• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

11. júla 2017 
@tinkalinka já bych řekla že vajíčka se nedá nacvaknout, ale jsou na to nějaký pásky kterýma se uchytí a starší dítko asi dolu na double kit, ale úplně jistá si tím nejsem :sweat_smile: :unamused:

Paráda s tou stříškou, ale očekávám taky zdražení :grinning:
21. okt 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkalinka ahoj, urcite sa da. my mame Sport a dokupili sme orifinal vajicko Phil and Teds a k tomu aj adapter :slight_smile: Takze ked budem mat malu v aute vo vajicku, vyberiem ju, nasadim na adapter a starsiu posadim do double kitu :sunglasses: a skus si pozriet malvika, myslim ze ten ma viac typov Philov.
21. okt 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky za tipy k nanozniku EMITEX:slight_smile:, asi do nej taky pujdu... a kdyz vozite ve verzi za sebou,tak to mladsi dite v DK mate jen ve fusaku? Bez nanozniku? Je to veda::slight_smile:
@romule ja mam mladsi narozenou letos v unoru a vozila jsem ji ve vlozne tasce,do ni jsem dala zkracenou verzi fusaku EMitex Combi a vesla se v pohode do dubna, a to byla velka...
22. okt 2010 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romule prosím tě, jaký tp phila máte a jaký nánožník - který tip jste objednávali? ted jsem totiž vyzkoušela ten původní náš a zjistila jsem v praxi, že je dceři nahoře krátký - fouká na ni až moc. díky.

a taky se přidávám k otázce - co s mimi dole? zatím mám malé, takže je v torubě, ale předpokládám, že celou dobu se tam nevejde. takže ji dám nahoru a fusak od emitexu nebo jané - ale co dole? když tam budu mít starší nebo mladší? jak to řešit? jen deka?
22. okt 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviem ci to sem niekto pisal, ale nevie mi poradit kde v Bratislave by som si mohla kocik PT pozriet a vyskusat?dcerka ma rok a v aprili pribudne dalsi kus takze pomaly rozmyslam kde ich naskladam :grinning:
22. okt 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romule podla mna moze byt tak male mimco bez tasky...pokial bude mat hlavicku dobre "zaizolovanu" vo fusaku (napr stiahnuty fusak do kukly alebo ciastocne prevysujuci za hlavkou), a ked mas vzadu ten igelit.... a tiez, ked hore sedi druhy drobec, ktory ma prikryte nozky, tak vlastne cloni ten otvor medzi doublekitom a hl.sedadlom, cize ani z tamdial tak netaha....moj maly je novembrovy, sice sme vtedy jazdili v klasika hlbokom, ale tu tasku som mu nedavala a bol len vo fusaku, lebo inak sa velmi potil a mal tam strasne horuco, a to som ho obliekala dost lahko...

@romcatko predpokladam, ze sa bavime o tomto: Emitex - trojkolka a takto vyzera
http://www.emitex.cz/k-nanozniky.php
22. okt 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ten nanoznik je na zimu, ako fusak, alebo take niečo? Či je to len nejaká tenis látka?
22. okt 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, potrebujem poradit, mam dvojicky a chcela by som phila ale neviem sa rozhodnut :unamused: nemam velmi cas studovat rozdiely :frowning2:
22. okt 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulqa07 na dvojčátka tu měla Phila @hviezda22 ale kočárek prodala protože jí nevyhovoval, zkus se jí zeptat na reference :wink:

@romcatko já bych řekla že zimu přečkáte dobře, náš Luky (nar. 18.9.) byl v troubě přes celou zimu až do jara, kdy chtěl už sám sedět a spinkal jen doma v postýlce, tak jsme přešli na sezení za sebou :wink: a dole já vozím starší když už a v těch mrazech to vidím na tlustou deku, ona stejně bude vystupovat, nastupovat ... zatím v praxi nevím, dneska jsme byli venku, byl mráz (-1 stupeň) ale brali jsme jen golfky, malej ve fusaku s nánožníkem a malá zateplený kalhoty a bundu a ťapkala :wink:
22. okt 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arrett já mám nánožník takovou silnější látku tvrdou, určitě to neni dost teplý aby pod tím dítě už nic nemělo.
22. okt 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista Samočistící schopnost znamená, že se všechna špína hned nezažere do kočárku :grinning: Nicméně už je to jedno. Budem mít červený, jelikož na jakoukoliv jinou barvu bychom museli 6 týdnů čekat, což je kapánek na houby, vzhledem k tomu, že za měsíc rodím :wink:
22. okt 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amabilis aha já vůbec nevěděla co si pod tím mám představit a nevím jak to má ten můj, mám Classic červený, vždycky jsem z něj všechno dostala, musím teda zaklepat :wink: hodilo by se mi sundat košík a nožičky, ale tam to špatně udělali a šroub se protáčí, takže tam to asi budu muset drhnout ručně nějak :unamused: tam je to zrovna nejvíc špinavý a po zimně to nechci ani vidět :zipper_mouth:
22. okt 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amabilis cerveny je pekny- na druhou stranu nevyrazis hned po porodu, bude zima a tak...
22. okt 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zas taková zima nebude :slight_smile: A hlavně už se nemůžu dočkat až rozbouřím vody našeho maloměsta :grinning: Prostě včera bylo pozdě :sweat_smile:
22. okt 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista Já když vidím, jak furt vypadá sporťák i golfáč... Prostě hrůza, nevím, po kom to prasátko je. Tuhle jedl banán a když jsem ho doma z kočáru vyndala, tak jsem zjistila, že mu půlka upadla a on na ní celou dobu seděl :confounded:
22. okt 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amabilis jo tak banán je hodně blbej a nejde dolů :confounded: to jsem radši dětem do kočárku ani nedávala, dostanou max. rohlík a ten jde dolů dobře :sweat_smile: jinak se mi blbě čistí ten potah ručně protože jak nerovnoměrně usychá tak se na něm dělají fleky :frowning2: a vypadá to jako počůraný :rolling_eyes: ale když to vyperu v pračce a dám uschnout na sluníčko a chodím různě otáčet a dám si pozor aby se jednotlivý části nedotýkaly (aby někde nebylo moc vody na jednom místě) tak to jde :sweat_smile: to jsem takhle jednou sušila celý den, otáčela a večer přišel manžel a hodil mi to dovnitř na sušák jen tak jak ho napadlo, obtisklo se to a bylo to flekatý, no já jsem zuřila, takže druhý den odznova :confounded:

Jinak já tu červenou taky nechtěla, ale classic se jinak nedělá a já chtěla ten kočárek co nejlevněji, ojetý se prodávali skoro za stejnou cenu tak padla volba na něj :wink:
22. okt 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji za rady amám další otázky :grinning: u pláštěnky na SP mám dole u té černé špice takový silný pruh plastu - je to s pláštěnkou spojené. ale jánepochopila k čemu to je? mám to nějak podvléct pod to kolečko nebo jak?
a druhá - u držadla je delší černý pás volně visící dolů - to taky nechápu jeho účel... díky.
24. okt 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcatko pláštěnku nemám tak neporadím ale ten černý pás visící dolů je na ruku, taková pojistka, aby ti kočárek nikde neujel :wink: já ho sundala :wink:
24. okt 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcatko ten plast na plastenke sluzi ako vystuz, cize nedavaj to pod koliesko, ale prehni dovnutra, plastenku zacvakni s cvokami a ten plast by ti mal drzat tu ciernu cast trosku od noziciek dietata, aby tam len tak nevysel.... :wink: ...no a ten popruh na rukovati je ako pise krista....ako poistka, aby ti kocik neusiel...ale ja som to pozivala aj ako drziak pre malu (starsie dieta) ked nechcela sediet v kociku, tak sa nemusela drzat na rusnej ceste kocika, ale drzala sa toho popruhu a pekne vedla mna kracala..... :wink:
24. okt 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981
@krista děkuji vám moc za informaci. :slight_smile:
ted ještě budu řešit ten nánožník. pěkně jsem tu mátla, že mi tam pasuje ten emitex na golfky. budu muset vyzkoušet ten emitex na trojkolku.
24. okt 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska86
prosím te, který tip PaT máš? my sport, tak mi jde o to, zda je to stejné nebo jiné. díky.
24. okt 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcatko ahoj, ano, tiez mam sport....ten emitex na trojkolky mam pre dceru (3r.), a ako druhy nanoznik mam este z predosleho maleho sportaka, ten pouzivam uz len pre syna, lebo je o dost mensi, ale zasa pasujeperfektne dole na doublekit ...ale ten emitexovy sedi na phila ovela lepsie a je dost velky...
25. okt 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska86 díky moc, já mám taky malý z golfek, ale ten nějak nemám kde upnout- jak má phil látku kolem tyček a ty gumičky na zapínání jsou u toho mého nánožníkuděsně krátké. a celý mi připadá krátký.
25. okt 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcatko mám PT Vibe a nánožník emitex na trojkolky. Zkoušela jsem v prodejně i nánožník Emitex na golfky, ale ten byl malý. Tento na trojkolky je dostatečně velký, můžu pod něj dát ještě i deku, pokud je velká zima a vysoký je dost, na dceru nefouká. Když si vzpomenu, vložím sem foto pro představu.
25. okt 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska86
@romule
holky díky moc za radu. Ještě jsem koukala - kam se ten nánožník dá upnout? Protože u PT sport je vlastně na celé té boční stěně látka jak je tam přidělaný kočárek :unamused: jediné comě napadlo je za tu tyčku u boudičky? nějak nevím.
25. okt 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj všem,
taky máme Phila,konkrétně sport.
nánožník: emitexový na velké trojkolky jsem nedávno prodala,vám se opravdu osvědčil? mě přišel hrozně veliký,nebo hlavně široký,jak je ten phil otevřený,tak ten nánožník vypadal bachratě. a byl navíc hrozně nízko.(pokusím se sem vložit foto) nevíte o něčem jiném,než o emitexu?

vložná taška: minulou zimu jsem vozila úplně malé mimi jen ve fusaku od emitexu (v takové té zavinovačce) a stačilo to.Ono tam je v kukani dost teplo,myslím,že vložná taška fakt není potřeba

stříška: nemá někdo vychytanou stříšku u double kitu na phila sport? (koukala jsem nastránky,ty nové phily tam stříšku mají,ale nebudu si kupovat kvůli toho nový kočár) chybějící stříška u DK je asi to jediné,co bych kočáru vytkla.vadí mi,že je tam mimino takové otevřené,v zimě si to nějak nedovedu představit :unamused:
26. okt 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siloe není to tak dávno co jsme tu stříšku řešily, holky říkaly z čeho si to dělaly, já jsem si taky vyrobila svou :wink: zkusím pohledat a hodím ti stránku kde se to řešilo.
26. okt 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo,ještě to zmíněné foto toho nánožníku,snad to je dobře vidět,co mám na mysli,lepší fotku nemám. je tam vidět,jak je to nízko,dalo by se to připnout i kolem boudy,ale to by zas bylo neúměrně vysoko.no prostě tak či tak to vypadá nepřirozeně :confounded:

kristo: to bych byla moc ráda,kdybys to našla.stříšku nutně potřebujem :slight_smile:..myslela jsem původně koupit sluneční clonu na autosedačku,ale ta vypadá,že je moc veliká.uvítám lepší nápad :slight_smile:
26. okt 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje stříška je tady, našla jsem stříšku z autosedačky :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kocik-phil-a-teds/?post=last&collapse=true&page=28
26. okt 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok