• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

12. augusta 2017 
dievcata, ja som to uz sem raz davala, su tu nadherne fotky :slight_smile: popozerajte,,,,,
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=431354164233&set=o.78337898130&type=1&theater
28. apr 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je ich tam cez 400 a su tam vsetky verzie P&T a to na vsetky mozne sposoby, tak sa inspirujte :wink: :wink: :wink: :wink:
28. apr 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arrett Aha, díky za info ... rovnou to škrtám :slight_smile:
Dneska jsem v jednom obchodě víděla ten Mini Diddie a ještě thermo tašku Tote, tak se snažím ještě někde zjistit více o té velké Diddie ... ta malá vypadala moc hezky (na DK fakt super), ta thermo taška už tak jakoby "nepasovala" přímo na rukojeť (byla moc volně a já mám malou pořád v pololežaté poloze), ale už by se to blížilo mým požadavkům :sweat_smile:
28. apr 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981 Dobry den ja mam vibe a chcela by som vas poprosit o radu kde sa da zakupit strieska na dk dakujem pekne pekny den
30. apr 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kočky, objednala som VIBE2 a len o par eur drahsi ako VIBE1 :slight_smile:))
30. apr 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika supeeeeer! Tesim sa stebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Ked sa smiem spytat za kolko si ho objednala? Budes urcite velmi velmi spokojna :dizzy_face: :wink:
30. apr 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myounghee objednala som ho z českej stranky a mam tam VIBE2+DK+plastenka za 702eur :slight_smile: myslim ze na najnovsi VIBE dobra cena ked tu VIBE1 stoji cez 800 nie? :slight_smile: uz sa mi o nom aj sniva hihi ale asi nestihne dojst do konca bud. tyzdna chcela som ho zobrat na milu pre mamu čo uz :slight_smile: tu v PO ho maju min. dve maminy jednu poznam dokonca .)
30. apr 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika dobra kupa :dizzy_face: . No aj mne sa o PT sniva :sweat_smile: odkedy ho mam objednany. Pride buduci pondelok alebo utorok. Tak sa uz neviem dockat :grinning: :dizzy_face: .Plastenku ja este musim dokupit. A ako sa mas? dufam, ze je vsetko v poriadku. Ja som bola vcera na kontrole a zatial je vsetko tak ako ma byt.
30. apr 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta cena je uz s plastenkami dvoma, takze som si rozmyslela ze mi stači pre dve deti a tym padom 675eur :slight_smile:cca
30. apr 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myounghee mam sa fajn, som sice unavena, bolil ma občas brucho alebo mechur :slight_smile: ale da sa a panva sa roztahuje tak stale ma boli ked dlhsie postojim alebo chodim :slight_smile: ale zvykam si opať :slight_smile: tak super ze ste ok .)
30. apr 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulqa07 Dobry večer chcela som sa spitat či ste zohnala striešku na DK a či mi neviete poradit :confused:
30. apr 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlcicaa pokial viem tak zatial nepozhanala ale čo ma prekvapilo tak ja čo som objednavala z jednej stranky VIBE2 a tam pisu ze DK je stadardne so strieskou ale tiez sa dokupuje samostatne tak mozno kupit DK z VIBE2 alebo uz DK mate pri 1tke?
30. apr 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wodana mozem poprosit o info na striesku
30. apr 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika dik za info mi mame vibe1aj DK len nam chyba strieška a moc sa mi pači myslim že je aj prakticka
30. apr 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlcicaa nie nepodarili este :frowning2:
1. máj 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulqa07 Dakujem za info
1. máj 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
myslíte, že je lepší VIBE nebo EXPLORER?
4. máj 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna explorer - zda sa mi lahsi a pruznejsi a aj krajsi:slight_smile:
4. máj 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gucci řešila jsem to a já vybrala explorer:slight_smile:a tady pár fotek v akci konešně ve dvou:slight_smile:
4. máj 2011 o 14:29  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gucci mne sa najviac paci vibe a aj sa lahsie sklada, ale kazdy ma ine poziadavky, iny vkus, musis sa rozhodnut sama .) v kazdom pripade na vibe ako jedinomčo viem sa da strieska dvihat aj vyssie čize aj vačšie dieta ju moze mat ked svieti slnko alebo prsi a nema ju hned na hlave
4. máj 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika stříška se dá zvednout i u exploreru:slight_smile:
5. máj 2011 o 13:36  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antchea tak to som nevedela, ked som sa tu pytala, povedali baby ze len vibe, tak to je fajn ze aj u neha sa da vytiahnut vyssie
5. máj 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antchea ja zhanam tento kocik, len v nijakom obchode na SK ho nemaju. Kde ste ho kupovali vy?
5. máj 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fida04 predeti.sk
5. máj 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo no ako pozeram tak pozeram, ale maju len Vibe a Sport. Ale mozno zle pozeram, :grinning: tak ta poprosim presny link. Vdaka.
5. máj 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj myslis explorer... no kazdopadne su dovozcovia, takze sa tam treba obratit priamo na predajnu.... v Nitre som tusim videla aj explorer...ja som myslela,ze sa pytas len na znacku P&T :slight_smile: my mame vibe a nedam nan dopustit :slight_smile:
5. máj 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

ahojte

tak vcera mi konecne poslali PT Sport setik. Trvalo mi kym som ho poskladala :grinning: . Manzel je odcestovany a ja som nevydrzala. Malickej sa velmi paci, do vytahu sa zmesti bez DK v pohode.
@tinika Ked dam DK hore a malu do nej, tak veru ta strieska je uz teraz len tak tak. :stuck_out_tongue_closed_eyes: je pravda ze uz ani na druhom kociku velmi nevyuzivame striesku, tak snad to bude ok. A uz sa konecne ozvali slabe kopanceky v brusku :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika to je cena jen za samotný jednokočár nebo i s DK?
6. máj 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myounghee super, kamoska v 21tt a uz ma riadne kopance, ja zatial ešte nič :slight_smile: som zvedava kedy, lebo pri prvom asi az v 21-22 som citila :slight_smile:
@gucci tych 12tis je za kočik +2085DK myslim ze i tak super cena a je to VIBE2 u nas 1 za 19tis kupis
6. máj 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok