Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

tinika
25. feb 2011

@sophie1981 vdaka za info .)

sophie1981
25. feb 2011

@tinika ano sp je sport 😉

kloranebb
25. feb 2011

@maartinkaa prosim ta ma tvoj vibe nejake vrecka na strieske kde by sa dali ulozit nejake drobnosti ako mobil a penazenka? Ci si k tomu treba kupit aj tasku? Videla som taku ako "ladvinka" co sa pripina na rucku kocika. A este som chcela vediet ci ma tu zadnu cast nejako krytu automaticky alebo si mam ten kryt dokupit. Videla som v niektorom internetovom obchode ze ten zadny kryt predavaju ale neviem ci to bolo prislusenstvo alebo len nahradny diel.

tinika
25. feb 2011

@sophie1981 😉 vdaka tak uz len čakat kedy sa narodi druhe najst kočik v obchode a ked bude treba tak ho kupit a samo ze este nasporit 😀 😀 .

sophie1981
25. feb 2011

@kloranebb myslim, ze ten zadny kryt je automaticky ku kociku, aspon u nas pri sp to bolo, tak verim, ze vibe je na tom tak isto...z vreckom nepomozem....

maartinkaa
25. feb 2011

@kloranebb vrecka tam nie su, to si musis dokupit ,,,,,a zadny kryt? to neviem co myslis, ak striesku na DK, tak tu moj kocik nema, ale nove uz ano, na moj sa da dodatocne dokupupit, len neviem kde a za kolko ☹

maartinkaa
25. feb 2011

@kloranebb pockaj, teraz som pochopila, ty tym zadnym krytom asi myslis, ten igelit co sa dava na mono kocik ked tam lezi novorodenec, aby sa zakryla ta diera, ktora vznikne, tak ten tam je automaticky ako sucast kocika,,,,

kloranebb
25. feb 2011

@maartinkaa Bola by si taka dobra a pomerala by si mi hlavne sedadlo na vibe - ake je siroke, aka je dlha sedacia cast a ake je to sedadlo vysoke? Keby sa dalo tak aj to pridavne sedadlo rovnako pomeraj. A este by som chcela vediet rozmery toho kocika v rozlozenom stave. Ak mas volu mi v tomto pomoct budem velmi rada.

zuzi26
25. feb 2011

martinkaa streisku som ja zohnala na bambani.at tusim za 25 eur, posielaju aj na slovensko. Ja by som chcela este dokupit bud tu ladvinku alebo tu taku na doublekit. Neviete kde by som zohnala za najlepsiu cenu? V predeti nic nemaju 😠 Alebo ak by ste objednavali viacere, mozno by sme usetrili na postovnom aj zo zahranicia. No skuste si rozmysliet.. 😉

kloranebb
25. feb 2011

@maartinkaa Ohladom toho zadneho krytu si ma nakoniec pochopila dobre. Dakujem za odpoved. Este ak by sa ti chcelo pomerat ten vibe 😅

kloranebb
25. feb 2011

@zuzi26 ja to idem kupovat cez e-broucek tam maju aj take prislusenstvo ktore nie je na webe

zuzi26
25. feb 2011

dik moc pozriem...a si z BA?

zuzi26
25. feb 2011

nic moc som tam nenasla..napr tu tasku na doublekit mini didi..

kloranebb
25. feb 2011

@zuzi26 no ved vravim ze tam sa daju kupit aj take veci, ktore si na nete neuviedli, ale po telefonickom rozhovore mi povedali ze sa to da objednat aj mi hned vedeli povedat cenu

hafa
25. feb 2011

Ahojte vospolok, opat hadzem do plena moj dotaz - nepoznate niekoho, kto by predal pevnu vanicku (tzv. "peanut") na kocik phil&teds vibe? Vdaka!

antchea
25. feb 2011

@kloranebb http://www.bobowozki.com.pl/pt_porownanie.pdf ještě jednou je to sice v polštině ale je to tam podrobně změřený všechno.

kloranebb
25. feb 2011

@antchea vdaka nevedela som to dako najst 😅

kloranebb
25. feb 2011

Baby viete co ma na takto riesenych kocikoch zaraza? Ze po pol roku sedi mladsi surodenec na "horsom" mieste. Je to trochu od veci ze mladsieho mozte napolohovat ako mu je dobre, trebars aj do lahu a ten starsi co aj viac pospi (ked si vezmete polrocne dieta) musi byt stale v sede, resp. v polosede. Ale co sa tyka obdobia prveho polroka tak ten modul mi vyhovuje velmi.

petruska86
25. feb 2011

@kloranebb no, k tomu, ze kde kto sedi po polroku...oni to tak sice odporucaju (hlavne kvoli stabilite kocika, aby sa nahodou neprevrhol), ale ja som to tak nepraktizovala.....maly bol takmer vzdy hore, v hlavnej sedacke, lebo starsia mi predsalen aj chodila a sedela, len ked sa unavila alebo sa trebalo poponahlat, nastupit do mhd - takze bolo pre mna praktickejsie mat maleho vpredu, hoc bol lahsi - a ked zaspal, len som ho sklopila do lahu....to bol medzi nimi vahovy rozdiel aj 7kil, ale uplne v pohode, len si trebalo uvedomit, ze pri dvihani predneho kolesa mas tazsie dieta vzadu 🙂
takze starsia mi sedela hore, vpredu, len ked som vedela, ze ju nepustim z kocika, lebo sa ponahlam, treba mi vela vybavit a maly bol uz vyspinkany, a taaak 🙂

kloranebb
25. feb 2011

@petruska86 velmi cenna informacia 😉 dakujem

kloranebb
25. feb 2011

@petruska86 zaroven si odpovedala na moju nevyslovenu otazku, ze je mozne mat hlavne sedadlo uplne sklopene do lahu a dole mat starsie dieta - ci sa mylim? Ked tak rozmyslam tak mi to pride pri tej konstrukcii takto nemozne hm....

kloranebb
25. feb 2011

jasne to je cista blbost co som napisala, ty si si musela ten DK potom prelozit navrh ze?

kloranebb
25. feb 2011

@petruska86 a co hovoris na pouzitie tohto kocika v zime? Asi je to o drzku sukat starsieho do fusaku a do DK nie? Nehovoriac o pasani dietata v DK ked je pod hlavnym sedadlom... Ako by si to objektivne zhodnotila?

kloranebb
26. feb 2011

Mamicky, ktore volitelne prislusenstvo kocika okrem prsiplasta, je pre vas uplne nevyhnutne mat?

maartinkaa
26. feb 2011

@kloranebb jej, takze ti to uz nemusim merat?
@zuzi26 ja som na tej stranke ziadnu striesku nevidela, ty mas tiez vibe? skus mi poslat link do IP ak ju v tom e=shope najdes, prosim,,,,,,

lenkabu
26. feb 2011

Ahoj holky, chci dát vědět dopředu že v létě budu prodávat Vibe s příslušenstvím 😉

luti
26. feb 2011

@kloranebb nahradni duse🙂)), plastenka - rain cover - to uz jsi psala 😉 u SP u doublekit boudickasun cover a to je tak vsechno, ja jeste sebou vozim penufoam, kdyz pichnu, jen se to nastrika do duse-plaste a vydrzi to na dalsi dve hodky, bez vymeny🙂

luti
26. feb 2011

@maartinkaa stoji presne £19,95 je super🙂

luti
26. feb 2011

@maartinkaa my jsme jej take u SP nemeli, kocarek kupovany pred 2mi lety, nove typy Explorer ten je maji, ale take platis vice za cenu kocarku:(

maartinkaa
26. feb 2011

zeny, ale ja si ju aj chcem objednat, len neviem odkial ☹ ☹ a tie ktore ju mate, nevadi tej strieske vytrcajuca hlavicka z DK, lebo moji chalani uz presahuju hlavou DK