• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

12. augusta 2017 
ja som si nasla tu na koniku ponuku toho cierno sedeho Sportu, tak ho zoberiem...ale nie je k nemu pridavne sedatko ani ten igelitovy kryt pre novorodenca. Volala som do predeti, ze objednanie sedatka trva 3 mesiace :angry: a ten kryt nemaju :frowning2: Nepredavate niekto doublekit sport v ciernej farbe? Alebo ten kryt na babo? Skusim este cez malvik.cz No uvidime. V predeti maju sedatko len cerveno sive - to by vyzeralo asi divne dvojfarebny kocik, vsak? :slight_smile:
12. jan 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo nepredavate niekto aj cierny cocoon na sport?
12. jan 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lady_gaga ja mam sp, ale ako opisujes ten problem, tak mi to pripomina problem dashu a jeho brzdy...jedine zreklamovat.....nic ine s tym asi nespravis....preto som ja zastancom klasicke noznej brzdy, aj ked je pravda, ze kym sa na spcku ta nozna "rozjazdi", tak to trochu trva.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@martinex vidis, ja mam zasa cerveny coccon...si si mala zohnat cerveny sp.... :grinning:
12. jan 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981 to asi nebolo mne,kedze este nemam ziaden PT :sunglasses:
12. jan 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo asi pre mna :slight_smile: a sophie ty predavas cocoon?
12. jan 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi26 no, mam kamosku co predava cerveny cocoon...
12. jan 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a za aku cenu? Na nete som videla jeden za 15 eur.. :slight_smile: na bazosi som nasla aj taky bielo cierny, ale tam sa nikto neozval..
12. jan 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi26 myslim, ze tiez pytala okolo 15 eciek.....musim jej napisat...dam hned vediet....len ten cerveny bude vyzerat asi dost komicky v cierno sivej verzii....s cervenym DK.... :grinning:
12. jan 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie to rob si srandu :grinning: ...ved ten cocoon ani nevidno, ci hej? A ten doublekit netusim ako poriesim..nemate niekto nejaku cesku alebo rakusku stranku, kde by sa dal zohnat? Alebo kamaratov v UK? :wink: Uz o pol hodku budem mat kocik doma a nemam doublekit :frowning2: Ten z Dashu nepojde na sport?
12. jan 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi26 myslim, ze nebude pasovat...inac by to na strankach nebolo rozdelene ze DK, dash, sp, classic...ale volalo by sa to DK univerzal....a ked budes mat kocik v zlozeno novorodenec a dieta hore, tak ten cocoon nebude vidiet, takze si v pohode...pisala som kamoske, ci este stale ma na predaj, tak da vediet co najskor.....
12. jan 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mam PT Sport cierno sedy doma jupii :slight_smile: je pekny a fakt ma super stabilnu konstrukciu. Je dost uzky co sa tyka sedenia, ale moja dvojrocna sa tam v pohode zmestila, vyzera pohodlne.Nemam k nemu navod, tak som pozerala video na youtube...ta strieska - to tie cvoky sa musia zkazdym odopnut, ked to chcem sklopit do zadu? ovlada sa lahko, teda zatial prazdny..len mi chyba to perovanie, bola som zvyknuta na bumbleride, ze bol krasne makky. Ale na nase chodniky postaci. Uz len zohnat doublekit, uz som pisala do ciech a rakuska, tak dufam, ze dostanem pozitivnu odpoved. Sophie spytaj sa na ten cocoon. martinex skus pozriet explorer vo viedni na bambani.at oni sa specializuju na PT.
12. jan 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi26 inak, nie je tento tvoj "nový" kočík náhodou od pani z Jura (ktorá ho predáva kamoške)? :wink:
12. jan 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magimary neviem ci je z Jura, myslim, ze Petrzalky..Bolo to trochu chaosne, ale nakoniec som si ho vybrala na poste. Ale je v dobrom stave a vyzera celkom zachovalo. Uz len nech mam tie doplnky...
13. jan 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi26 kolko si za neho dala? kludne napis do IP
a idem pozriet tu rakusku stranku...
@magimary ty mas ten Obaby,ze? si s nim spokojna? je v pohode?
13. jan 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna stal len ten sportovy s doplnkami ako plastenka, madlo, podlozka do kocika a cestovna taska na kocik 200 eur. To sedatko ma este vyjde najmenej 75 eur. Ale do 300 sa hadam zmestim teda celkovo. Videla som tu ponuky aj tych modrych grafitti a cervenych, ale mne sa najviac paci cierna, tak ja som spokojna. Vsetky kociky som mala cierne doteraz, lebo dievcatko som mohla obliect do hocicoho a ladilo to :slight_smile: Martinex porozmyslaj ci pojdes do noveho, lebo ked ho budes predavat nedostanes za nho viac ako polovicu povodnej ceny.
13. jan 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi26 do noveho by som isla len akby som kupovala ten Obaby....inak novy mi netreba,na tom si nezalezi.. aj ked najradsej by som chcela explorer a ten som pouzivany nenasla...takze stale hladam..ale este mi to neponahla :slight_smile:
13. jan 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinex ten exporer je teraz iba novinkou, tak asi este nebude v bazaroch. Ale skus pozriet cesky mimibazar, tam jedna prazacka predava PT Dash za 10 000 CK este v zaruke, co je super - skoda ze som to nasla az dnes :wink: mozn by ti h poslala, alebo si urobte vylet do Prahy...
13. jan 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex som s ním spokojná, veľmi :slight_smile: , na naše ma vyšiel 304€ (ale to už bolo aj s takým "všimným", čo mi ho pirviezli až sem), inak stál 229Ł :wink:

@zuzi26 , pýtam sa preto, že ja som si ho bola niekoľkokrát okuknúť a rozhodovala som sa medzi týmto tvojim a mojim O´baby :wink: , len v čase keď som ho skúšala ja, bol ešte aj s prídavným sedátkom, no keď som ho napokon nevzala pani predala DK a potom aj zvlášť kočík do Blavy a tá pani z BA ho teraz zase hneď predávala...
takže, tvoj kočík mám vyskúšaný :wink: (no, nám sa napokon zdal v tom sedení príliš úzky-hoci teda máme drobca-ale mužík povedal, že by to mohlo byť na úkor komfortu malého :wink:
13. jan 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi26 popozeram pripadne aj rakuske stranky,mozno nieco najdem... ale ako vravim,este mi netreba,teaz sa budeme stahovat,tak by som ho aj tak nemala kam dat..a najprv chcem svoj sportak predat
@magimary a ten nanoznik ma plastovy ako explorer ci latkovy?
13. jan 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex , myslíš to, čo je nad predným kolesom, pod nôžkami dieťatka?
nie je to látka, je to taký umývateľná hrubá textilná ako to nazvať (?)-fólia?
také skrátka ľahko umývateľné poplastované niečo (ako keby "plastová" koža :sweat_smile: ), skrátka nie je to tvrdé ako plast, ale je to plastické :sweat_smile: vyjadrujem sa ako tatár, ale snáď pochopíš :sweat_smile:
13. jan 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary jasne chapem...ja len preto,aby som to nemusela kazdy tyzden prat :grinning:
tak dik za info...asi poriesim tento,sak novy stoji to co jazdeni PT...a za tych 304€ si mala komplet,aj DK aj plastenku? ci aj cocoon?
13. jan 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex všetko, okrem cocoon-u (ten som teraz dokúpila čierny P&T na MMB za 30€, úplne ako nový),
ale v príslušenstve bolo:
-pumpa
-prídavné sedátko
-pláštenka
-nánožník (prešitý, pevný, skvelý aj bez fusaku v pohode, kým nie je treskúca zima)
-trojzložková strecha (kombinovaná, odnímateľná, zväčšovacia)
-slnečná clona v strieške
-dodatkové polstrovanie okolo hlavičky menšieho (ale i v´äčšieho :sweat_smile: ) dieťatka, flexibilne prispôsobiteľné
-štuplíky na otvory, ak nemáš nasadené madlo
-madlo :wink:
13. jan 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary no jaka parada...a cez aku stranku si ho objednavala? cez mothercare alebo kiddycare?
13. jan 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex mala som vyhliadnuté dve-
buď "kiddycare" (249Ł) alebo "enterprise" (229Ł) a vyšlo nám to na tejto druhej :wink:
13. jan 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex hej, hej, a je tam v troch farebných prevedeniach-v kombinácii s červenou, zelenou a celý čierny (ten sa najviac podobá na P&T :wink: ) :slight_smile:
13. jan 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magimary tak ten nas kocik ma teda dlhu historiu :grinning: inak ta mamina z BA ho uz medzitym predala inej mamine do Nitry, no chaos a ta ho nechcela bez doublekitu, tak skoncil u mna. Uz som si nasla cez cesky mimibazar mi poslu doublekit, vyjde ma asi 95 eur :( ale co uz budem ho mat na dobierku a rychlo. Magimary ak mas cas a kontakty, tak jasne chod do toho Obaby, ja by som nevahala, ale uz som surne potrebovala riesit nasu situaciu, tak mam PT. Magimary mne sa nezda uzky, on sa tak rozsiruje hore a je hlboko posadeny, ja som prekvapena aky je pohodlny aj kedvyzera fakt uzko...a nemam nejaku chudulinku triesocku doma :slight_smile:
13. jan 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi26 no, veď jasne, ja by som tiež neriešila tú "úzkosť" (manžel to riešil, lebo asi hľadal dôvody, prečo nie), napokon takmer do poslednej chvíle som ho mala "zabookovaný", keby to nevyšlo s O´baby :wink:
ak by to nevyšlo, nemala som čo riešiť, hneď by som brala P&T bez zaváhania (tiež kvôli času), ale napokon vyšlo, tak som "rezerváciu" zrušila :wink:
13. jan 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok