• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

12. augusta 2017 
@darfi Ja mám od tinushka kupeny navigator a som spokojná. Malá ma 8 mesiacov a starší syn 2,5 roka :slight_smile: Mam ho sfotený aj v skupine :slight_smile:
13. nov 2016 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinushka13 Ďakujem za odpoveď, aj mne sa zdá naj navigator kvôli veľkosti, nemá viac ako 60 cm, ale nie nikto ho neponúka ani predeti. sk . Kde ste kupovali prosím?
14. nov 2016 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darfi ja som ho kupovala ako novy kocik v predeti. Ak nepotrebujete novy kocik, tak vam viem pomoct. Vozim kočíky z Anglicka. viem vám doviest Phila ktoreho chcete. kedze je toto UK znacka.. da sa. napíste mi spravu alebo kuk tu : https://www.facebook.com/groups/434876279972689/
14. nov 2016 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predávam minimálne používaný kočík Phil Teds Dot, ako nový za výhodnú cenu, lebo ho nemám kde skladovať. Bližšie info v správe :slight_smile:
16. nov 2016 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, pouzivali ste niektora P&T vibe iba pre jedno dieta - novorodenca? Mam po starsich detoch kocik a nechce sa mi kupovat zbytocne dalsi, lebo sportova cast je v tomto neskor super, len zvazujem ci dokupit vanicku pre babatko, alebo vozit len v ,,sufliku"? Maly sa narodi v juni. Dakujem za odpoved.
1. feb o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matken ahoj moj maly sa narodil v juni a pouzivala som iba "suflik… podla mna vanicka zbytocna. Ked som sla bez kidu tak som maleho otocila hlavickou ku koliesku a strechu preklopila zanho. Som sa smiala ze mam obrneny transporter :wink: a bolo to supeeeer.
1. feb o 11:41  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1. feb o 11:46  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matken pre junove dietatko staci aj "suflik". Ja mam maleho junoveho a vozila som ho v sportaku. ked bolo zle pocasie mala som aj kocik s vanickou. ale na leto postaci
1. feb o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vie tu niekto prosím vas ci je možné na phil and teds vibe na kliknúť aj autosedacku romer ?
a s akými adaptér mi?
21. feb o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinushka13 s fusakotašku Ed
21. feb o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte otázka niekto kto odporučí kde dat alebo zohnať striesku na prídavné sedato na vibe?
Vadí mi ze tam není strieska
21. feb o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekto na predaj adaptéru na phil and teds vibe?na autosedávku maxi cosi peble
22. feb o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miaa19 aká by bola cena?
28. feb o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky vozili ste vo P&T vibe novorodenca bez všetkého? Myslím bez novorodeneckej vložky a vaničky? Ďakujem
6. júl o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silesias ahoj! Vidím, že si mi odpovedala :blush:. A nevadí, že maly nie je úplne na rovnom? Predsa je to take menšie a po bokoch sa zaobluje. Proste nie na rovnom a pevnom ako v klasickej vanicke. Dik!!!!
6. júl o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matken my sme kupili P&T az ked mal mladsi 4 mesiase, tak odvtedy spaval v kociku, a davali sme ho do emitex fusaka a potom uz bez
6. júl o 19:48  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matken ja som ho do troch mesiacov mala v taske, ta je naspodu tvrda a troch mesiacov som dala naspot frote uterak obaleny plienkou. Inak neviem co myslis lebo ja mam vibe a ked to dam nalezato, chrbatik je na rovnom
6. júl o 20:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silesias zajtra odfotím :blush:
6. júl o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mam na predaj drziak na pohar na navigator aj prsiplast original phil teds.
11. júl o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tie co ma mate Navigator, aka autosedacka a adapter na neho mate?
25. júl o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky akú prebalovaciu tasku používate?
7. aug o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka_1 autosedacku maxicosi a mala som k tomu taky cierny adapter od phil&tedu. Este ho tusim aj mam doma niekde.
7. aug o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mal by niekto na predaj tento kočík?
12. aug o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilaahmmad na kedy potrebujes? Ja budem mat plus adaptery a vajicko maxicosi
12. aug o 11:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silesias na Slovensku som iba do konca augusta, takze vlastne teraz už, aby som si ho mohla vziať so sebou, keď poletime.
12. aug o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok