Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

maartinkaa
28. apr 2011

dievcata, ja som to uz sem raz davala, su tu nadherne fotky 🙂 popozerajte,,,,,
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=43135416...

maartinkaa
28. apr 2011

je ich tam cez 400 a su tam vsetky verzie P&T a to na vsetky mozne sposoby, tak sa inspirujte 😉 😉 😉 😉

paulie
28. apr 2011

@arrett Aha, díky za info ... rovnou to škrtám 🙂
Dneska jsem v jednom obchodě víděla ten Mini Diddie a ještě thermo tašku Tote, tak se snažím ještě někde zjistit více o té velké Diddie ... ta malá vypadala moc hezky (na DK fakt super), ta thermo taška už tak jakoby "nepasovala" přímo na rukojeť (byla moc volně a já mám malou pořád v pololežaté poloze), ale už by se to blížilo mým požadavkům 😅

vlcicaa
30. apr 2011

@sophie1981 Dobry den ja mam vibe a chcela by som vas poprosit o radu kde sa da zakupit strieska na dk dakujem pekne pekny den

tinika
30. apr 2011

tak kočky, objednala som VIBE2 a len o par eur drahsi ako VIBE1 🙂))

myounghee
30. apr 2011

@tinika supeeeeer! Tesim sa stebou 😵 😵 😵 . Ked sa smiem spytat za kolko si ho objednala? Budes urcite velmi velmi spokojna 😵 😉

tinika
30. apr 2011

@myounghee objednala som ho z českej stranky a mam tam VIBE2+DK+plastenka za 702eur 🙂 myslim ze na najnovsi VIBE dobra cena ked tu VIBE1 stoji cez 800 nie? 🙂 uz sa mi o nom aj sniva hihi ale asi nestihne dojst do konca bud. tyzdna chcela som ho zobrat na milu pre mamu čo uz 🙂 tu v PO ho maju min. dve maminy jednu poznam dokonca .)

myounghee
30. apr 2011

@tinika dobra kupa 😵 . No aj mne sa o PT sniva 😅 odkedy ho mam objednany. Pride buduci pondelok alebo utorok. Tak sa uz neviem dockat 😀 😵 .Plastenku ja este musim dokupit. A ako sa mas? dufam, ze je vsetko v poriadku. Ja som bola vcera na kontrole a zatial je vsetko tak ako ma byt.

tinika
30. apr 2011

a ta cena je uz s plastenkami dvoma, takze som si rozmyslela ze mi stači pre dve deti a tym padom 675eur 🙂cca

tinika
30. apr 2011

@myounghee mam sa fajn, som sice unavena, bolil ma občas brucho alebo mechur 🙂 ale da sa a panva sa roztahuje tak stale ma boli ked dlhsie postojim alebo chodim 🙂 ale zvykam si opať 🙂 tak super ze ste ok .)

vlcicaa
30. apr 2011

@janulqa07 Dobry večer chcela som sa spitat či ste zohnala striešku na DK a či mi neviete poradit 😕

tinika
30. apr 2011

@vlcicaa pokial viem tak zatial nepozhanala ale čo ma prekvapilo tak ja čo som objednavala z jednej stranky VIBE2 a tam pisu ze DK je stadardne so strieskou ale tiez sa dokupuje samostatne tak mozno kupit DK z VIBE2 alebo uz DK mate pri 1tke?

vlcicaa
30. apr 2011

@wodana mozem poprosit o info na striesku

vlcicaa
30. apr 2011

@tinika dik za info mi mame vibe1aj DK len nam chyba strieška a moc sa mi pači myslim že je aj prakticka

janulqa07
1. máj 2011

@vlcicaa nie nepodarili este ☹

vlcicaa
1. máj 2011

@janulqa07 Dakujem za info

gucci
4. máj 2011

ahoj holky
myslíte, že je lepší VIBE nebo EXPLORER?

zuzi26
4. máj 2011

podla mna explorer - zda sa mi lahsi a pruznejsi a aj krajsi🙂

antchea
4. máj 2011

@gucci řešila jsem to a já vybrala explorer🙂a tady pár fotek v akci konešně ve dvou🙂

tinika
4. máj 2011

@gucci mne sa najviac paci vibe a aj sa lahsie sklada, ale kazdy ma ine poziadavky, iny vkus, musis sa rozhodnut sama .) v kazdom pripade na vibe ako jedinomčo viem sa da strieska dvihat aj vyssie čize aj vačšie dieta ju moze mat ked svieti slnko alebo prsi a nema ju hned na hlave

antchea
5. máj 2011

@tinika stříška se dá zvednout i u exploreru🙂

tinika
5. máj 2011

@antchea tak to som nevedela, ked som sa tu pytala, povedali baby ze len vibe, tak to je fajn ze aj u neha sa da vytiahnut vyssie

fida04
5. máj 2011

@antchea ja zhanam tento kocik, len v nijakom obchode na SK ho nemaju. Kde ste ho kupovali vy?

mysiatkoo
5. máj 2011

@fida04 predeti.sk

fida04
5. máj 2011

@mysiatkoo no ako pozeram tak pozeram, ale maju len Vibe a Sport. Ale mozno zle pozeram, 😀 tak ta poprosim presny link. Vdaka.

mysiatkoo
5. máj 2011

jaj myslis explorer... no kazdopadne su dovozcovia, takze sa tam treba obratit priamo na predajnu.... v Nitre som tusim videla aj explorer...ja som myslela,ze sa pytas len na znacku P&T 🙂 my mame vibe a nedam nan dopustit 🙂

tinika
5. máj 2011
myounghee
6. máj 2011

ahojte

tak vcera mi konecne poslali PT Sport setik. Trvalo mi kym som ho poskladala 😀 . Manzel je odcestovany a ja som nevydrzala. Malickej sa velmi paci, do vytahu sa zmesti bez DK v pohode.
@tinika Ked dam DK hore a malu do nej, tak veru ta strieska je uz teraz len tak tak. 😝 je pravda ze uz ani na druhom kociku velmi nevyuzivame striesku, tak snad to bude ok. A uz sa konecne ozvali slabe kopanceky v brusku 😵 😵

gucci
6. máj 2011

@tinika to je cena jen za samotný jednokočár nebo i s DK?

tinika
6. máj 2011

@myounghee super, kamoska v 21tt a uz ma riadne kopance, ja zatial ešte nič 🙂 som zvedava kedy, lebo pri prvom asi az v 21-22 som citila 🙂
@gucci tych 12tis je za kočik +2085DK myslim ze i tak super cena a je to VIBE2 u nas 1 za 19tis kupis