Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

krista
21. okt 2010

@tinkalinka já bych řekla že vajíčka se nedá nacvaknout, ale jsou na to nějaký pásky kterýma se uchytí a starší dítko asi dolu na double kit, ale úplně jistá si tím nejsem 😅 😒

Paráda s tou stříškou, ale očekávám taky zdražení 😀

drobec33
21. okt 2010

@tinkalinka ahoj, urcite sa da. my mame Sport a dokupili sme orifinal vajicko Phil and Teds a k tomu aj adapter 🙂 Takze ked budem mat malu v aute vo vajicku, vyberiem ju, nasadim na adapter a starsiu posadim do double kitu 😎 a skus si pozriet malvika, myslim ze ten ma viac typov Philov.

pazhitka
21. okt 2010

Diky za tipy k nanozniku EMITEX🙂, asi do nej taky pujdu... a kdyz vozite ve verzi za sebou,tak to mladsi dite v DK mate jen ve fusaku? Bez nanozniku? Je to veda:🙂
@romule ja mam mladsi narozenou letos v unoru a vozila jsem ji ve vlozne tasce,do ni jsem dala zkracenou verzi fusaku EMitex Combi a vesla se v pohode do dubna, a to byla velka...

romcatko
22. okt 2010

@romule prosím tě, jaký tp phila máte a jaký nánožník - který tip jste objednávali? ted jsem totiž vyzkoušela ten původní náš a zjistila jsem v praxi, že je dceři nahoře krátký - fouká na ni až moc. díky.

a taky se přidávám k otázce - co s mimi dole? zatím mám malé, takže je v torubě, ale předpokládám, že celou dobu se tam nevejde. takže ji dám nahoru a fusak od emitexu nebo jané - ale co dole? když tam budu mít starší nebo mladší? jak to řešit? jen deka?

kacka123
22. okt 2010

ahojte, neviem ci to sem niekto pisal, ale nevie mi poradit kde v Bratislave by som si mohla kocik PT pozriet a vyskusat?dcerka ma rok a v aprili pribudne dalsi kus takze pomaly rozmyslam kde ich naskladam 😀

petruska86
22. okt 2010

@romule podla mna moze byt tak male mimco bez tasky...pokial bude mat hlavicku dobre "zaizolovanu" vo fusaku (napr stiahnuty fusak do kukly alebo ciastocne prevysujuci za hlavkou), a ked mas vzadu ten igelit.... a tiez, ked hore sedi druhy drobec, ktory ma prikryte nozky, tak vlastne cloni ten otvor medzi doublekitom a hl.sedadlom, cize ani z tamdial tak netaha....moj maly je novembrovy, sice sme vtedy jazdili v klasika hlbokom, ale tu tasku som mu nedavala a bol len vo fusaku, lebo inak sa velmi potil a mal tam strasne horuco, a to som ho obliekala dost lahko...

@romcatko predpokladam, ze sa bavime o tomto: Emitex - trojkolka a takto vyzera
http://www.emitex.cz/k-nanozniky.php

arrett
22. okt 2010

Baby, ten nanoznik je na zimu, ako fusak, alebo take niečo? Či je to len nejaká tenis látka?

janulqa07
22. okt 2010

ahojte maminky, potrebujem poradit, mam dvojicky a chcela by som phila ale neviem sa rozhodnut 😒 nemam velmi cas studovat rozdiely ☹

krista
22. okt 2010

@janulqa07 na dvojčátka tu měla Phila @hviezda22 ale kočárek prodala protože jí nevyhovoval, zkus se jí zeptat na reference 😉

@romcatko já bych řekla že zimu přečkáte dobře, náš Luky (nar. 18.9.) byl v troubě přes celou zimu až do jara, kdy chtěl už sám sedět a spinkal jen doma v postýlce, tak jsme přešli na sezení za sebou 😉 a dole já vozím starší když už a v těch mrazech to vidím na tlustou deku, ona stejně bude vystupovat, nastupovat ... zatím v praxi nevím, dneska jsme byli venku, byl mráz (-1 stupeň) ale brali jsme jen golfky, malej ve fusaku s nánožníkem a malá zateplený kalhoty a bundu a ťapkala 😉

krista
22. okt 2010

@arrett já mám nánožník takovou silnější látku tvrdou, určitě to neni dost teplý aby pod tím dítě už nic nemělo.

amabilis
22. okt 2010

@krista Samočistící schopnost znamená, že se všechna špína hned nezažere do kočárku 😀 Nicméně už je to jedno. Budem mít červený, jelikož na jakoukoliv jinou barvu bychom museli 6 týdnů čekat, což je kapánek na houby, vzhledem k tomu, že za měsíc rodím 😉

krista
22. okt 2010

@amabilis aha já vůbec nevěděla co si pod tím mám představit a nevím jak to má ten můj, mám Classic červený, vždycky jsem z něj všechno dostala, musím teda zaklepat 😉 hodilo by se mi sundat košík a nožičky, ale tam to špatně udělali a šroub se protáčí, takže tam to asi budu muset drhnout ručně nějak 😒 tam je to zrovna nejvíc špinavý a po zimně to nechci ani vidět 🤐

pazhitka
22. okt 2010

@amabilis cerveny je pekny- na druhou stranu nevyrazis hned po porodu, bude zima a tak...

amabilis
22. okt 2010

Zas taková zima nebude 🙂 A hlavně už se nemůžu dočkat až rozbouřím vody našeho maloměsta 😀 Prostě včera bylo pozdě 😅

amabilis
22. okt 2010

@krista Já když vidím, jak furt vypadá sporťák i golfáč... Prostě hrůza, nevím, po kom to prasátko je. Tuhle jedl banán a když jsem ho doma z kočáru vyndala, tak jsem zjistila, že mu půlka upadla a on na ní celou dobu seděl 😖

krista
22. okt 2010

@amabilis jo tak banán je hodně blbej a nejde dolů 😖 to jsem radši dětem do kočárku ani nedávala, dostanou max. rohlík a ten jde dolů dobře 😅 jinak se mi blbě čistí ten potah ručně protože jak nerovnoměrně usychá tak se na něm dělají fleky ☹ a vypadá to jako počůraný 🙄 ale když to vyperu v pračce a dám uschnout na sluníčko a chodím různě otáčet a dám si pozor aby se jednotlivý části nedotýkaly (aby někde nebylo moc vody na jednom místě) tak to jde 😅 to jsem takhle jednou sušila celý den, otáčela a večer přišel manžel a hodil mi to dovnitř na sušák jen tak jak ho napadlo, obtisklo se to a bylo to flekatý, no já jsem zuřila, takže druhý den odznova 😖

Jinak já tu červenou taky nechtěla, ale classic se jinak nedělá a já chtěla ten kočárek co nejlevněji, ojetý se prodávali skoro za stejnou cenu tak padla volba na něj 😉

romcatko
24. okt 2010

Děkuji za rady amám další otázky 😀 u pláštěnky na SP mám dole u té černé špice takový silný pruh plastu - je to s pláštěnkou spojené. ale jánepochopila k čemu to je? mám to nějak podvléct pod to kolečko nebo jak?
a druhá - u držadla je delší černý pás volně visící dolů - to taky nechápu jeho účel... díky.

krista
24. okt 2010

@romcatko pláštěnku nemám tak neporadím ale ten černý pás visící dolů je na ruku, taková pojistka, aby ti kočárek nikde neujel 😉 já ho sundala 😉

sophie1981
24. okt 2010

@romcatko ten plast na plastenke sluzi ako vystuz, cize nedavaj to pod koliesko, ale prehni dovnutra, plastenku zacvakni s cvokami a ten plast by ti mal drzat tu ciernu cast trosku od noziciek dietata, aby tam len tak nevysel.... 😉 ...no a ten popruh na rukovati je ako pise krista....ako poistka, aby ti kocik neusiel...ale ja som to pozivala aj ako drziak pre malu (starsie dieta) ked nechcela sediet v kociku, tak sa nemusela drzat na rusnej ceste kocika, ale drzala sa toho popruhu a pekne vedla mna kracala..... 😉

romcatko
24. okt 2010

@sophie1981
@krista děkuji vám moc za informaci. 🙂
ted ještě budu řešit ten nánožník. pěkně jsem tu mátla, že mi tam pasuje ten emitex na golfky. budu muset vyzkoušet ten emitex na trojkolku.

romcatko
24. okt 2010

@petruska86
prosím te, který tip PaT máš? my sport, tak mi jde o to, zda je to stejné nebo jiné. díky.

petruska86
25. okt 2010

@romcatko ahoj, ano, tiez mam sport....ten emitex na trojkolky mam pre dceru (3r.), a ako druhy nanoznik mam este z predosleho maleho sportaka, ten pouzivam uz len pre syna, lebo je o dost mensi, ale zasa pasujeperfektne dole na doublekit ...ale ten emitexovy sedi na phila ovela lepsie a je dost velky...

romcatko
25. okt 2010

@petruska86 díky moc, já mám taky malý z golfek, ale ten nějak nemám kde upnout- jak má phil látku kolem tyček a ty gumičky na zapínání jsou u toho mého nánožníkuděsně krátké. a celý mi připadá krátký.

romule
25. okt 2010

@romcatko mám PT Vibe a nánožník emitex na trojkolky. Zkoušela jsem v prodejně i nánožník Emitex na golfky, ale ten byl malý. Tento na trojkolky je dostatečně velký, můžu pod něj dát ještě i deku, pokud je velká zima a vysoký je dost, na dceru nefouká. Když si vzpomenu, vložím sem foto pro představu.

romcatko
25. okt 2010

@petruska86
@romule
holky díky moc za radu. Ještě jsem koukala - kam se ten nánožník dá upnout? Protože u PT sport je vlastně na celé té boční stěně látka jak je tam přidělaný kočárek 😒 jediné comě napadlo je za tu tyčku u boudičky? nějak nevím.

siloe
26. okt 2010

ahoj všem,
taky máme Phila,konkrétně sport.
nánožník: emitexový na velké trojkolky jsem nedávno prodala,vám se opravdu osvědčil? mě přišel hrozně veliký,nebo hlavně široký,jak je ten phil otevřený,tak ten nánožník vypadal bachratě. a byl navíc hrozně nízko.(pokusím se sem vložit foto) nevíte o něčem jiném,než o emitexu?

vložná taška: minulou zimu jsem vozila úplně malé mimi jen ve fusaku od emitexu (v takové té zavinovačce) a stačilo to.Ono tam je v kukani dost teplo,myslím,že vložná taška fakt není potřeba

stříška: nemá někdo vychytanou stříšku u double kitu na phila sport? (koukala jsem nastránky,ty nové phily tam stříšku mají,ale nebudu si kupovat kvůli toho nový kočár) chybějící stříška u DK je asi to jediné,co bych kočáru vytkla.vadí mi,že je tam mimino takové otevřené,v zimě si to nějak nedovedu představit 😒

krista
26. okt 2010

@siloe není to tak dávno co jsme tu stříšku řešily, holky říkaly z čeho si to dělaly, já jsem si taky vyrobila svou 😉 zkusím pohledat a hodím ti stránku kde se to řešilo.

siloe
26. okt 2010

jo,ještě to zmíněné foto toho nánožníku,snad to je dobře vidět,co mám na mysli,lepší fotku nemám. je tam vidět,jak je to nízko,dalo by se to připnout i kolem boudy,ale to by zas bylo neúměrně vysoko.no prostě tak či tak to vypadá nepřirozeně 😖

kristo: to bych byla moc ráda,kdybys to našla.stříšku nutně potřebujem 🙂..myslela jsem původně koupit sluneční clonu na autosedačku,ale ta vypadá,že je moc veliká.uvítám lepší nápad 🙂

krista
26. okt 2010

Moje stříška je tady, našla jsem stříšku z autosedačky 😅
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kocik-ph...