Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

zuuzuu
2. feb 2011

@minitrouble diki, no práve v aladinovi mi jojo povedal, že to nejde a cez net som ich zatial samostatné nenašla ☹

minitrouble
3. feb 2011

@zuuzuu aha to som nevedela ☹ a v predeti si nekusala nahodou? 😕 teda mozno si to uz skusala, len skusam davat tipy kde vsade by sa to mohlo dat zohnat
pripadne skusit nejake ceske stranky kde ho predavaju a oslovit ich 😕
este ma napada ze ja by som mozno skusila napisat priamo na stranku Phil&Teds original vyrobcovi a poziadala ho o radu - predsa len je to drahy kocik tak by som cakala ze tam bude kvalitny servis - takze urcite by som to skusala riesit aj tak 😉

minitrouble
3. feb 2011

@zuuzuu vsetky 3 za 60libier

minitrouble
3. feb 2011

@zuuzuu alebo tu len nahradne plaste http://www.groovystyle.co.uk/productpages/phil-...
ak mas niekoho v UK tak by ti to mohol poslat alebo doniest 😉 🙂
nejdem uz hladat dalej - skus si dat do vyhladavaca replacement tire PHil&Teds Vibe a mozno najdes aj niekoho kto posiela na slovensko 😉
a kde si ho kupila? nemozes kontaktovat ten obchod skade to mas a objednat cez nich?

luti
4. feb 2011

Vsem maminka, tatinkum a priznivcum Phil&Teds, zacali porodavat new boudicku-sunhood pro double kits na P&T e2, classic, sport, dash a hammerheads, my uz ji mame i nasazenou 😉 😉 a vyzkousenou venku 😉 , je super, vsem doporucuji a stala £19,95 😉 Phil&Tede proc jsi s ni neprisel drive🙂)))

zuuzuu
4. feb 2011

@minitrouble si veľmi zlatá, ďakujem pekne za pomoc, skúsim to tak- cez kamošku v uk, uvidím, v tom eshope, z kt. ho mám ja náhradné diely neponúkajú...dám vedieť ak zoženiem. pekný víkend

paulie
7. feb 2011

Ahojky, tak už jsem měsíc také pyšnou majitelkou tohodle výborného kočárku ... neumím si představit život bez něj 😀
Každopádně bych se chtěla zeptat hl. těch, které máte verzi Sport, jestli jde ten potah nějak sundat? Kdyby se to staršímu podařilo nějak zacintat, a tak ...
Jo, a ještě jeden dotaz ... malinko se mi viklá madlo - ho zaklapnu do kterékoli pozice, tak stejně jde "pošoupnout" malinko nahoru i dolů. Je to normální? Kamarádka ma na svém Jané taky, tak to moc neřeším, ale kdyby to šlo nějak utáhnout, nezlobila bych se 😀

petruska86
7. feb 2011

@paulie ahoj.....no tak ja mam sport a co sa tyka toho "madla", mala si namysli rucku, kt. tlacis kocik, tak ano aj mne sa to tak trosku hybe...
no a potah....este som ho dole nedavala, prat kocik sa chystam az na jar, ked uz nebude taka clapanica.....inak mam po ruke vzdy vlhcene utierky a tie pripadne flaky zvladaju....no a na sedadlach mam uni potahy, ktore pravidelne periem...a co sa tyka opierky noh a nakupneho kosika, tak tie su permanentne spinave od topanok - iba pravidelne vysavam, niekedy vykefujem....takze sa uz tesim ako bude na jar ziarit cistotou 🙂))

zuzi26
7. feb 2011

ja uz som si kupila pred mesiacom doublekit sport aj s budickou - ale ta buda nie je az taka super, podla mna toho vela nenacloni, je dost kratka a ani nedrzi velmi dobre na konstrukcii doublekitu ☹ ale asi lepsie ako nic 🙂 Da sa poslat z rakuska na dobierku. Ja sa teraz na jar chystam kupit nejake podlozky na obe sedadla. Pacia sa mi Pimkie, ale neviem ci to bude sediet aj na doublekit - nemate skusenost? Alebo dam usit, nasla som jednu pani na ceskom mimibazare.

zuzi26
7. feb 2011

este mam otazku, ktora mate original cocoon na sport..mne sa tam mala zmesti uz teraz so zavinovackou len tak tak..co potom? Ja sa pri tomto kociku bojim toho veku od 4 do 7 mesiacov, kym babo nebude sediet, ci tam vzadu vydrzi a ci jej starsia nebude tlacit na kolienka 😒

zuzi26
7. feb 2011

tu podlozku su som myslela pinkie.cz - myslite si ze to sedi na PT sport?

minitrouble
7. feb 2011

@zuzi26 ja som si davala sit na mieru na Vibe od tej pani z ciech na MMB co ma nick Marinah - mam 2 ruzove s Minnie ak by si chcela 😎 😀 😀 kocik sme v sobotu predali takze su nam na nic - pozivala som ich asi 3 tyzdne a potom uz sme kocik vobec nepouzivali 😝
tie od Pinkie neviem ako by sedeli, podla mna su dlhe - mam doma tiez jednu ruzovu ale to je do klasickeho kocika - teda ja som ju dala do autosedacky, inak mi ta od pinkie dost vybledla 😕 ale zase je krasna 😵

minitrouble
7. feb 2011

@zuzi26 ten cocoon je strasne maly, preto sme si ho my ani nekupovali lebo taku istu sluzbu nam urobil aj fusak lodger bunker - ale my mame vibe a ten je inak rieseny ako sport
v case ked mala 4-7 mesiacov sme to uz mali prehodene na 2 "sedacie" casti - mladsia mi uz nevydrzala len tak lezat - kopala nohami a odtlacala sa mi von z kocika ked tam lezala a revala ze nevidi, takze bola potom uz hore a starsiu som nutila aby chodila aby mohla mladsia byt viac na lezato a len na nevyhnutne presuny som ju posadila 😉 🙂

zuzi26
7. feb 2011

minitrouble dakujem za info 🙂 ja ale mam sport cierny a moc sa mi tam nehodia ruzove podlozky, kedze ten patbodove zapinanie ma take vyrazne cervene ukoncenie s napisom PT 😒 chcem nieco take univerzalne, skor sive alebo cierno biele. A kvalita od ten pani na mmbcz je dobra? Porovnatelna s pinkie?
co sa tyka sedenia, da sa horna cast trochu polohovat, ked je dole doublekit?

minitrouble
7. feb 2011

@zuzi26 no mne sa dala trochu polohovat, ale neviem ako je to na SP
kvalita je podla mna lepsia od pinkie co sa tyka "pevnosti" tej podlozky ale zase material je podla mna prijemnejsi a makksi od tej marinah ...len zase ta od pinkie je taka fakt pevna a vyzera ako "original" z obchodu, od tej mariny tak tam vidim ze to je "home made" 🙂

minitrouble
7. feb 2011

@zuzi26 inak P&T ma aj original svoje podlozky, pripadne si skus pozriet tie lebo tie pinkie su dost drahe a keby ti ich isla "na mieru" tak by boli podla mna este drahsie 😝

zuzi26
7. feb 2011

ale tie original nie su bavlna...

paulie
7. feb 2011

@petruska86 tak to jsem opravdu klidná ... nerada bych měla doma nějaký závadný kousek 😀 Teď ten kočárek potřebuju opravdu denně, tak bych měla s reklamací trošku problém 😅
Jinak jsem se ještě jednou koukala na celý potah - já opravdu nechápu, kudy ho sundám 😀 A v návodu jsem to nenašla ...
Každopádně jsem si s sebou do košíku přibalila vlhčené ubrousky 😉

sophie1981
8. feb 2011

@zuzi26 ja som pouzivala cocoon tri mesiace, potom doslo leto....sestra ma tiez pt sp, maly sa narodil v semtebmri, mal skoro 4 kila, pouzivala ho skoro do 5 mesiacov......a v pohode......a to ci ti nebude sediet na nozkach ked bude mat dietatko dole pol roka by som sa vobec nebala....v lete som mala decka v zoo, dcerka zaspala, to mala rok aj 5 mesiacov, maly sedel hore v doublekite mal necely rok a vobec malu netlacil a to bola v polohe novorodenec......a DK na sp sa da trosku polohovat......zipsami na stranach... 😉

sophie1981
8. feb 2011

@paulie potah z sp das dole jednoducho....po stranach konstrukcie mas sroubiky a take cierne plastove podlozky.....len odsrubujes a stiahnes....musis odskrutkovat aj madlo, mas tam na oboch stranach tiez srubky.....vytiahnes madlo a cely ten hlavny potah len vytiahnes a ostane ti len hola zelezna konstrukcia.... 😉 ...

arrett
9. feb 2011

Ahojte baby,. Tak mi uz mesiac vyuzivame explorer a som s nim maximalne spokojna. Super kocik🙂 Objednavali sme cez net a nesklamal. za 2 tyzdne bol doma. Dali sme za neho, plus taska 580€. FOTO

arrett
9. feb 2011

plus kit

zuzi26
9. feb 2011

arrett velmi pekny, okrem inej striesky sa zda ale na prvy pohlad rovnaky ako moj cierny sport. Pekne si ho zladila s tym cervenym cocoonom a fusakom. Ty ho este dlho vyuzijes, mas malu dcerku, tak fajn ze si zainvestovala a urcite ho aj dobre predas. Ja som vcera objednala vlozky take cierno biele bodkove, tak som zvedava ci seknu ku kociku. Inak naozaj dobry kocik! Aj ked nasa sa v poslednom case naucila aj sama lepsie bezkat, na dlhe tratsy a do obchodu ju vzdy posadim. Tesim sa uz na dve sediace deti, tak sa mi kocik viac paci 😉 Na dovolenke ho urcite super vyuzijeme.

arrett
9. feb 2011

@zuzi26 Vdaka. Aj ja sa už teším na leto, keď bude mala sedieť🙂 a Bracek pobehovat okolo🙂 a keď bude unavený, sup do kocika. Ešte chcem kúpiť ten batoh čo sa dáva na bok. Teraz dávam veci dole.

paulie
9. feb 2011

@sophie1981 😀 😀 😀 tak tomuhle postupu rozhodně neříkám jednoduchý 😀 Ale super, že to jde ... budu to mít jako poslední záchranu, kdyby jej dítka opravdu hodně zaprasila 😀

zuzi26
10. feb 2011

arrett sorry ja som ti poplietla deti 🙂 a aky batoh chces kupit? Take tie dva po oboch stranach? Ja inak uplne v pohode nosim tasku ciernu z dmky, problem to bude ked bude kit vzadu. ale videla som este taky mensi batoh, kt sa pripevni na chrbat doublekitu- mini didie sa tusim vola. Na plienky, utierky a penazenku asi postaci.

arrett
11. feb 2011

@zuzi26 No to,že práve neviem, ktorý z týchto. Možno by som riešila niečo väčšie. Predsa len 2 deti. Simon ešte plienkuje, malej toho tiež dosť treba. Neviem sa rozhodnúť.

zuzca80
11. feb 2011

@arrett aj ja zvazujem explorera. kde si ho objednavala? aj ja som nasla celkom dobru ponuku na jednej stranke, co posielaju za 15 libier na slovensko. si s nim zatial spokojna. ja a trochu bojim tych dvoch sedaciek. ale zas to ja uz budem mat celkom velku dceru, ked k tomu dojde (budeme mat rozdiel 21 mesiacov).

zuzca80
11. feb 2011

@minitrouble za kolko chces predat vibe? my budeme mat babo zaciatkom augusta.