Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

tinika
22. jún 2011

@gucci no ved ja mam striesku ale taku čo sa da odopnut a ja som myslela ze bude taka čo je pevne spojena s DK preto sa pytam

maartinkaa
22. jún 2011

@tinika prvy taky rozdiel je, ze na jednotke sa hlavne sedadlo polohuje, akoby takym opaskom a na dvojke je to uz taka visiaca snurka, skus pozriet na ich stranke,,,,,,
http://philandteds.com/products/push/vibe#_thre...
a ta strieska sa pripevnuje, tak isto ako aj na hlavnom sedadle, keby bola napevno, tak by si ju nemohla posuvat s rastom dietata 😉 len ti ju asi zabudli pribalit, tak ti ju posielali dodatocne,,,,,moja sesternica v uk na tiez dvojku a ta striesku este ani nenasla, proste nevie kam ju strcila 😀 😀

tinika
22. jún 2011

@maartinkaa tak som si vydychla dakujem, no zabudli pribalit som si musela pytat 🙂) no hej mam taku snurku na spustanie opierky 🙂 a dk len zipsom sa polohuje .) vdaka

tiguik
23. jún 2011

To je super, ze sa aj strieska na DK na vibe 2 da posuvat. A neviete, ci by pasovala aj na vibe 1? A baby, cim ste mazali kocik, ked trochu vrzgal? diky

tinika
23. jún 2011

@tiguik mysim ze bude pasovat aj na 1 kamoska si tak dokupovala na 1 🙂 a vrzga aj mne troska tak by tiez trebalo natriet

holis84
27. jún 2011

Holky jak davate miminko dolu? oddelavate z hora DK nebo proste tou dirou vzadu???? 😀 jinak kocarek je suprovej ale vadi me ze cizi deti se na me lepi a chteji furt nasazovat dudel Natalce 😔 nejsem zadnej puritan ale oni me ji takhle furt budi 😔

tinika
28. jún 2011

@holis84 tak im povedz, ze si to nezelas, viem, ze je to blbe, ale prvorada je mala .)

holis84
28. jún 2011

@tinika no blby to je uplne se tesim na zimu az tam bude mit slidu, protoze ty deti jsou neoblomny, treba potrebuju jezdit s kocarkem nebot se malicka budi a oni stoji a tahaji a chteji tam koukat, a jejich matky nic 🙄 jee ja koukam ty cekas miminko, bud rada ze na podzim aspon se vyhnes tady tomu, je to fakt neprijemny 😔

tinika
28. jún 2011

@holis84 no mne kukučkovali do kočika tiez ale ta v zime malo ludi vonku 🙂)

maartinkaa
28. jún 2011

@holis84 to mas asi vsade tak, deti skacu do kocika, nech je akykolvek 🙄 mne skakali aj do normalneho hlbokeho, a ze si na to alergicka, tak to ti verim, lebo ja som bola velmi 😠 😠 😠
moje deti to nikdy ani nenapadlo, a po dalsie by som im to ani nedovolila 😠 😠

tinika
28. jún 2011

@maartinkaa ved to ze min by som upozornila dieta svoje

magimary
28. jún 2011

prepáčte, že budem chvíľu off topic, ale musím vám poďakovať 😵 , lebo:
ľudkovia, vyhrali sme!!!!! 😨 😅 😵 😵 😵 😵 😵
foťáčik v súťaži!!!
som vám nesmierne vďačná!!!!
odovzdajte moju vďaku všetkým, ktorých ste v mojom mene poprosili o hlasovanie 😅 😎 😵 😵 😵
neviem celkom, ako sa vám všetkým takto na diaľku odvďačiť 😅 😕 😵 ,
tak vám aspoň zo srdca prajem to, čo mám v pase 😉 😎 😵 😵 😵
ešte raz ĎAKUJEEEEEM!!!!

maartinkaa
28. jún 2011

@magimary uzi si ho!!!!!! zasluzis si!!!!!!!

magimary
28. jún 2011

@maartinkaa veeeľmi veľké dík! 😵

etuska
30. jún 2011

http://philandteds.com/en/products/push?v=2
zienky mozete mi prosim trochu pomoct sa zorientovat v PT?
ktoru verziu mate a ako ste snou spokojne/nespokojne?prip. myslite si ze Classic ma nejake nedostatky?o
sobne sa mi asi najviac paci explorer.dakujem za rady 😉

tinika
30. jún 2011

@etuska ja mam vibe2 a kedze som zvyknuta na odpruzene kolesa, mozno ak by som este raz zvazovala, riesila by som aj ten verve, hoci je este drahsi

etuska
30. jún 2011

@tinika
explorer sa ti nepozdava?tie kociky su fakt dost drahe,ale zase na druhej strane kvalitne a kedze musia uniest 2 deti +mat aku taku zitnost tak chapem aj cenu 🙂
vdaka za radu

magimary
30. jún 2011

@etuska ja sa prihováram za Exploš...určite by som kupovala ten, ak by 😉
a čo plánuješ, moja? 😨 😕 😅 😵

tinika
1. júl 2011

@etuska no mne sas na vibe lubil ten system skladania, a troska viac sa mi lubil ako ostatne, ale vadi mi ze nie je odpruzeny .)

fida04
2. júl 2011

@etuska ja mam explorer, objednala som ho priamo z uk a vysiel ma aj s dovozom 600 Eur. V cene bol double kit, plastenka na double kocik a este mi dali aj taky, ze mamclip, na ktory sa daju zavesit tasky. Celkom som s nim spokojna, i ked mi vadi ze nie je odpruzeny (ale nafkovacie kolesa to trochu nahradzaju), taktiez sedacia cast sa mi zda dost uzka. Predtym som mala Casualplay S4 a ten bol uplne super. Ako to bude s vozenim 2 deti uvidime v septembri. 🙂

etuska
2. júl 2011

@fida04
dik za referencie
uz som uvazovala aj o tomto kociku
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

len sa mi dizajnovo az tak nepozdava
najlespe vyskusat si ho nazivo

etuska
2. júl 2011

@fida04
alebo aj tento je fajn-len sa bojim ze by bol prisiroky+skor sa mi zda vhodny pre dvojcata
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

magimary
2. júl 2011

@etuska eti, ja mám tento, čo si hodila link o 21:09 😉 a je na 95% úplne totožný s Philom... 😉
no, zdá sa mi mierne priestrannejší (čo som ocenila najmä v zime pri kompletnom "nafusakovaní" 😅
len má ešte výbavu navyše (nánožník, polstrovania ai.) 🙂

etuska
2. júl 2011

@magimary
takze vrelo odporucas? 😅
no asi si ich omrknem nazivo 😅 len musim najst vhodny obchod,lebo ten co mas ty som zatial videla iba na internete

magimary
2. júl 2011

@etuska, mrkni si-tu niekde sú moje fotky naživo 😉:
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/skusenosti-s-kocikom-phil-teds/
ja odporúčam, nemám žiadne výhrady 🙂

etuska
2. júl 2011

@magimary
dik -vyzera byt fakt super
PT je moja srdcovka-ale ak este priratam cenu za vsetky doplnky tak vyjde dost draho.No este mame par mesiacov na rozhodnutie 😀

magimary
2. júl 2011

@etuska PT je aj moja srdcovka a možno RAZ ( 😀 ), keď budem ozaj boháčka, tak si tento vymením za Explorer (nie kvôli tomu, že by bol tento terajší horší, ale jednoducho preto, že pre PT mám ozaj slabosť 😅 😀 😀 😀 😀, nemá to racionálne opodstatnenie 😀) , tento ma vyšiel (už aj so všetkými doplnkami, nový a kúpila som ho cez Kiddycare) 220Ł 😉

tinika
2. júl 2011

@fida04 tak to si na tom ako ja ze som zvyknuta na odpruzeny, a mala som aj nafukovacie kolesa, takze tento proste vnimam inac. )) ale ze uzky to sa mi az tak nezda, len teraz je leto, uvidime čo v zime .)) a ako budem s dvoma fungovat .)

januska555
6. júl 2011

Ahojte zvažujem kúpu súrodeneckého kočíka kedže rozdiel medzi deťmi by sme mali mať 18 mes ale keďže malá sa má narodiť v septembri riešim či je tá časť pre novorodenca dobrá na zimu, teda či jej tam nebude fúkať, či je to dosť kryté a nebude jej tam zima. Mám pocit že v riadnej vaničke je dieťatko lepši kryté. Aké s tým máte skúsenosti?

tinika
6. júl 2011

@januska555 ahoj, vyskusane to este nemam, ale čo som fotky videla, tak si myslim, ze v pohode, mozno aj viac ako vo vaničke 🙂