Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

ajusssa
13. nov 2016

@darfi Ja mám od tinushka kupeny navigator a som spokojná. Malá ma 8 mesiacov a starší syn 2,5 roka 🙂 Mam ho sfotený aj v skupine 🙂

darfi
14. nov 2016

@tinushka13 Ďakujem za odpoveď, aj mne sa zdá naj navigator kvôli veľkosti, nemá viac ako 60 cm, ale nie nikto ho neponúka ani predeti. sk . Kde ste kupovali prosím?

tinushka13
14. nov 2016

@darfi ja som ho kupovala ako novy kocik v predeti. Ak nepotrebujete novy kocik, tak vam viem pomoct. Vozim kočíky z Anglicka. viem vám doviest Phila ktoreho chcete. kedze je toto UK znacka.. da sa. napíste mi spravu alebo kuk tu : https://www.facebook.com/groups/434876279972689/

miaa19
16. nov 2016

Predávam minimálne používaný kočík Phil Teds Dot, ako nový za výhodnú cenu, lebo ho nemám kde skladovať. Bližšie info v správe 🙂

matken
1. feb 2017

Ahojte maminky, pouzivali ste niektora P&T vibe iba pre jedno dieta - novorodenca? Mam po starsich detoch kocik a nechce sa mi kupovat zbytocne dalsi, lebo sportova cast je v tomto neskor super, len zvazujem ci dokupit vanicku pre babatko, alebo vozit len v ,,sufliku"? Maly sa narodi v juni. Dakujem za odpoved.

silesias
1. feb 2017

@matken ahoj moj maly sa narodil v juni a pouzivala som iba "suflik… podla mna vanicka zbytocna. Ked som sla bez kidu tak som maleho otocila hlavickou ku koliesku a strechu preklopila zanho. Som sa smiala ze mam obrneny transporter 😉 a bolo to supeeeer.

silesias
1. feb 2017
tinushka13
1. feb 2017

@matken pre junove dietatko staci aj "suflik". Ja mam maleho junoveho a vozila som ho v sportaku. ked bolo zle pocasie mala som aj kocik s vanickou. ale na leto postaci

brenky1
21. feb 2017

Vie tu niekto prosím vas ci je možné na phil and teds vibe na kliknúť aj autosedacku romer ?
a s akými adaptér mi?

brenky1
21. feb 2017

@tinushka13 s fusakotašku Ed

brenky1
21. feb 2017

Ešte otázka niekto kto odporučí kde dat alebo zohnať striesku na prídavné sedato na vibe?
Vadí mi ze tam není strieska

brenky1
22. feb 2017

Niekto na predaj adaptéru na phil and teds vibe?na autosedávku maxi cosi peble

tankavranka
28. feb 2017

@miaa19 aká by bola cena?

matken
6. júl 2017

Zienky vozili ste vo P&T vibe novorodenca bez všetkého? Myslím bez novorodeneckej vložky a vaničky? Ďakujem

matken
6. júl 2017

@silesias ahoj! Vidím, že si mi odpovedala 😊. A nevadí, že maly nie je úplne na rovnom? Predsa je to take menšie a po bokoch sa zaobluje. Proste nie na rovnom a pevnom ako v klasickej vanicke. Dik!!!!

ena
6. júl 2017

@matken my sme kupili P&T az ked mal mladsi 4 mesiase, tak odvtedy spaval v kociku, a davali sme ho do emitex fusaka a potom uz bez

silesias
6. júl 2017

@matken ja som ho do troch mesiacov mala v taske, ta je naspodu tvrda a troch mesiacov som dala naspot frote uterak obaleny plienkou. Inak neviem co myslis lebo ja mam vibe a ked to dam nalezato, chrbatik je na rovnom

matken
6. júl 2017

@silesias zajtra odfotím 😊

ajusssa
11. júl 2017

Ahojte, mam na predaj drziak na pohar na navigator aj prsiplast original phil teds.

katka_1
25. júl 2017

Ahojte, tie co ma mate Navigator, aka autosedacka a adapter na neho mate?

matken
7. aug 2017

Zienky akú prebalovaciu tasku používate?

andy1909
7. aug 2017

@katka_1 autosedacku maxicosi a mala som k tomu taky cierny adapter od phil&tedu. Este ho tusim aj mam doma niekde.

lilaahmmad
12. aug 2017

Mal by niekto na predaj tento kočík?

silesias
12. aug 2017

@lilaahmmad na kedy potrebujes? Ja budem mat plus adaptery a vajicko maxicosi

lilaahmmad
12. aug 2017

@silesias na Slovensku som iba do konca augusta, takze vlastne teraz už, aby som si ho mohla vziať so sebou, keď poletime.

darfi
27. apr 2018

Mam na predaj surodenecky kocik phil teds 4 kolesa. Cena 80 eur. Kocice. Presov osobny odber.

gabci070
19. júl 2018

Ahojte. Nepredávate niekto kočík PT v dobrom stave pre 1 dieťa? Ďakujem 🙌🏻

kms
21. aug 2018

Prosim vas, ako sa nasadzuje vanicka peanut na vibe?