• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

12. augusta 2017 
tj. ten náš výtah mi dává... :frowning2: díky za info, tak uvidíme nějak to dopadne, až prodám svůj současný tak ho koupím...
9. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spetra.....ja viem ako myslis ten vytah...takto sa vyvaza moj svagor, ked kocikuje drobca...on ma totiz brucho riadne......a zmesti sa sposobom ako opisujes..., len treba trosku cviku v tom, ze do vytahu ides opacne a ked koliesko nieje zaaretovane, trosku cviku treba na to....ale da sa to..... :wink:
10. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krisi: tak dneska jsem byla v motercare a porovnavala jsem opet Ptecka :slight_smile: sice jsem poradne prozkoumala Vibe, ale i tak jsem rozhodnuta jit do Dash, i kvuli te cene, vyjde nas o sto liber levneji a libi se mi stylove vic.

Da se ten fusak od Emitexu pouzit jak nahore tak dole v Ptecku? premyslim,ze az budeme ted v CR, ze bych ho treba koupila?
14. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mufinka dole se dá určitě použít a nahoře asi moc ne, to sedátko je dost krátký, já to teda nezkoušela.
15. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristul tak pristi tyden budeme objednavat Dashe, tak jsem zvedava co a jak :slight_smile: budeme kupovat kocir, ten double kit + plastenku a pak k tomu jeste kdyztak dokoupim nejaky ten fusak - ja budu fusak potrebovat prevazne jen pro jedno dite nahore ( protoze az se mimi narodi tak uz bude teplo a mala fusak nebude potrebovat a na dalsi zimu uz ho bude potrebovat zase jen mladsi ditko a pochybuju, ze mala bude ve 3 letech chtit fusak - ale jestli pises, ze pasuje dolu ( teda tim doufam, ze myslis to hlavni sedatko kocaru a ne double kit) tak by to vpodstate melo slouzit tak jak potrebuju - my sice mame fusak ke golfkam, ale je docela kratky, tak premyslim, ze ten emitex by to vyresil
15. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky
docela mě ten kočárek zaujal,a potřebuji od Vás poradit
Pořád nevím ,synovi když se malé narodí bude 1rok a 10 měsíců, myslíte že ten kočár využiji? A jak to bude vypadat když bych chtěla mít mimčo v hluboké korbě?a syn bude sedět kde?
Asi vám připadám blbá,ale já bych to chtěla zjistit a hlavně kde se prodává,jestli jenom přes net
Díky moc za odpovědi
18. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikipolka bude to vypadat takhle:
http://www.babydracek.com/images/sklady_podrobnosti/pt-siblingbMID.jpg
Starší dítě nahoře a ml. pod ním :wink: já mám věk. rozdíl 1 rok a 6 měs. a doporučuju :slight_smile:

Kde se prodává to těžko říct, třeba u nás ve městě v obchodě ho mají, ale koupila jsem ho přes net, pomalu o 9tis. levněji levnější verzi teda :wink:
18. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krista děkuji za odpovědi a ještě bych se zeptala,kde jsi ho koupila ty přes net a co přesně pro dvě děti budu potřebovat ke kočárku koupit
děkuji
18. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kik: urcite ho na tak maly vekovy rozdil vyuzijes, u nas bude vekovy rozdil 2roky a mesic a uz ho mame porizeny taky, nase mala venku moc chodit nevydrzi, takze se bude hodit.

Kristi: dneska uz jsem se nedostala k nafoceni kocaru - probirala jsem detske veci takze to nafotim az zitra dopoledne, mala bude rano u tchyne tak na to bude cas :slight_smile: tak pak prihodim ty fotecky :slight_smile:
18. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikiponka odkaz ti pošlu do IP a pro novorozence a batole budeš potřebovat:
- kočárek
- double kit
- vložnou tašku (já používám jen fusak)

Mufinka tak už se těším na fotky :slight_smile:
19. nov 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a vlastně bych koupila i pláštěnku :wink: já teda mám neoriginální z golfek a pasuje mi super :dizzy_face:
19. nov 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krista děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikipolka nemáš zač, tak se potom ozvi jestli jste ho koupiili :slight_smile:
19. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kik: souhlasim s kristou, ze radeji nez tu vloznou tasku je lepsi poridit fusak - do te vlozne tasky se ti dite vejde maximalne par tydnu - jsou to podle me vyhozene penize. My budeme ke kocaru taky porizovat jen fusak.
19. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak na nás už kočárek (Vibe) čeká na poště, se těším :dizzy_face:
a jsem asi naivka, když jsem myslela, že tam bude novoušek mít i vložnou tašku i fusak co? tolik místa tam asi nebude, ale to je fuk, tašku stejně mám půjčenou neoriginální, tak potom vyzkoušíme a uvidíme.
19. nov 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petapi já slyšela že tam jiná taška než originál nejde :sweat_smile: a do tašky se ti fusak bohužel prý nevejde, já nemám vyzkoušeno, ale říkala mi to jiná maminka :wink:
19. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj určo to chce zkusit, ale o pár stránek dozadu jedna kočka píše, že nemá origoš tašku a v poho, proto jsem ji zatím nekupovala s tím, že vyzkouším, co udělá ta půjčená a pak se prostě zařídíme, jestli s taškou nebo ne :wink:
19. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No však jo, ty originál věci jsou strašně předražený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do vibu sa uplne vpohode vojde taska CONCORD .... je velka a priestranna... my mame velke babo a snad to v taske vydrzime celu zimu.
Maju na tie tasky teraz akciu a je vazne dobra... vyteplena ..uplne podla mna nahradza fusak.

Original taska je malicka..nam by sa do nej nezmestil ani ked sme sli z porodnice :sunglasses:
20. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...

my mame original tasku P&T...mala sa narodila 2500g, zaciatkom marca.....ja som ju von nosievala zababusenu, nakolko si nevedela udrzat teplo dost dlho.......do tasky som v pohode vlozila fusak P&T, a ona bola zabalena este aj v deke a zmestila sa v pohode....potom som ju v taske este nosila do juna, cize 4 mesiace, potom som s tym sekla....nechcela byt v kociariku bez tasky, ale uz bolo teplo, tak som pritvrdila.......ale bola drobna....

sestra ma tiez P&T origos tasku, fusak unitex ci ako sa to vola....ten co sa da odobrat dolna cast a pasuje aj do vajicka....ona maleho nosi v taske, v ktorej ma fusak s odobratou spodnou castou......a v pohode...maly je spokojny a to ma cez cez 4,5 kg......
20. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vibe je sirsi.....a aj ta taska mi pride vacsia ako do sp-cka... :wink:
20. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my už jej doma máme a vejde se i taška emitex s fusakem emitex a v zimní bundě oblečeným medvědem :sweat_smile:
a kočárek je fakt super, akorát si teda budu muset zvykat na 3kolku no, ale to se poddá :slight_smile:
20. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
premyslim jestli poridit treba teda neorigos tasku, kdyz rikate, ze se tam vejde ? i kdyz mi mame dashe a budeme mit mimi konec brezna, tak mi prijde, ze to nevyuzijeme...?

Peta muzes hodit nejaky odkaz na tu emitex tasku? ze bych se po ni taky podivala
20. nov 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ráda bych se zeptala, taky máme kočárek Phil....vy používáte pro novorozence přímo fusak do té kapsy (pod staršího sourozence)? My používáme neoriginální tašku graco z našeho dřívějšího kočárku a pasuje tam, sice hodně natěsno, ale vejde se....
A pak bych se ještě ráda zeptala, jestli se dá pořídit nějaký nánožník pro starší dítě nebo jak se to řeší v zimě? :confused:
21. nov 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petapi: pasuje tam vlozna taska teutonia a dokonca i vanicka z chicca (predosleho kociku) co sa mi ani verit nechcelo no predsa, a do nich v poho napasujeme fusak a kooopec miesta pre mimco ... uz len vyskusat :slight_smile:
21. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam fakt dost prostoru, tak jak vidno se tam vejde jakákoliv taška :sweat_smile:
mufi, já mám konkrétně tuto celou černou http://www.babylife.cz/tasky-ke-kocarkum/emitex-univerzalni-prenosna-taska
nánožník dělá emitex taky univerzální, ale jestli se vejde netuším...
21. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:

Mufinka koukám, že jsi dodala fotky - super! :slight_smile:

Beranek já to zkoušela bez nánožníku a to by tam staršímu dítěti byla podle mě zima, tak mám nánožník z golfek, vypadá takhle:
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090426/01/f1916374.jpg

A kdybych ho neměla tak se asi domluvím s jednou paní na MMB co šije vložky, nánožníky a různé příslušenství pro kočárky :slight_smile:
21. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj na tu paní jsem zapomněla, ale taky na ni mám odkaz :slight_smile:
21. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nanoznikem myslite fusak??? ja vzdycky nevim co to jako nanoznik ma byt :sweat_smile:
21. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nene nánožník je jakoby takovej kryt ještě na kočárek, který zakrývá nohy, není pod dítětem, většinou bývá origoš u kočárků, ale PT ho nemají no
21. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok