Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

zuzi26
26. feb 2011

napis im osobne na bambani, na stranke ju este nemaju,ja som ju kupila u nich aj s kitom,ale urcite sa s nimi dohodnes,ten pan majitel je velmi ochotny...

dagmarkaaa
1. mar 2011

holky nevíte dá se někde v Praze a okolí omrknout "na živo" tyhle kočárky? jako na ulici je vidím sem tam ale potřebovala bych si je někde v obchodě osahat a otestovat.... 😉

spetra
1. mar 2011

@luti kde se koupí ten penufoam?

antchea
1. mar 2011

@dagmarkaaa ahoj mají je v puntanele ve štěrboholích(a myslim i v jiné).A nebo jsem se ještě byla koukat na www.detskagalaxie.cz je tam adresa je to výhradní dovozce.

kloranebb
1. mar 2011

@maartinkaa sos! V obchode mi povedali ze vibe ma sedadlo siroke len 25 cm. To je neuveritelne malo. Merali to dvakrat. Prosim pomeraj tvoj vibe hlavne sedadlo v "sediacom" rezime a dk. Vysku opierky, sirku sedadla a dlzku sedacej plochy. Ak mi potvrdis ten maly rozmer tak asi dam vibu papa a moje zlato budem vozit len na skejtiku. A ked bude chciet spat tak smola ☹

maartinkaa
1. mar 2011

@kloranebb preco sa toho bojis, to sedadlo je perfektne 😉 a predne je velke az az 😉 moji maju uz 20 mesiacov a na DK sa aj vyspia, a teraz tam mam aj fusak, myslis, ze golfac ma sirsie sedadlo? teraz ho mam v aute, tak mozno zajtra ti ho pomeriam, ale moje meranie nebude ine ako to z obchodu...... 😉

luti
1. mar 2011

@spetra promin, spatne rozdelene slovo je to pena, nebo foam, koupis kdekoliv v prodejne kde se prodavaji pneumatiky, je to docasna pomoc🙂)) je to ve spreji s hadickou, ktera se nasadi na ventilek od kola kocarku a jen tam nastrikas tu foam, ktera ti vydrzi nejmene 4-5hodin, do te doby nez doma vymenis.My hooodne jezdime do terenu, takze pro nas nezbytna soucast vybaveni P&T.🙂)

kloranebb
1. mar 2011

@maartinkaa No ja dufam ze ano 😉 Uz mi tu jedna baba davala rozmery na vibe a nesedeli podla toho co merali v obchode. Preto to tvoje meranie rozhodne 🙂 Dakujem za ochotu.

maartinkaa
2. mar 2011

@kloranebb no tak tych 25 cm ti oni pisali hlbku sedenia, nie sirku, ja mam sirku 35 a vysku opierky 45- to je DK

a hlavne sedadlo je vyska opierky 60 a sirka sedenia 33 😉

je to hlavne super kocik, nemyslim tym len VIBE, ale aj ostatne druhy P&T, ja s dvojickami nemam problem vsade sa dostat a viem ho ovladat aj jednou rukou 😉

maartinkaa
2. mar 2011

a teraz ku mne: vcera som pisala do predajne predeti.sk ci mi nevedia zadovazit striesku na moj vibe DK a dnes mi odpisali, ze sa vraj informovali u vyrobcu, ze na stary vibe sa strieska neda uchytit 😝 , no verili by ste tomu? baby prosim, dokupovali ste niekto len striesku na DK? naozaj sa to neda? mne sa to nezda ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dagmarkaaa
2. mar 2011

@antchea díky mockrát za informaci, paráda tak tam si zajedem okouknout to všechno 😉

kloranebb
2. mar 2011

@maartinkaa to musi byt nejaka blbost. Jasne som citala ze sa da na to strieska dokupit. Ja som v tej predajni tiez nepochodila ked som chcela vibe 2. Vraj sa to na Slovensko este nedovaza a pritom na jednom internetovom obchode som to nasla. Akoby tie info cez telefon podavala zena ktora absolutne nevie o com je rec. Skus inu predajnu - mas este zopar moznosti 🙂

kloranebb
2. mar 2011
maartinkaa
3. mar 2011

@kloranebb ja som taka nasrata, ze mi toto napisali 😠 ved na tej strieske su obycajne klipsy, a tymi sa to tam zacvakne, ved sa to predava ako nahradny diel,,,,,,doparoma moje nervy 😠 😠 😠 😠 😠
baby, ktora by ste mi ju vedeli zohnat????? prosim, prosim,,,,!!!!!!!!

zuzi26
3. mar 2011

martinkaa podla mna to urcite ide aj na starsi vibe, predeti never nicomu 😠 presne ako pise kloranebb ti ludia na telefone su absolut neinformovani..ak vies po nemecky napis tomu majitelovi bambani, on ti rad poradi..ja som si s nim vymenila niekolko mailov, ked som zhanala doublekit. Nakoniec som si k SP vybrala doublekit Classic (lebo tam nie je ta kovova konsrukcia, do ktorej sa dieta bucha ako na SP) a na to mi pridal striesku..Ako jediny mi povedal, ze sa daju prislusenstva kombinovat - ze na Sport mozem dat kludne aj kit od Dashu alebo Classicu. Ta strieska som zvedava ci ju vyuzijeme...ked bude mala dole tak asi aj ano, ale neviem ci starsej nebude vadit - myslim ze je to robene pre male deticky, kde sedia v zadu..ale ja ratam s tym,ze skor malinka bude hore. no uvidime...

maartinkaa
3. mar 2011

@zuzi26 ved to, ze oni nemaju ani tolko informacii ako my 😝 som teraz velmi zla 🙄 🙄 a neviem kedy ma to prejde, lebo na nich som sa spoliehala, kedze su predajcami tohto kocika 😠 😠 😠 😠
po nemecky neviem ani ň, tak si asi velmi nepomozem, jedine ak by mi to nejaka dobra dusicka zohnala 😢 😢 😢

zuzi26
3. mar 2011

maartinka ja popri babetku nemam vela casu - ale co potrebujes? Zistit ci to sedi, alebo rovno kupit? U nich sa da platit aj cez paypal co je najlacnejsie bez poplatkov..uz si to niekedy vyuzila? a shipping bol tusim 10 eur..

maartinkaa
3. mar 2011

@zuzi26 aj zistit, ci to sedi a aj kupit 😢 😢 😢 😢 😢 a paypal nemam,,,,,ja by som vam hociktorej poslala peniaze na ucet, keby ste mi to kupili, jasne, ze radsej bez poplatku, aj ked nemam ani sajnu kolko ma to vlastne bude stat, ale ideme na dovolenku a nechcem mat zasa prevesenu deku cez kocik, aby malemu neprazilo na hlavku

arrett
3. mar 2011

@maartinkaa ja by som sa na predajnu predeti nespoliehala. mam s nimi velmi zle skusenosti. Totalna neochota. Za 9 mesiacov mi nevedeli povedat, ci budu mat explorer. Furt len, ze ak bude, informujeme vas na nasej stranke. Ma maximalne nasrali. Nikdy viac.

maartinkaa
3. mar 2011

a ze nemas vela casu, to ti verim, lebo ani ja ho nemam, a je mi velmi blbe ta aj otravovat, ale fakt neviem ako by som sa k tomu dopracovala,,,,,

maartinkaa
3. mar 2011

@arrett mna nasrali uz vtedy, ked som tam osobne bola sa pytat a oni si horlivo pisali moje udaje na zdrap papiera, ze mi ich veduca zavola o dva dni, lebo oni to nevedia 😠 samozrejme, ze mi nezavolali, tak som pisala priamo na ich stranku a povedali mi toto, a dokonca si myslim, ze tomu vyrobcovi ani nevolali, len si pomysleli: "tej sprostani" povieme, ze to nepasuje a nebude viacej otravovat,,,, 😠 😠 😠 😠

spetra
3. mar 2011

@luti díky za info

zuzi26
3. mar 2011

martinkaa pisem do IP, nieco poriesime 🙂

kloranebb
3. mar 2011

@maartinkaa ja idem kupovat vibe z www.e-broucek.cz pretoze ho tam maju o 100 euro lacnejsi. Chcela som este aj base bag ktoru nemaju v ponuke ale povedali mi ze ked to maju ine ceske internetove obchody tak mi to budu vediet zaobstarat aj oni. Skus ci u nich nepochodis. Sice mi divne zmerali kocik 🙂 ale tak to nie je dovod ich nekontaktovat.

maartinkaa
3. mar 2011

baby, teraz som pomykove, pisala som do broucka a odtial mi odpisali to iste, ze na stary vibe sa neda nasadit 😔 😔 😔 😔 😔 😔 teraz co? 😅 pozerala som to detailne na ich stranke a na tej strieske boli len obycajne, akoby klipsne, tak nechapem preco sa to tam neda uchytit 😢 😢 😢 😢 😢

maartinkaa
3. mar 2011

@zuzi26 dakujem, ale teraz neviem ci sa ti oplati sa so mnou zapodievat, keby tu bol niekto, co to naozaj vyskusal zapnut na ten DK 😔 ale zasa ak by ta to neobtazovalo a poprosila by si ich nech to oni vykusaju, alebo ja uz fakt neviem,,,,,

kloranebb
3. mar 2011
kloranebb
3. mar 2011

@maartinkaa sunhood only for your vibe doubles kit = slnecna clona iba pre vibe pridavne sedadlo

maartinkaa
3. mar 2011

@kloranebb ved to, aj ja som ho nasla, preto tomu vobec nechapem 😠