebo ja som ju mala,ale tusim ze k druhemu typu navigatoru bola priesvitna zastena proti dažďu. Ja mam ten navigator co ma brzdu na rucke
30. jún 2016 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka_1 ten isty mam aj ja. s tou brzdou. NavigatorV2. ano bola tam zadna stena taka sietka cierna. Len ja hladam este sietku taku klasicku co sa zipsuje. tu plastenku zadnu som si dokupovala
30. jún 2016 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam na predaj moj milovany Phil&Teds Explorer, moj dvojrocny sa v kociariku uz vobec vozit nechce tak som ho po troch mesiacoch nepouzivania oprasila a idem posunit dalej http://www.modrykonik.sk/market/kociky/49tvp2/surodenecky-kociar-philteds/
21. júl 2016 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, kúpim prídavné sedadlo na kočík Phil teds DOT. Ďakujem veľmi pekne :slight_smile: :slight_smile:
24. júl 2016 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridavam skusenost s prepichnutou dusou a plastom na VIBE - dusa nebola az taky problem, ako plast - pochodili sme vsetky cykloshopy, opravovne kocikov a nikde nic. Nakoniec sme sa rozhodli objednat original plast, ktory 1ks stoji 30eur. Pri tejto cene mi prislo zle... Zo srandy sme skusili nahodit plast z kocika X lander a sadol ako uliaty, cena 9eur :dizzy_face:
http://www.kocikyluna.sk/nahradne-diely-do-kolies/509-pneumatika-xlander-125-x-225.html
21. aug 2016 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobry den nepredava nahodou v blizkej buducnosti Smart buggy mala by som zaujem kupit
14. sep 2016 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas,neviete mi niekto poradit kde by som zohnala nanoznik na phil and teds vibe?resp kto sije nanozniky? Dakujem
22. sep 2016 o 18:03  •  čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenulik13 ja mam od pinki normalne univerzalny na trojkolieskovy kocik
22. sep 2016 o 18:31  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2016 o 07:31  •  čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka_st Ešte máte ten kočiarik???
2. okt 2016 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinushka13 máte ešt kočiarik??
2. okt 2016 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. okt 2016 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajusssa ano mame ho
3. okt 2016 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinushka13 a nepredávate ho? :slight_smile:
3. okt 2016 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok